Všude manžel o dvou kůrkách

No co, snad se zase tolik nestalo... brání se Michal výčitkám své ženy Isabely. Má na mysli, že nakazit manželku nemocí, o které se ve slušné společnosti nemluví, není důvod k rozvodu. Isabelu jeho postoj rozzuří a rozhodne se, že se pomstí. Chce dát manželovi ochutnat jeho vlastní medicínu a začne si domů vodit jednoho milence za druhým. Její metoda je úspěšná a navíc docela zábavná. Isabela zjišťuje, že "sbalit chlapa" je maličkost, když od něj neočekáváte nic jiného než trochu sexu. Jenomže... co dál? Co když Isabela potká muže, do něhož se zamiluje...? A bude to skutečně ten pravý...?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35083/vsude-manzel-o-dvou-kurkach-35083.jpg 2.969

Kniha Všude manžel o dvou kůrkách

laura
08. listopadu

Přemrštěné, nereálné, těžko uvěřitelné. Po patnácti letech fungujícího vztahu - tohle? Chápu, že jí ublížil - a že se pak nezachoval dobře. Ale ona se chovala stejně. Vlastně si pak neměli co vyčítat.

Jako četlo se to dobře... Ale to je asi tak všechno :(

Aknel26
16. říjnaodpad!

Myslím, že vím, podle jakého receptu napsala Alena Jakoubková tuto knížku: Vezmi to nejhorší ze všech svých knih, přidej pár absurdit, asi dvacetkrát napiš ach jo, desetkrát, že jsi potvora, vymysli vtipný název - a novinka je na světě.
Isabela se cítí ponížena tím, že její muž ji na jakési pánské akci podvedl a z tohoto úletu si odnesl pohlavní nemoc, jíž nakazil i svou ženu. A po sérii krátkodobých vztahů (kteroužto rozjela patrně ještě s nedoléčenou kapavkou) pozvedla manželovo počínání na vyšší level - začala si se ženatým mužem, který měl dvě malé děti. Ale jeho manželka je přece ošklivá, tak se to může, ne? A výčitky svědomí? Kdepak, pouze obavy, aby nedal přednost rodině!
No ale můžu si za to sama - měla jsem přestat číst v momentu, kdy hlavní hrdinka zavzpomínala, jak ji a jejího bratra otec trestal tím, že si chodil pšouknout do dětského pokoje.

Zuzulinka

Dlouho jsem se tak nenasmála jako u této báječné knihy!! Pravdivé přísloví. Krásně napsáno!!

Luciee322

Oddechovka, neurazí ani nenadchne.

Vatter83
03.03.2019

Oddechovka, některé pasáže vtipné, jiné zdlouhavé či zbytečné. Doslova mě otravovaly závorky s naprosto zbytečnými informacemi, a že jich v celé knize je požehnaně. Úplně jsem se neztotožnila s jazykem autorky. Jinou knihu od ni už asi ne...

JancaMia
24.02.2019

Potěší, pobaví

Dany58
12.12.2018

Knihu jsem přečetla, ale nevím co si mám myslet. Začátek celkem dobrý, ale pak to bylo docela nezáživné. Manžel jí zahnul. No stává se. Ale její reakce byla hodně přehnaná. A závěr... těžko uvěřitelná selanka. Další knížky asi ne.

Radka1911
06.09.2018

Oddechovka, příběh dost neuvěřitelný, ale kniha mne pobavila.