Studna věčnosti

Studna věčnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72952/studna-vecnosti-72952.jpg 4 461 24

Mnoho měsíců již uplynulo od zničující bitvy u hory Hyjal, ve které byla Plamenná legie navždy vyhnána z Azerothu. Nyní ovšem vrhl vír záhadné energie hluboko v horách Kalimdoru tři vysloužilé válečníky do dávné minulosti – do časů dávno před tím, než na svět vkročili orkové, lidé, nebo dokonce vysocí elfové. Do časů, kdy temný titán Sargeras se svými démonickými nohsledy přesvědčil královnu Azsharu a její Urozené, aby očistili svět od nižších ras. Do časů, kdy byli dračí Aspekti na vrcholu moci – netušíce, že jeden z nich je brzy uvrhne do věku temnoty, která zcela pohltí svět jménem WarCraft.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

The Well of Eternity , 2004

Ropušák
18.03.2015 5 z 5

Naprosto parádní! Číst příběh, kde se objevují oblíbené postavy ze hry vás daleko lépe a více vtáhne do děje. Dozvíte se zde, jak to všechno začalo s Plamennou legií, jak to bylo dříve, než se z některých postav stali záporáci apod. Rozhodně se těším na další dvě pokračování a už se nemůžu dočkat. Jsem zvědavej, jak to všechno dopadne. Kniha mě velice nadchla a rozhodně doporučuji :)

karel3856
13.01.2015 4 z 5

První díl ze série se mi četl ještě celkem hezky, na nejdůležitější momenty příběhu zde nedojde a člověk je hezky uveden do děje. Bohužel další dva díly u mě osobně nedostály slibům z prvního.

Covenant
16.07.2014

Tak tohle mě nějak nechytlo...

Brutius
07.04.2012 5 z 5

Velice podařený úvod do Války Prastarých, jen je mi líto že nedostal více prostoru Broxigar.