Všude manžel o dvou kůrkách

Všude manžel o dvou kůrkách https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35083/vsude-manzel-o-dvou-kurkach-35083.jpg 3 77 31

No co, snad se zase tolik nestalo... brání se Michal výčitkám své ženy Isabely. Má na mysli, že nakazit manželku nemocí, o které se ve slušné společnosti nemluví, není důvod k rozvodu. Isabelu jeho postoj rozzuří a rozhodne se, že se pomstí. Chce dát manželovi ochutnat jeho vlastní medicínu a začne si domů vodit jednoho milence za druhým. Její metoda je úspěšná a navíc docela zábavná. Isabela zjišťuje, že "sbalit chlapa" je maličkost, když od něj neočekáváte nic jiného než trochu sexu. Jenomže... co dál? Co když Isabela potká muže, do něhož se zamiluje...? A bude to skutečně ten pravý...?... celý text

knihovniceS
knihovniceS
04.08.2023 4 z 5

Všude manžel o dvou kůrkách
Další jednohubka, která se četla sama. Příběh o tom, co z jedné zhrzené manželky udělá manželova nevěra. Víc neprozradím, přečtěte si sami ... Dávám 4 hvězdy a doporučuji.

laura
laura
08.11.2021 1 z 5

Přemrštěné, nereálné, těžko uvěřitelné. Po patnácti letech fungujícího vztahu - tohle? Chápu, že jí ublížil - a že se pak nezachoval dobře. Ale ona se chovala stejně. Vlastně si pak neměli co vyčítat.

Jako četlo se to dobře... Ale to je asi tak všechno :(

Aknel26
Aknel26
16.10.2021 odpad!

Myslím, že vím, podle jakého receptu napsala Alena Jakoubková tuto knížku: Vezmi to nejhorší ze všech svých knih, přidej pár absurdit, asi dvacetkrát napiš ach jo, desetkrát, že jsi potvora, vymysli vtipný název - a novinka je na světě.
Isabela se cítí ponížena tím, že její muž ji na jakési pánské akci podvedl a z tohoto úletu si odnesl pohlavní nemoc, jíž nakazil i svou ženu. A po sérii krátkodobých vztahů (kteroužto rozjela patrně ještě s nedoléčenou kapavkou) pozvedla manželovo počínání na vyšší level - začala si se ženatým mužem, který měl dvě malé děti. Ale jeho manželka je přece ošklivá, tak se to může, ne? A výčitky svědomí? Kdepak, pouze obavy, aby nedal přednost rodině!
No ale můžu si za to sama - měla jsem přestat číst v momentu, kdy hlavní hrdinka zavzpomínala, jak ji a jejího bratra otec trestal tím, že si chodil pšouknout do dětského pokoje.

Zuzulinka
Zuzulinka
07.03.2021 5 z 5

Dlouho jsem se tak nenasmála jako u této báječné knihy!! Pravdivé přísloví. Krásně napsáno!!

Luciee322
Luciee322
08.01.2021

Oddechovka, neurazí ani nenadchne.

Vatter83
Vatter83
03.03.2019 1 z 5

Oddechovka, některé pasáže vtipné, jiné zdlouhavé či zbytečné. Doslova mě otravovaly závorky s naprosto zbytečnými informacemi, a že jich v celé knize je požehnaně. Úplně jsem se neztotožnila s jazykem autorky. Jinou knihu od ni už asi ne...

JancaMia
JancaMia
24.02.2019 4 z 5

Potěší, pobaví

Dany58
Dany58
12.12.2018 1 z 5

Knihu jsem přečetla, ale nevím co si mám myslet. Začátek celkem dobrý, ale pak to bylo docela nezáživné. Manžel jí zahnul. No stává se. Ale její reakce byla hodně přehnaná. A závěr... těžko uvěřitelná selanka. Další knížky asi ne.

Radka1911
Radka1911
06.09.2018 5 z 5

Oddechovka, příběh dost neuvěřitelný, ale kniha mne pobavila.

Haha299
Haha299
23.07.2018 2 z 5

Hodně nenáročná oddychovka na pár hodin. A řekla bych, že jedna z těch slabších od paní Jakoubkové.

megan35
megan35
01.02.2018 3 z 5

No dalo se to,ale je to opravdu oddychovka,bez nějakého hlubšího přemýšlení,ale stejně autorka udělala z hlavní hrdinky štětku a to mě trochu vadilo,nevěrný manžílek se dá potrestat vynalézavěji.

EvikU.
EvikU.
08.04.2017 2 z 5

Nějak se nemůžu s touto autorkou stotožnit. Moc se mi to nelíbilo. Asi má pivku na manžele, což plyne ze všech názvů knih. Mě ale její knihy nic moc nepřináší.

helča5
helča5
17.07.2016 3 z 5

oko za oko,zub za zub,ne vždy uspokojivé řešení

telileov
telileov
02.05.2016 2 z 5

Musím uznat, že jsem byla maličko zklamaná. Jako kdyby celá zápletka knihy vyprchala už za první polovinou a pak se příběh hrnul dál, ale ztratil svou pointu a odchýlil se od jádra, kterým měl být.

Janičta
Janičta
06.10.2015 2 z 5

Bylo to takové... ani nevím jaké vlastně...
Začátek byl slibný (co se z toho asi vyklube?), prostředek celkem o ničem (a kdo to bude teď?) a konec mě docela pobavil (no konečně :-)).
Chtěla bych údernější a koncentrovanější děj...

1casper
1casper
06.08.2015 4 z 5

Oddychovka, přečtená na jeden zátah.

aknelka
aknelka
24.05.2015 3 z 5

Čtení na odreagování, na dovolenou. Tímhle stylem se seznamovat mi nepřijde reálné ale je to kniha. Hlavně, že našla toho pravého.

JaKlima
JaKlima
05.05.2015 3 z 5

Celkově kladně hodnotím, jen závěr byl jak z pera Rosamundy Pilchner.

cleopatra11
cleopatra11
29.03.2015 4 z 5

Dnes dočteno..dobrá oddychovka, líbily se mě popsané vnitřní pocity, které si ženská skrytě myslí, když jde o chlapa..)))

zdenka2436
zdenka2436
12.03.2015

Pohodové čtení na vypnutí. Pokud nepřemýšlíte nad hloubkou, jen se chcete odreagovat, tak tahle kniha je ideální. Některé činy jsou přehnané, ale každý z nás by řešil situace po svém, tak i autorka, nemá cenu kritizovat. Hodně jsem se zasmála. Za sebe doporučuji :-) a děkuji autorce!