Zahrada kouzel

Zahrada kouzel https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56528/mid_zahrada-kouzel-UDN-56528.png 4 246 68

Romantický příběh dvou sester z malého městečka v Jižní Karolíně, které mají magické nadání a trable s láskou. Claire pěstuje na zahradě jedlé květiny, z kterých vaří kouzelné delikatesy a mění jimi životy lidí, Sydney dokáže česat a líčit tak, že vyzdvihne to, co je na každém nejkrásnější. Přesto se Claire bojí lásky a Sydney utíká od násilnického manžela. Pomůže jim kouzelné muškátové víno, které k vám přiláká toho, koho nejvíc potřebujete?... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Garden Spells , 2007

Verymach
01.02.2013 4 z 5

Knížka se mi moc líbila,oddychová,jen by mohla ještě pokračovat:) Byl to rychlý konec.Doporučuji :)

Danafantom
24.01.2013 5 z 5

Tak v téhle knížce mi bylo hezky. Neotřelé schopnosti čarodějek a poetická kouzelná zahrada. Děj mohl být klidně košatější, abych si tam mohla pobýt déle. :-)

Katuska001
23.12.2012 5 z 5

Pěkný oddechový romantický příběh s erotickou jiskrou a troškou kouzel a nadpřirozena.

mariva
10.09.2012 5 z 5

Pěkná pohodová knížka, romantika s nádechem fantazie a kouzel. Oceňuji fantazii autorky.

modranka
07.08.2012 4 z 5

Zvláštna knižka. Anotácia je úplne na nič. Claire sa nebojí lásky, ale straty blízkeho človeka. Celý život ju milovaní ľudia iba opúšťali, a to je jej problém. Sydney síce češe ľudí, no nelíči ich - kúzlo je vo vlasoch. A nejde o žiadne muškátové víno, ale nápoj zo zimozelu. Musím súhlasiť s komentárom Ellie. "Pomalý rozjezd a rýchly konec". Odstránenie násilného manžela bolo až trápne - ale zrejme toto nebola pre autorku podstatná postava, len sa jej potrebovala zbaviť. Veľmi zaujímavým prvkom bola kúzelná jabloň. Fantasy v knižke bolo spracované jemné, pútavo, až sa vám zdá, že všetko by bolo možné. Takže ak vás vo svete reality neláka čítať fantasy, túto knihu by som napriek tomu odporučila. Prinúti vás premýšľať nad vecami medzi zemou a nebom.
Kniha veľmi dobre čítala a preklad bol výborný.

Ellie
05.05.2012 2 z 5

Pomalý rozjezd a rychlý konec... Škoda, jinak super nápad:)

Exodus
20.12.2011 5 z 5

Opravdu pěkná kniha ze života s nádechem fantasy a erotickou jiskrou.

Kačík
26.06.2011

Krásná zamilovaná a oddychová knížka s trochou kouzel.