Temnota padá

Temnota padá https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353765/bmid_temnota-pada-NeS-353765.jpg 5 102 16

Zákon smečky série

Tretie pokračovanie zvieracej ságy o statočnej svorke psov. Diví a vôdzkoví psi prežili útok nepriateľa. Ich jedinou šancou je spojiť sa. Vodca divých psov Alfa súhlasil, aby sa k jeho svorke pripojila Bella a vôdzkoví psi, no Šťastka zo spoločenstva vyhnal. Samotár Šťastko by mal byť rád, že znovu získal slobodu. Zradný nový svet je však pre osamoteného psa príliš nebezpečný…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (SK)

Darkness Falls , 2013

w.d.taylor
09.02.2024 3 z 5

Ani nevím, co napsat, protože nemám slov! opravdu se mi líbila!

BELLINKA120
13.10.2023 5 z 5

Další napínavý díl, plný dobrodružství!

Tuhle sérii jsem si zamilovala už od začátku a i přesto, že tuhle recenzí píši tři roky po přečtení úplně posledního dílu Poslední bitva, stále si pamatuji celý děj každého dílu od začátku až do konce.

Třetí díl byl ještě lepší než předchozí dva a každou minutu čtení jsem si uživala. Zamilovala jsem si obzvláště postavu Miki, který je nesmírně oddaný svým lidem, i přes to že ho opustili. Děj ubíhá plynule a je plný dobrodružství a napínavých scén. V nějakých chvílích jsem byla smutná, ale za chvíli zase přišlo napětí a skvělý příběh.

Rozhodně doporučuji a stejně tak i další díly!

Žemle
13.04.2023 5 z 5

Kniha se mi moc líbí. Ale byli mu moc líto jak zemřel Vrtík, ale jinak se mi moc líbila. Bylo zajímavé jak se Štístko rozhodl postarat o štěňata ať se stane cokoliv.

Lenka2533
01.01.2022 5 z 5

Opět supr díl :)

a.b.wolf
30.03.2021 5 z 5

(SPOILER) Opět další úžasný díl. Nebudu to opět rozpitvávat a koho by zajímal můj úplný názor (nejspíš nikoho ale tak :DD) tak si ho přečtěte v kom. u Poslední bitvy a Mrtvého města. !!!TADY VELKÝ SPOILER!!! A teď hlavně co jsem chtěla říct je, že mě neskutečně mrzí smrt Vrtíka a opravdu sem to obrečela. Měla jsem ho totiž ze štěňat hlídacích psů nejraději T-T (taky sem zrovna Tesáka (Bručouna) moc v lásce neměla.) :)

Cynickýholub
09.08.2020 5 z 5

Zajímavé, jak druhé a čtvrté díly sérií mě skoro vůbec nebaví, ale třetí ano.
Zákon smečky Temnota padá je snad můj úplně nejoblíbenější díl z celé první série, získal si mě skvělým pokračováním prvních dvou dílů.
Opět tento komentář beru z pohledu mého o dva roky mladšího já, které tento díl opravdu zbožňovalo a kdybych celou sérii četla znovu, Temnota padá by byl zaručeně opět nejlepší díl.

lucygreen
31.07.2019 5 z 5

Pomalejší rozjezd, ale pak me to jako v případě druhého dílu bavilo hodně. Líbí se mi prostředí lesa i opatření smečky v hierarchii.

PoppyDarkgreen
02.06.2018 5 z 5

Pět hvězd, jako u ostatních dílů!

VAnna
09.01.2018 5 z 5

Tato série mě baví. :)

Alfička03
27.04.2017 5 z 5

Jelikož je zákon smečky moje nejoblíbenější série tak jsem dočista totálně nadšená :D sice zase umřeli nějací psi ale u mě ji nikdo nepřekoná (tuhle sérii) už dávno čtu i 4 díl ale teď jsem to nějak zanedbala takže budu pokračovat v téhle suer sérii dál :D

Katy25
20.03.2017 5 z 5

Zákon kniha, která je pokračováním zákonů smečky je zase skvělá!! V tomto díle mi bylo strašně energie moc líto Lízinky a Vrtika. Bručoun se mi zdál jako hloupé štěně, které si myslí, že když je štěnětem hlídacích psů že si může dovolit všechno a že je nejlepší ze všech. Moc jsem si ho neoblibila.

Kačkaknihomol
05.03.2017 4 z 5

Opět na mně dolehla počáteční nuda. Kniha by byla skvělá, kdyby autorka všechno zbytečné neprotahovala. Štěňata mi přišla roztomilá a na konci mi jich bylo líto. Teda bylo mi líto jen Lízinky a Vrtíka, Bručoun mi nesedl.

limo
05.02.2017 5 z 5

Moc krásná kniha. Občas jsem se musela podívat na začátek knihy, jak ti psi vlastně vypadají. Bručouna jsem neměla ráda odjakživa.

SabrinaCZ
03.02.2017 1 z 5

Je mi to líto, ale na dočtení nemám. Začátek dobrý, ale pokračovat nemá smysl. Už první knížka stála za nic moc :/ Strašně dlouhé popisy věcí, štve mě Bella, štve mě nafoukanost Divoké smečky a hlavně nerozhodný Štístko, který ani neví, KAM a CO chce. Trošku mě i vadí, že autorka popisuje jen barvu a srst psů (někde), prostě nevím u některých psů rasu a pak nevím, jak si ty psy mám představovat. Mrzí mě to, dávala jsem této sérii hodně.

Kurama
16.01.2017

Podle mě je tento díl nejzajímavější.Je plný překvapení.A bylo mi velmi líto Vrtíka,Bručoun mě strašně naštval.

rarášek
24.10.2015 5 z 5

Další skvělé pokračování Štístka a jeho přátel. Konečně měli knihu doplněnou o popis psů, jak vodítkových, tak divokých, bez toho jsem totiž občas nedokázala určit, jak ten pes vypadá. Doplnění postav o tři štěňata se mi líbilo. Na konci mi bylo Vrtila líto, Bručoun mě zklamal a potěšilo mě, že s Lízinkou to dobře dopadlo a zůstala se smečkou. Těším se na další pokračování :)