What So Special About Christmas, Anyway?  / Něco na těch Vánocích být musí (dvojjazyčná kniha) https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41443/neco-na-tech-vanocic-41443.jpg 3 40 5

Něco na těch Vánocích být musí / What's So Special About Christmas, Anyway? V edici bilingua vycházejí tři autorovy povídky Smilstvo, Záhada a Něco na těch Vánocích být musí. První povídka je variací na Vieweghovo frekventované téma nevěra, ale tentokrát je nasvíceno zcela nečekanou pointou; v Záhadě se chystá mladík překvapit svou přítelkyni poněkud nadstandardním darem a v povídce Něco na těch Vánocích být musí stačí jeden zakouřený bar, jedno neplánované setkání a několik sklenek martini k tomu, aby byla konzumní všednost Vánoc nadobro zapomenuta. Poprvé se čtenář může setkat s texty Michala Viewegha v dvojjazyčné, anglicko-české verzi.... celý text

kalimero007
15.09.2018 3 z 5

Uvítala jsem v angličtině, jelikož v této formě začínám vybírat knihy. Zajímavé sledovat myšlenkové pochody hlavního hrdiny.

Lenicka195
06.10.2017 1 z 5

Zbytečně utracené peníze...

Gi-Gi
21.11.2016 3 z 5

jednoduché krátké ale nijak dramaticky mě to neoslovilo

alnahu
28.01.2016 4 z 5

Četla jsem povídky pouze v češtině ,jsou opravdu dobré.

zuzi1162
25.11.2014 5 z 5

Nějak se mi ten Viewegh v angličtině četl špatně (a to čtu knihy v angličtině ráda) ... ale jinak v češtině výborné. Povídka s vánoční atmosférou mě dostala, prostě Viewegh.

Kniha What So Special About Christmas, Anyway? / Něco na těch Vánocích být musí (dvojjazyčná kniha) je v