Triptych

Triptych https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/7908/bmid_will-trent-triptych-cib-7908.jpg 5 542 121

Will Trent série

Nikdo nechápal, podle jakých kritérií vrah své oběti vybíral. Jisté bylo jen jedno: že všechny mladé ženy se udusily vlastní krví, protože je vrah připravil o jazyk. Má to snad být pachatelův zrůdný podpis? Chce tím policii něco vzkázat, nebo je tak šílený, že si prostě nemůže pomoct? Sérii brutálních vražd vyšetřuje policejní veterán Michael Ormewood, který neproslul ani tak svými detektivními schopnostmi, jako spíše arogancí a záchvaty vzteku. Své by o tom mohla vyprávět jeho zdeptaná manželka, každý policajt z města a teď také mladý agent Will Trent, který byl k případu nasazen. Ormewood možná nezkušeným kolegou pohrdá, ale spolupracovat s ním musí. Vrah totiž udeřil znovu. A když se na scéně objeví John Shelly, který byl před lety neprávem odsouzen za vraždu a nyní je odhodlán najít na vlastní pěst skutečného viníka, začne se rozvíjet drama, které drsně zasáhne do života všech zúčastněných.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

Triptych , 2006

myshmother
11.07.2014 5 z 5

Velmi dobře napsaná krimi s patřičnou dávkou drsných popisů a zajímavou zápletkou. V polovině knihy, kdy se v jedné větě rozkryje "kdo je kdo" a odhalí se postava pachatele, mi malinko spadla brada, protože jsem to naprosto nečekala. Will Trent i Angie mi jsou sympatičtí, protože mám slabost pro detektivy s nějakou úchylkou, či handicapem. Těším se na ostatní díly v sérii (mám objednané další dva).

vysypanel
04.07.2014 4 z 5

Dobré čtive poměrně komplikované.

Er.es
30.06.2014 4 z 5

Wow, jsem bažant v téhle sekci a knihu jsem začala číst ze zvědavosti a prostě wow:-) byla jsem ráda,že vrah byl od půlky knihy znán a mohla jsem se bažit ostatními charakteristikami postav. Konec mě naštval, chtěla jsem, aby *Zebra* dostala nového spolubydlu:-) charakteristika a děj Johna a Willa mě totálně pohltil a jdu ihned na další díl:) doporučuji

cie
14.05.2014 5 z 5

Tahle knížka mě vyloženě nadchla! I když od půlky knihy víte, kdo je vrah, tak to vůbec nevadí a jen si řeknete, že to autorka na vás pěkně "zahrála"...velké plus za hlavního hrdinu, který není dokonalý.

v.e.v.er.ka
10.05.2014 5 z 5

WoW je to asi 6. kniha kterou jsem od této autorky četla a musím říci že nejlepší... spisovatelka mě dostala tím jak mě tahala v prvni části knížky za nos... ale jedné věci jsem nerozuměla cynthia mela 15 let a byla manzelkou Phila??? nebo jeho dcerou?? .... byt maličkost ale tím jak jsem zpětně pátrala po věcech na kterých mě "napálila" mi tohle nesedí :-(

Adria Orici
13.02.2014 5 z 5

Velmi dobrý příběh .Nasáklý sexem , zvrhlostí a nejrůznějšími devianty . Karin se nebojí popisovat drsnější styl . Nechutné detaily ..... . Seznámil jsem se s Willem a Angie . Sice mě schází Lena .... . Ale s chutí si přečtu tuto řadu od Karin . Knihu bych zařadil do psychologických detektivek - thrillerů .

miczoken
06.11.2013 5 z 5

Shrnu to do jedné věty: Nemohla jsem přestat číst. :-)

markuc
23.09.2013 5 z 5

Vyborna kniha, ctiva a chytlava az do konce. Napinavy dej takovym tim zpusobem, ze vas hlavne zajima, jak to skonci s jednotlivymi postavami. Jednalo se o me prvni setkani s Willem Trentem a hned velmi uspesne, tesim se na cteni dalsich knih serie.

Věro
17.09.2013 5 z 5

Už dlouho mě tak krásně nikdo nenapínal, jako tahle paní. Její schopnost udržet napětí až do konce je obdivuhodná!

egan
01.08.2013 4 z 5

Moje prvé stretnutie s Karin Slaughter.
Will a Angie sú nesmierne sympatické postavy, ktorým jednoducho musíte fandiť. Sú tak krásne nedokonalí a robia také chyby, až sa chytáte za hlavu:)ale tak veľmi im rozumiete!!!

šipek
30.07.2013 5 z 5

opět vynikajíci kniha od Karin

kofola33
03.06.2013 5 z 5

Prvni kniha autorky, ale rozhodne ne posledni! Precteno jednim dechem, naprosto uzasny pribeh, muzu dat vice hvezdicek?:-)

nier
21.04.2013 4 z 5

Průměrná detektivka napsaná nadprůměrně poutavě...hlavní hrdina mi byl sympatický především tím, že nebyl tak úplně dokonalý, to byla příjemná změna, bohužel dostal v příběhu docela málo prostoru...a Johnovi jsem fandit prostě musela.

Spark
31.03.2013 5 z 5

Nemohu než souhlasit s komentáři níže. Kniha se četla skoro sama a čím blíže se blížíte ke konci, tím méně se Vám ji chce odkládat... Rozhodně se chystám i na další díly této série a už se na ně moc těším.

Vlasta610
25.02.2013 5 z 5

Kniha perfektní, má spád, je napínavá až do konce, čte se jedním dechem.

deetulik
24.02.2013 5 z 5

Knížka mě na začátku chytla a pustila až na poslední stránce. Je úžasná, rychle se čte a příběh i postavy jsou skvěle vymyšlené. Těším se, až si přečtu další díly této série :)

petka-2007
20.01.2013 5 z 5

Výborná kniha, maximální spokojenost! Rozhodně nebude moje poslední od této autorky. K přečtení vřele doporučuji.

Jajulle
29.12.2012 5 z 5

Skvělá kniha a velmi napínavá. Doporučuji milovníkům napětí

princesse
11.06.2012 4 z 5

Napínavá, čtivá, doporučuji.

Evička
26.04.2012 5 z 5

Super knížka, napínavá od začátku do konce, moc se mi líbila.

zfilmováno – TV seriál

Karin Slaughter