Zámek hříchů

Zámek hříchů https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468705/bmid_zamek-hrichu-1zu-468705.jpeg 3 73 29

Nadporučík Kingsley Boissonneault je zvyklý od tajné vojenské zpravodajské služby dostávat různé úkoly – špehovat a pronásledovat ty nejhorší zločince, lhát a zastírat svou totožnost i zabíjet bez otázek. Přesto ho nový úkol zaskočí. Synovec jeho velícího důstojníka zmizel v jistém sexuálním kultu a Kingsley ho má přivést domů. Kult uctívá knihu Příběh O, proslulý francouzský sadomasochistický román, a sídlí v okázalém zámku, kde je jako ve světě za zrcadlem všechno naopak. Vládnou zde ženy a muži se zdají být jejich ochotnými otroky. Ale co když je to všechno jinak? Kingsley v zámku navzdory svému úkolu okamžitě propadá erotickému kouzlu tajemné Madam a nejen s ní zde zažívá chvíle nejhlubší vášně i trýznivé bolesti. Madam dokonce Kingsleymu nabídne úplně vše, po čem by mohl toužit. Jenže cena za to by pro něho mohla být příliš vysoká…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Jota

The Chateau , 2018

Hospodyňka
17.11.2023 3 z 5

Lehce dekadentní jednohubka vhodná na čtení do vany po přípravě dětí na čtvrtletní písemky.

1259
19.03.2023 5 z 5

Naprosto dokonalý příběh o lásce, ztrátě, bolesti, utrpení a rozkoši. Jo do tady těch příběhů hrozně ráda utíkám před realitou.

Fidibus
10.02.2023 4 z 5

(SPOILER) Mně to téma přišlo zajímavé a originální. Agent, celkem proutník, bez rodiny, v mládí podlehl stejně starému dominantnímu klukovi, což mu připomínají jeho sny. Dostane soukromý úkol najít mladého kluka, který zmizel, údajně podlehl nějakému sexuálnímu kultu. Jediným kontaktem je telefonní číslo na záhadnou ženu, Madam. Ta si své adepty zkouší, než je pustí do světa, kde vládnou ženy. Osvědčí se hlavní hrdina a dojde konečně klidu? Postupně odhalí sebe a zároveň se dozvídá víc o Zámku. Na závěr řeší, zda odejít, a zjišťuje, kdo je otcem hledaného chlapce.
Je to specifické téma, bdsm, takže nemusí sedět každému. Přesto si myslím, že je to nápadité a dobře napsané.

Aghatte
11.11.2022 1 z 5

Já nevím, ta ženská má nějaký problém. Ale funguje to, lidi to čtou, knihy se prodávají, tak proč ne. Nebo je to obchodní kalkul, a to by mě mrzelo ještě víc…
Než vlezl do Zámku, šlo to, pak už jen z kopce. Nepřišel mi jako otrok, spíš byly všechny pipiny nadržený, jen aby už… Pátrání a tajemno, pohlcující, mystické, zvrhlé… silná slova, která autorka nedokázala naplnit. Chybí ji správná slova, atmosféra, to, co dělá spisovatele spisovatelem. Popis nechutností si můžete přečíst kdekoliv, když zadáte do vyhledavače “erotické povídky”, kdejakej ujetej jouda to vyfikne mnohem zdařileji, od knihy čekám více, než jen výběr vibrátoru, kterým chce hrdina vojet…
Druhá kniha, autorka mě zatím nepřesvědčila, a ani obálka není moc pěkná.

SleepyAllDay
22.07.2022 2 z 5

já to celé asi nějak nepochopila.

Lvíček835
11.05.2022 5 z 5

Dobrá kniha nepatří zrovna k těm nejlepším od spisovatelky ale mě se hodně líbila

milena9798
21.03.2022 odpad!

není čas ztrácet čas... nedočteno

Nuttelka
26.01.2022 5 z 5

A mně se to líbilo... Jakože hodně :-) Žádné sladké řečičky. Užila jsem si každou stránku, tvrdý perverzní sex se do děje skvěle hodil a teda do takového zámečku bych se i já ráda podívala :-) Jen mám malou výtku ohledně konce, moc velký střih, mám pocit, že o ten pravý "happy end" jsme ochuzeni...

wesia
03.01.2022

Tak dlouho jsem cetla, a tak dlouho cekala, ze se konecne neco stane, a ono se nic vlastne moc nestalo...

Šajler
10.12.2021 1 z 5

Tak tohle pro mě bylo nejslabší co jsem od autorky četla. Řekla bych, že to umí lépe. Vůbec mě to nepohltilo,nenadchlo :(

LucijeT
30.10.2021 2 z 5

Ten konec to úplně zkazil. Mam pocit jako by spisovatelka psala tu knížku na 3x... Začátek trochu klišé, prostředek dobrý, chytl mě no a konec teda fakt vymňoukla. Přitom to mělo tak pěkně našlápnuto.... Škoda, nápad dobrej, provedení nebylo dobré

netopýrek1985
22.10.2021 3 z 5

Docela zajímavý příběh moc dobře a rychle se četla

Doubravka1975
21.10.2021 3 z 5

Anotace na knížce zaujala a je jiná než tady na DK, tu jsem četla bohužel až po dočtení knížky, ale tak nakonec v další zimě se to vysvětlilo a zapadlo do sebe.

Boby17
12.10.2021 3 z 5

Hm, čekal jsem něco jiného. Každopádně z mého pohledu byl začátek lepší než závěr a úplně úplný konec nic moc. Když jsem přemýšlel jaký napíšu komentář, tak jsem si vzpomněl na refrén písničky Lupič Willy od Jiřího Schelingera. Suma sumárum slabá trojka.

MíšaS.
03.10.2021 odpad!

Asi do půlky jsme si říkala - OK, dám dvě hvězdy, chlapec je celkem sympatický, a i když to není proklamovaná kniha zvrhlosti, a je to velmi lehce prokouknutelné, tak se to dá číst. Prostě dostala jsem, co jsem předpokládala. Jenže pak přišla druhá půlka a fuj velebnosti... Tohle není normální, taková slátanina se z toho stala, že by si pořádný výprask asi zasloužili všechny postavy v knize.
Celou dobu autorka buduje nějaké "mystično" kolem zámku, a pak to sama potopí, tou hloupou zápletkou, kterou jsem očekávala pomalu od začátku, protože se to nabízelo, anebo jsem jasnovidec :D A pak je najednou zima a vy jen čumíte, co se stihlo udát...

Knihomlok2015
28.08.2021 2 z 5

Nezlobte se, ale na mimořádně pohlcující erotický thriller mi tam toho sexu teda připadalo hodně málo a pokud bych si opravdu chtěla počíst o nějakém tom nechutném erotickém mučení a lámání lidské psychiky nejspíš bych si s radostí přečetla nějakou severskou detektivku. Prostě jsem čekala něco jiného a i když dobrý konec vlastně potěšil, nedokázal chuť z téhle knihy spravit.

johana3160
22.08.2021 2 z 5

Myslim, ze tim ze jsem pres touhle knihou cetla Lady Fuckingham, me tahle “drsna” kniha nechala podivne chladnou. Zvrhly sex mi neprisel nijak zvrhlejsi nez v jinych romanech (dobra sex naruby trosku), sadisticke manyry mi prisli nevyrazne - nerikam ze to co se delo nebylo brutalni, ale celkovy popis tech situaci mi prisel povrchni a pribeh nefungoval. Cele to proste moc nefungovalo. Jednou a stacilo.

dooky
17.08.2021 4 z 5

Tvrdý sex, zajímavá zápletka. Nenudila jsem se.

alnahu
21.07.2021 3 z 5

Tato kniha mě též nalákat anotací a také obrázkem na titulní straně.Ale nedočtete se vní o romantickém milování ale o hodně tvrdém sexu,který hraničí až se sadomasochismem.Hlavní postavou je nadporučík Kingsley,který je zvyklý plnit různé ůkoly.Přesto ůkol najít muže v zámku hříchu ho zaskočí.Kingsley se tak ocitne ve světě .kde vládnou ženy -pod vedením Madam a stane se jejich otrokem.Knihu doporučuji pouze pro trochu otrlejší povahy.

ivetapl
11.06.2021 2 z 5

Má druhá zkušenost s autorkou. Rudou galerii představovat nemusim
Čekala jsem podle anotace něco trošku jiného Jak je u autorky zvykem, je to zvrhlé. Hodně.
Říkám siy že bych ji chtěla vidět teo hlavy ale radši se bez toho obejdu
Je to erotický thriller.
Najdete tu tvrdé erotické scény, sadomasochismus, honosexualitu.
Opravdu zvažte, jestli si to přečtěte, jestli něco z toho nemáte rádi.
Tiffany je hustá a není pro každého Já po Rudé galerii řekla, že do další knihy od autorky nepůjdu, ale tady mě navnadila anotace... A dostala jsem něco trošku jiného Ale zase mám o zkušenost s autorkou víc Přemýšlím, jestli je šílenější toto nebo rudá galerie

erotika sadismus masochismus

Tiffany Reisz