Z Čech až na konec světa

Z Čech až na konec světa https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367817/mid_z-cech-az-na-konec-sveta-Lxc-367817.png 4 177 29

EvikU.
09.04.2017 2 z 5

Kniha se mi opět hrozně těžce četla. Nemůžu za to. Námět dobrý.

Znedla
14.03.2017 3 z 5

Kniha má velmi poutavý příběh. Bohužel, začíst se do ní je velmi těžké, často jsem se přistihla, že myslím na něco úplně jiného :-(.

Prof.Novotný
10.01.2017 odpad!

Dostal jsem to již na základní škole jako povinnou četbu. Teď když učím na SŠ tak jsem dostal za úkol od pana ředitele abych žákům které učím dal jako povinnou četbu tuto knihu , ale řekl jsem si že žáky nebudu trápit a dám jim jinou zajímavější četbu.

blonde_elis
13.10.2016 3 z 5

Typická ukázka průměrné povinné četby - neurazí, ale ani nenadchne.

Ranuncul
27.02.2016 4 z 5

Další z knížek objevená ve staré knihovničce a další co splňovala Čtenářskou výzvu.Vtipně napsané a velice dobře se četlo.Pokud někdo hledá něco jednoduchého,třeba jako povinnou četbu do školy doporučuji.Samotnou mě příjemně překvapila.

kyticka152
15.12.2015 3 z 5

Knihu jsem četla jako povinnou četbu. První jsem děj nechápala, ale později mě knížka chytla. Bylo to zajímavé si přečíst, taky něco jiného než normálně.

Cifoun
11.03.2014 4 z 5

Jirásek cestu Šaška z Mezihoří krásně převyprávěl. Kniha je čtivá. Při prvním otevření jsem se sice zalekl zastaralé gramatiky i některých pojmů, ale zvykl jsem si během chvíle.

Džizetka
18.03.2012 1 z 5

Měla jsem to v povinné četbě na základní škole a nejraději bych jej vyškrtla .Pro základní školu naprosto nepochopitelné a nic neříkajíc.Neuvěřitelné zdlouhavé,nudné a psané pro dnešní společnost těžkým jazykem.

Stilico
18.02.2012 3 z 5

Z jiráskových knih, které jsem četl, patří mezi méňe poutavé.