Zahrada kouzel

Zahrada kouzel https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56528/mid_zahrada-kouzel-UDN-56528.png 4 246 68

Romantický příběh dvou sester z malého městečka v Jižní Karolíně, které mají magické nadání a trable s láskou. Claire pěstuje na zahradě jedlé květiny, z kterých vaří kouzelné delikatesy a mění jimi životy lidí, Sydney dokáže česat a líčit tak, že vyzdvihne to, co je na každém nejkrásnější. Přesto se Claire bojí lásky a Sydney utíká od násilnického manžela. Pomůže jim kouzelné muškátové víno, které k vám přiláká toho, koho nejvíc potřebujete?... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Garden Spells , 2007

AnnieBarming
12.10.2015 4 z 5

Skvělá oddechová knížka

Leskodka
10.10.2015 5 z 5

Krásné pohlazení na duši. Příjemné odpočinkové čtení hezkého příběhu.

Anosilka
15.08.2015 5 z 5

Srdeční záležitost. Dokonalá!

Kammia
14.08.2015 3 z 5

Romantické, poutavé, super knížka na léto k vodě.

Bunburistka
24.07.2015 3 z 5

Pěkná oddychová knížka s příjemnými postavami a špetkou koření ... :)

Faustka
03.06.2015 4 z 5

Nejvíc mě bavila bezprostřední Evanelle.

„Ti muži. Nedá se s nimi žít, ale zastřelit je taky nemůžeš.“ --- Jak můžeš být tak klidná? Jak by ses cítila, kdyby ti tvůj muž řekl, že za tebou přijde, a potom se ani neukázal?“ --- „Vzhledem k tomu, že je po smrti, by mě to opravdu zaskočilo, Frede.“

anibeni
22.03.2015 5 z 5

Krásná, romantická, čtivá kniha, která mi v dnešním dni skvěle zvedla náladu a zapříčinila, že jsem se na chvilku ocitla ve světě jemných kouzel, lásky a přátelství..

lenka608
06.02.2015 5 z 5

Typická kniha pro snílky jako jsem já. Je tu trochu záhadna, nadpřirozena, ale ne tolik, aby to člověku připadalo jako scifi. Přiznám se, že jsem ji přečetla už 4x a je to jeden z mých oblíbených děl. Jedna z mála knih, na které jsem nenašla žádnou chybu. 5* :)

Luccy78
14.01.2015 5 z 5

Nádherně kouzelná knížka. Přesně ta, u které vždycky lituji, že už jsem na konci a stránky dál nepokračují...

Dousabel
14.04.2014 5 z 5

Neuvěřitelně milá, oddechová knížka, když člověk potřebuje vypnout a nabít se pozitivní energií:)

Missty.
17.03.2014 5 z 5

Kouzelná knížka. Příjemně se čte, kouzly jen hýří a je velmi oddechová. Žádná červená knihovna, žádná přehnaná fantazy ani příliš pohádka. Člověk v sobě má po přečtení takových pocitů, že to ani nejde vyjádřit.

Marbulka
28.02.2014 5 z 5

Hrozně moc příjemná knížka...takové pohlazení

AndreaP.
30.01.2014 5 z 5

Pohlazení po duši. Toto slovní spojení mě napadlo v souvislosti s touto knihou. Kniha netypického námětu plná pohody, tajemna, kouzel, lásky a vůně zahrady, kterou jsem doslova cítila. Po dočtení mi bylo líto, že je už konec, tak strašně moc se mi nechtělo z příběhu, z kouzelné zahrady odejít. Knihu doporučuji, je jedním slovem nádherná.

Tiama
07.12.2013 4 z 5

Bezesporu zvláštní knížka. Přemýšlela jsem, kam ji zařadit - pro mne asi romantická fantasy pohádka? Rozhodně stojí za přečtení.

baja
02.11.2013 4 z 5

Moc pěkná knížka. Čekala jsem tipickou holčičí oddychovku:-) Ale nakonec ve mě zanechala hlubší dojem a nemyslím si, že na ní hned zapomenu - byla prostě trochu jiná a zvláštní. Kouzla tam byla, jen tak lehce, až se dalo uvěřit, že něco takového se klidně stávat může:-). Pro mě měla knížka podobnou atmosféru jako Čokoláda. Určitě doporučuji:-)

Milla
20.10.2013 5 z 5

Nádherná knížka plná kouzel. Úžasné byly schopnosti Clare, Sydney a Evanelle Waverleyových. Chtěla bych mít takovou zahradu jako měla Clare a i souseda jako Tyler bych brala.

paloma
03.10.2013 4 z 5

Opravdu velmi milá knížka. Nevím proč, ale hlavni hrdinku Claire si tak nějak představuji jako Amelii z Montmartru.

Ruxandra
21.08.2013 4 z 5

Kniha mě během pár stránek uchvátila a nepustila. Je to krásné odpočinkové čtení. Ačkoli obálka vypadá jako od fantasy knihy, příběh je především o lidských vztazích. Ale nějaké to fantastyčno tam také najdete;)

Guenevra
09.08.2013 5 z 5

Super knizka!!! Neuveritelne neobvykly namet a styl, uplne z ni dycha pohoda.

ivakola
01.08.2013 5 z 5

Tak tahle knížka mě úplně okouzlila. Po přečtení jsem se cítila tak dobře jako dlouho nikdy. Totálně mě odrovnala.