Hodnej kluk

Hodnej kluk https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357612/bmid_hodnej-kluk-iuy-357612.jpg 4 1269 253

WAGs série

Zorganizování bratrovy svatby je pro Jess Canningovou největší výzvou jejího života. Černá ovce rodiny si nemůže selhání dovolit. A nikdo (absolutně nikdo!) se nesmí dozvědět o té obrovské chybě, kterou udělala o jedné slabé chvilce s ženichovým svědkem. Chybě, která se nebude opakovat. Rozhodně ne. Přestože je to ten nejrajcovnější chlap na světě. Pro Blakea Rileyho je chystaná svatba jako dar z nebes. Jess je hlavní družička a on ženichův svědek. Tak ať hra započne. No a co, že bude muset čelit troše (no tak dobře, spoustě) vzdoru? Jen potřebuje přesvědčit jednu tvrdohlavou blondýnu, že je ve skutečnosti hodnej kluk, i když se špatnou pověstí. Naštěstí jako každý hokejista ví, že když chcete skórovat, musíte se snažit. Jess má všeho až nad hlavu i bez jednoho hodně sexy a trochu dětinského chlapa. Začne obřad včas i navzdory tomu, že někdo opil babičku? Patří vůbec na svatbu třpytky? A nevadilo by, kdyby družička zavraždila ženichova svědka?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Good Boy , 2017

JanickaP
14.03.2019 3 z 5

Tak jo, ja davam 3*, protoze Blake byl k sezrani. Byl vtipny, chytry a milujici. Jess uz pro me nebyla az tak "pritazliva" postava, ale sakra ten konec...co to?? Proto jen 3*.

happy19
06.03.2019 2 z 5

Odpočinková,nenáročná četba žíši:-D

Janičta
01.03.2019 3 z 5

Nic moc.
Kniha se čte rychle. Nic složitého.
Ale je to ale celkem splácané - šité horkou jehlou?
A vychází z toho celkem prázdné dílko.

MíšaS.
28.02.2019 2 z 5

Mě se kniha líbila, četla se hezky a řekněme, že jsem měla chuť na něco jednoduchého, bez děje a kdy už po anotaci víte, jak to bude probíhat. Takže na odpočinek jako dělaná. Ale je pravda, že jsem jiné knihy od autorek nečetla, takže nemohu srovnávat, jako čtenářky pode mnou.
Prostě jednoduché a nenáročné.
Jen mi vadila špatná gramatika - lvama - jako fakt ?????????? a bylo toho víc.

marcyjell623
24.01.2019 3 z 5

The Wags rozhodně nemá na Off Campus, nebylo to ani tak živé a zábavné a nemělo to ani jiskru kterou jsem od Elle Kennedy/Erin Watt čekala... Za mě rozhodně slabší i když čtivé a oddechové...

LivN
24.01.2019 odpad!

To snad ne!!! Knížce jsem dávala šanci asi do jedné třetiny pak jsem to vzdala. Byla to fakt nuda. Sérii Off-campus mám vážně ráda,ale tohle je velké zklamání...

jitka7
14.01.2019 2 z 5

No, co napsat. Hlavní hrdinka mi byla asi do půlky knihy nesympatická. A on byl fakt těžkej buran, přestože měl srdce na správném místě. Moc mi příběh nesedl. Ani jsem se nějak nepobavila a nezasmála. Trošku nudná kniha, no.

barborelka
09.01.2019 2 z 5

Nedá mi to.....pokud bych četla tohle jako první vubec po druhém díle nesáhnu....tohle byla jedním slovem TRAGEDIE :-/ naštěstí dvojka je mnohem mnohem lepsí

sofie92
08.01.2019 3 z 5

Hlavní hrdina mi přišel trošku prasteny :) knihu jsem přečetla a myslím, že se k ní ještě jednou vrátím, ale víckrát už ne :D

Ulrika
06.01.2019 4 z 5

Velmi zábavná oddechová kniha. Pokračování si určitě přečtu.

DomenicaRisa
04.01.2019 3 z 5

Asi jsem se dostatečně nenudila, aby mě tahle oddechovka zabavila, nebo přibrání Sariny Bowen coby spoluautorky byla ze strany Elle Kennedy kardinální chyba. Miluju její sérii Off Campus, ale tohle byla vcelku velká nuda. Hodně pro mě hluchých míst. Hlavní hrdinka na facku a hrdina mi taky nebyl sympatický. Příběh hlavně ze začátku neměl hlavu a patu. Neustálé "nenápadné " odkazování na jejich společný úlet mi lezlo na nervy. Jedna hvězdička za Wesmie - je hezké, že v Americe se homosexuálové mohou vzít a ne jen registrovat.
SPOILER musím souhlasit s rodiči Jess - je hodně přelétavá a nestálá co se týče povolání. Chová se jako dítě, které neví co chce.

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Elle Kennedy opět nezklamala.. Čtivé, vtipné, má to spád. Chvílemi byly Blakeovy myšlenkové pochody sice zarážející, na mě lehce pubertální, ale ano, další díl ze série si určitě ujít nenechám ;-)

laura
27.12.2018 1 z 5

... docela jsem váhala jestli dát tři hvězdičky nebo jen jednu... Čte se to samo, člověk u toho nemusí přemýšlet a děj se hrne kupředu mílovými kroky, jenže... Příběh jaksi nemá co nového nabídnout, takže za mě trošku zklamání. Čekala jsem pozvolné oťukávání, jiskření mezi hlavními hrdiny, prostě něco zajímavého, ale to tahle kniha nenabízí. Je tu všechno, co už bylo řečeno jinde, ničím mě to nepřekvapilo ani neuchvátilo. Ale tak jo, bylo tam i pár momentů, kdy se mi sevřelo srdce a tak tuhle knihu nemůžu nechat úplně padnout :) Jako oddechová nebyla tak špatná...

Denčaa
27.11.2018 3 z 5

Hned ze začátku se mi kniha vůbec nelíbila a myslela jsem, že ji odložím. Ale dala jsem jí ještě šanci. Nemám ráda, když pomalu hned v první kapitole ze sebe hlavní hrdinové strhají šaty... Pak už se takovéto pasáže usměrnily a příběh se víc věnoval samotným postavám a ději. Dále už to jelo na vlně pohodového zážitku. Postavy byly celkem obstojně vykreslené. Také vždy ocením, když je příběh vyprávěn z více pohledů, což zde bylo z pohledu Jess a Blakea. Člověk se do nich hned líp vcítí a také pochopí, co každá strana prožívá. Nicméně, trochu mě to zklamalo a hodnotím tuto knihu zatím jako nejslabší od této autorky.

Medlyn
20.11.2018 3 z 5

Příjemné čtení. Z kraje je ten hodnej kluk na zabití, ale nakonec čtenářka zjihne a řekne, fakt hodnej kluk. :)

msjadepaton
13.11.2018 4 z 5

Pořád mi připadá, že by Elle Kennedy udělala líp, kdyby psala sama. Off-Campus byla skvělá série hlavně proto, že se vyhnula některým rádoby romantickým klišé, které moc nemusím a dokonce na ně v některých případech narážela, takže bylo jasné, že to bylo záměrné. Papírová princezna v tomhle směru pohořela. Hodnej kluk je o něco málo lepší. Zaokrouhluji 3,5 hvězdičky nahoru hlavně za čtivost a proto, že je to pořád to lepší, co lze v tomto žánru najít. A já jsem k tomu kritická hlavně kvůli těm klišé, o kterých vím, že je má spousta jiných čtenářek naopak ráda, i když nechápu proč (nebrat ne jako odpověď mi například přestalo připadat sexy už v pubertě).
Jinak je to ale příjemné, lehké čtení. Jsem kritická spíš proto, že vím, že Elle Kennedy má na víc.

Mufka
10.11.2018 5 z 5

Na začátku mě trochu zarazil fakt, že by se hokejista nebo fotbalista, který hraje svůj sport vrcholově, přihlásil k tomu, že je gay, ale dobře.. :-) Jinak se mi to četlo velmi dobře, je to svěží, má to svůj spád, pokud máte dost času, druhý den už znáte celý příběh. Hezká oddechovka.. :-) Jsem ráda, že mám doma druhu knihu série a že se na ní o víkendu vrhnu. (PS: I když nevím, nevím, jestli se má Blake čím chlubit, když dal v minulé sezóně 21 gólů.. :-) Myslím, že úspěšný hráč by tohle moc nepovažoval za terno.. pokud není gólman :-D )

Ninde
03.11.2018 5 z 5

Kniha je velmi pěkná,od dechová,zábavná.Těším se na další díl.

uminaa
01.11.2018 4 z 5

Rozhodne musím súhlasiť, že na sériu "Off Campus" to nemá, ale kniha pobavila. Blakey mi prišiel občas ako prerastené decko, ale tak každý máme svoju chvíľku, no nie?

Terez9119
30.10.2018 4 z 5

Na Off Campus to nemá, ale celý příběh plyne tak mile a lehce, že se po celou dobu tak trochu usmíváte a ani si nevšimnete, že už je konec. Knížka na jedno klidné odpoledne.