Země přízraků

Země přízraků https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/7427/warcraft-slunecni-studna-zeme-prizraku-7427.jpg 3 107 8

Temný elf jménem Dar‘Khan touží získat zpět svou moc, a proto cestuje do zničené Morové země, aby našel tajemnou Sluneční studnu. Hodný Kalec je mu v patách, protože zlotřilý elf do svých nekalých plánů zahrnul i ubohou Anveenu. Aby zabránil nejhoršímu, musí se Kalec střetnout s nepřátelskými silami, které na něho čekají v troskách prastarého elfského města. Přitom odhalí záhady, jejichž působením se jim všem život úplně změní.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Alpress

Ghostlands , 2007

Luigi1
25.01.2021 4 z 5

No celkově je pro mě celá tato trilogie velkým zklamáním.

Nelíísek
24.01.2021 3 z 5

Dobrá zakončení komiksového příběhu, vadili mi ale nejasnosti ohledně Silvanas.

NemmamSlov
01.12.2018 3 z 5

Záverečný diel jednoznačne najlepší, aj keď je to od Richarda A. Knaaka zatial najslabší výkon. Pravdepodobne v komikse nedostal toľko priestoru aby sa mohol rozpísať, čo je na škodu, lebo v ostatných dielach ukazuje, že je jeden z najlepších čo prispieva do sveta Warcraft. Posledný diel nám prezrádza pravú podstatu Anveen a osud hlavného záporáka tejto série Dar'khana a ako som spomínal pri predchádzajúcich komentároch tejto série, neuškodilo by tomu, keby všetky 3 časti vyšli ako jedna kniha. Snáď v budúcich dielach zo sveta Warcraftu to bude už len lepšie a lepšie.

Cryptkeeper
12.05.2017 2 z 5

Jak se k tomuhle jen vyjádřit:) S prostředím WOW to nemá moc společného,Lore bídný až to bolí. Kresba hrozně nudná a odfláknutá. Celá trilogie je pro mě zbytečnost.

niki-chan
29.07.2016 3 z 5

Příjemná oddychovka, neurazí, ale ani nijak zvlášť nepřekvapí

Alvari
26.07.2016 2 z 5

Jako závěr to celkem ušlo, i když nebyl vysvětlen finální osud Anveeny (ten samozřejmě přišel až později s invazí Kael'thase Sunstridera a Plamenné legie). Celá trilogie nebyla rozhodně něco, co by oslnilo, ale jako velice oddychové čtení to svůj účel celkem splnilo.

notburga
10.01.2016 4 z 5

Krásná knížka na odpolední oddychnutí, kterou asi nejvíce ocení hráči, kteří spoustu svého času obětovali dohrání WarCraftu 3. Oceňuji, že finále, ačkoli bylo plné magie a tajemných bytostí, nebylo přeplácané a celkově dobře zvládnuté. I když většina čtenářů už nejdéle ve druhém díle tuší, jak to všechno je a hráči zcela jistě vědí, stejně jde o velmi pěkně zpracovaný příběh.

HiNataLi
18.10.2013

V posledních dílech většinou všechno graduje, nabývá na významu, řeší se záhady odhalené v předchozích dílech... nemůžu říct, že nic z toho by v knížce nebylo, ale podané to bylo chvílemi poměrně nesrozumitelně a některé části a dialogy jsem si musela přečíst víckrát, abych zcela zachytila jejich význam. Jinak ale trilogie nebyla špatná, vcelku příjemné počtení.

komiksy WarCraft herní adaptace

Richard A. Knaak