Triptych

Triptych https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/7908/bmid_will-trent-triptych-cib-7908.jpg 5 542 121

Will Trent série

Nikdo nechápal, podle jakých kritérií vrah své oběti vybíral. Jisté bylo jen jedno: že všechny mladé ženy se udusily vlastní krví, protože je vrah připravil o jazyk. Má to snad být pachatelův zrůdný podpis? Chce tím policii něco vzkázat, nebo je tak šílený, že si prostě nemůže pomoct? Sérii brutálních vražd vyšetřuje policejní veterán Michael Ormewood, který neproslul ani tak svými detektivními schopnostmi, jako spíše arogancí a záchvaty vzteku. Své by o tom mohla vyprávět jeho zdeptaná manželka, každý policajt z města a teď také mladý agent Will Trent, který byl k případu nasazen. Ormewood možná nezkušeným kolegou pohrdá, ale spolupracovat s ním musí. Vrah totiž udeřil znovu. A když se na scéně objeví John Shelly, který byl před lety neprávem odsouzen za vraždu a nyní je odhodlán najít na vlastní pěst skutečného viníka, začne se rozvíjet drama, které drsně zasáhne do života všech zúčastněných.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

Triptych , 2006

Evunka1957
12.03.2016

Nemám co dodat, miluji knihy této autorky, mohu jen doporučit.

seredomi
12.03.2016 5 z 5

To bylo zase počteníčko, panejo... ! Naprosto dokonalá detektivka...

konicekbily
27.02.2016 4 z 5

Povedená krimi s velmi dobrou zápletkou a až čtyřmi nezávislými vyšetřovateli. Strhující závěr vše vyřeší a navodí Vás k dalšímu dílu.

p.svatka
20.12.2015 5 z 5

Nechtěla jsem pokračovat ve čtení knih od Karin bez Jeffreyho. Ale musím uznat, že i tuto sérii přečtu :) úžasné vykreslení postav, celý příběh má spád... Perfektní.

Jarda Burgan
17.09.2015 4 z 5

Velice kvalitní thriller. Určitě v budoucnu budu pokračovat v serii Willa Trenta.
80%

davas
26.08.2015 4 z 5

tak podle hodnocení jsem byl v očekávání,z počátku mi to přišlo takové nemastné neslané,ale postupem času se příběh rozjel.Zápletka dostala spád a do konce knihy to bylo poutavé ...kniha byla výborná,ale srovnávat to s Nesbem je hodně nadsazené ...ale opakuji,kniha výborná

Greengoooo
20.07.2015 3 z 5

Nejspíš jsem byl po čtení Daverova Lincolna Rhyma pln očekávání, že tato knha bude mít podobně strhující a napínavý děj... opak byl bohužel pravdou. Na můj vkus příliš dlouhá doba, než se začne dít něco pořádného... ano kniha začne poměrně zajímavě ale poté děj uvadá a měl jsem co dělat abych ve čtení pokračoval. Stálé opakování nedostatků jednotlivých postav mě celkem ubíjelo.... Kniha mohla být fajn, ale to by musela být o 1/4 kratší (možná více)

Marselle
20.07.2015 5 z 5

Velice pěkná a čtivá kniha s napínavým příběhem, který vás jen tak nepustí.

MaaaR@
16.07.2015 2 z 5

Bohužel, po předchozích knihách mě první díl nové série vůbec nechytl.

nejpet
04.07.2015 5 z 5

Skvělá knížka, líbí se mi série Grant County, ale tohle je pro mě ještě o úroveň výš. Originální postavy, zápletka, víc napětí a víc překvapení, jsem nadšená.

michimuller
08.06.2015 5 z 5

Jedním slovem perfektní! Už jsem se bála, že se mi pod ruku dostávají jen průměrné knížky. Skvělá zápletka, promyšlený příběh, člověk se u toho ani chvilku nenudil. 5 * z 5 naprosto zaslouženě. Knížka otevřela další skvělou sérii.

metrolog
03.06.2015 5 z 5

Velice zdařilá kniha. Četl jsem na Kindlu. A četl jsem doma ráno i večer, v autobusu, o polední pauze a dokonce i na místě, kam i císař pán chodí sám. Tak mě kniha zaujala a děj táhl dál a dál... S klidným svědomím můžu vřele doporučit. Dávám 5 hvězdiček.

Cuprinka
17.05.2015 5 z 5

Kniha byla výborná, četla se sama a těžko se odkládala... Občas hodně drsné, ale skvěle se to do knížky hodí a zapadá to tam... Dle mého názoru typ psaní Nesba, už se těším na další od této autorky!

petrzel
30.01.2015 5 z 5

Kniha se mi líbila. Je to můj šálek kávy. Napínavý a pořád se něco děje nenechá to člověka ani odpočinout.

sovic
29.12.2014 5 z 5

K tehle knizce jsem si chtel jen odskocit od meho oblibeneho fantasy. Rikal jsem si, ze zacnu cist a stejnak to nedoctu, je to preci jen mnou ne-zrovna oblibeny zanr detektivek. Ale no... jak bych to rekl... knizku jsem docetl do konce behem 3 dnu a zejmena zaver, ktery jsem cetl 5 hodin v kuse do 3 do rana, abych za 3 hodiny vstaval do prace, me nedokazal pustit(docetl jsem kapitolu, sel spat, ale nedalo mi to a po 5 minutach uz jsem zase cetl abych zjistil jak to dopadne s tim "hajzlem"...docetl jsem dalsi kapitolu a sel zase spat...ale po par minutach uz jsem cetl zas dalsi kapitolu ...a tak az do konce)
Kniha je vyborna, ctiva, zabavna a napinava az do konce. Jen priste asi uz to nebudu tak hrotit, v praci to bylo potom celkem peklo :)

ovpana
23.12.2014 4 z 5

Perfektní kniha,velmi drsný příběh a zajímavé postavy nás drží v napětí až do konce.

agar
05.10.2014 5 z 5

super!!! takhle dobrou detektivku jsem dlouho nečetla a ani to nepokazil fakt, že pachatel byl celkem jasný asi už od 80 strany. Perfektně napsané a ani jedna pasáž mě nenudila. Od spisovatelky je to moje první knížka a rozhodně se s chutí pustím do dalších.

Alex732
03.10.2014 5 z 5

To byl nervák! 3 dny jsem chodil pozdě spát, protože jsem se nemohl odtrhnout od této knihy.

guru
26.07.2014 5 z 5

Výborná kniha. Striedanie rozprávačov tomu dodalo niečo nové. Možno trochu skoré odhalenie páchateľa ale napriek tomu napätie ostávalo takmer až do konca.

NicaCola
14.07.2014 5 z 5

Už se nemůžu dočkat, až vezmu do ruky další díl!! :)

zfilmováno – TV seriál

Karin Slaughter