Z Bangkoku není návratu

Z Bangkoku není návratu https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217590/bmid_z-bangkoku-neni-navratu-65f4712bab83c.png 4 4 2

Knihu autorka napsala pod pseudonymem Anita Pilar. Žena se může stát snoubenkou buď obvyklým a nám všem známým způsobem, anebo, jako novinářka Ludmila, jednoduše tak, že se za ni začne vydávat. Lída odjíždí do Thajska, aby zde pátrala po osudu českého vězně, odsouzeného za pašování heroinu. Aby přiměla místní úřady ke spolupráci - chce totiž dokázat, že se v tomto případě jedná o justiční omyl - prohlašuje, že je Robertova snoubenka. V pohádkově krásných kulisách exotické země se rozvíjí křehký příběh, jako zrozený v nejtajnějších snech....Neoblomná víra ve spravedlnost, nově navazovaná přátelství....a konečně i romantická láska, tvoří spolu s konfrontačním setkáním dvou odlišných světů a čtivým stylem autorky neobyčejěn atraktivní román.... celý text

cvekina
04.02.2016

taková pohádka pro dospělé, všechno dobře dopadlo a žili šťastně až do smrti. Ale dobře se to četlo.

1casper
31.07.2014 5 z 5

Zhltla jsem ji za jeden večer. Chvílema mě docela mrazilo, každý si jistě pamatuje případ dvou čechů, kteří byli odsouzeni v Thajsku za pašování drog.....V této knížce ale nechybí romantika, je to skvělá oddychovka.