Záblesk něhy

Záblesk něhy https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48071/zablesk-nehy-48071.jpg 4 58 10

Olivia Chantryová před třemi lety ovdověla a nyní se plně věnuje vedení vlastní zábavní agentury. Po nenadálé strýcově smrti ji čeká překvapení - dědictví v podobě devětačtyřiceti procent rozsáhlé korporace Jas, kterou řídí Jasper Sloan, burzovní spekulant a majitel zbylého podílu. Mezi dvojicí nezávislých a cílevědomých osobností, které svedl dohromady obchod, panuje od první chvíle znatelné napětí a nevraživost, avšak když začne Chantryovy ohrožovat neznámý vyděrač, vztah mezi Olivií a Jasperem pozvolna nabere nový směr…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Flash , 1999

pip11
11.07.2023 5 z 5

Kniha sice nemá moc vysoké hodnocení, ale mě se velmi líbila. Prostředí obchodu a politiky, plíživé napětí, které vydrží téměř do úplného závěru. Hlavní postavy byly příjemné a skvěle jim to ladilo. Co se týče pachatele, tak jsem měla tušení, že vítr vane z této oblasti. Je to zajímavý, pozvolně napínavý a příjemně čtivý příběh.

MAU256
21.10.2021 5 z 5

Pěkné nenáročné čtení s romantickou i trošku detektivní zápletkou. Olivia i Jasper se mi svým způsobem líbili, každý má přece své tajemství. A i když jsem od této autorky četla lepší knížky, tuto mohu pro odpočinkové čtení jen doporučit.

cukrovka
16.10.2021 3 z 5

Nenáročná čtivá romantika s detektivní zápletkou. Docela dobře se to četlo, ale moc jsem jim jejich příběh a vzájemnou chemii nevěřila.

petraj30
18.11.2020 3 z 5

Tak nějak nedokážu říct, jak na mě kniha zapůsobila. Mám z toho rozporuplné pocity. Něco se mi líbilo víc, něco míň. Možná bych taky řekla, že to téma ani autorce nesedělo. Nějaké záchytné body mi připomněly knihu od Sandry Brown, ale to je úplně jiný level.
Oba hlavní hrdinové se mi líbili, ale bylo tu něco, co mi na nich vadilo. Stejně tak děj a zápletka, prostě mi na tom něco nesedělo.
V novodobých románech od této spisovatelky pořád narážím na nějaké strýčky a tetičky - asi jako dohled nad vším a nade všemi, aby neprovedli něco neočekávaného. Nevím proč, ale v tomto románu mě to strašně iritovalo.
Četla jsem lepší, ale i horší od této autorky, tak asi 50%.

Kudík
13.10.2020 3 z 5

(SPOILER) Olivia Chantryová i Jasper Sloan měli svá tajemství a strašáky z minulosti. Ona vdova a tzv. "Temná Múza" po Loganu Daneovi, on rozvedený s péčí o synovce Paula a Kirbyho. Jejich minulost je okrajově zmíněna, ale pro současnost a partnerství ve spol. Jas je důležitá. Zápletka je zajímavá jen mi přišla trošku překombinovaná. Co mi však nesedlo, je že Olivie má problém a hned se svěří Jasperovi, kterého vůbec nezná a následně bum prásk... a najednou je tam i jiný než obchodní vztah. Tu chemii jsem ze začátku ústřední dvojici nevěřila, ale i tak příjemné nenáročné čtení.

bábuška
29.08.2020 3 z 5

Snad každý má nějakého 'kostlivce ve skříni' , bohatší vrstvy zvlášť. Tak je tomu i v tomto příběhu, který je sice staršího vydání, ale stále velice čtivý. A pokud jde o dědictví, je těch starajících se, čím dál více, neštítí se pomluv, vyděračských dopisů, dokonce i o ukládání o život. Hlavní dědička Olivie má ale pohotového ochránce v Jasperu Sloanovi a společně se jim podaří rozplést zamotané klubko těch, kteří je ohrožují.

kacaaba
30.03.2016 4 z 5

Nenáročná, napínavá a romantická kniha. Mě se to líbilo.

Ivetaa
23.02.2016 5 z 5

Kniha je zábavná, trochu romantická, dějově umí zaujmout a s detektivní zápletkou celkem napínavá až do samého konce. Mně se líbila. Doporučuji.

kika 13
24.02.2013 4 z 5

Odychová četba pro letní i zomní dny.

lanusinka
25.10.2012 4 z 5

Průměrná kniha od Krentz - zábavná, přečtete ji jedním dechem, ale nezanechá ve vám nějak trvalé následky

Jayne Ann Krentz
americká, 1948