Hodnej kluk

Hodnej kluk https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357612/bmid_hodnej-kluk-iuy-357612.jpg 4 1269 253

WAGs série

Zorganizování bratrovy svatby je pro Jess Canningovou největší výzvou jejího života. Černá ovce rodiny si nemůže selhání dovolit. A nikdo (absolutně nikdo!) se nesmí dozvědět o té obrovské chybě, kterou udělala o jedné slabé chvilce s ženichovým svědkem. Chybě, která se nebude opakovat. Rozhodně ne. Přestože je to ten nejrajcovnější chlap na světě. Pro Blakea Rileyho je chystaná svatba jako dar z nebes. Jess je hlavní družička a on ženichův svědek. Tak ať hra započne. No a co, že bude muset čelit troše (no tak dobře, spoustě) vzdoru? Jen potřebuje přesvědčit jednu tvrdohlavou blondýnu, že je ve skutečnosti hodnej kluk, i když se špatnou pověstí. Naštěstí jako každý hokejista ví, že když chcete skórovat, musíte se snažit. Jess má všeho až nad hlavu i bez jednoho hodně sexy a trochu dětinského chlapa. Začne obřad včas i navzdory tomu, že někdo opil babičku? Patří vůbec na svatbu třpytky? A nevadilo by, kdyby družička zavraždila ženichova svědka?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Good Boy , 2017

Svica
24.07.2019 5 z 5

Výborná odpočinková četba. Stejně jako u jiných knih této autorky příběh svižně graduje a byť je to dost předvídatelné, rozhodně se nenudíte.

pipa36
21.07.2019 4 z 5

Odpočinkové, dovolenkové čtení. Jednodenní záležitost, velmi dobře se to čte.

2688
27.06.2019 4 z 5

Prvních pár kapitol nic moc, ale pak se to čte jedním dechem. Vtipná, energetická, trošku šílená, ale za mě fakt paráda.

Janicga88
24.06.2019 5 z 5

Prostě a jednoduše Blake žeru :)) kniha je super a moc jsem se u ní nasmála :)

Etule
24.06.2019 3 z 5

Z knihy mám dost rozporuplné pocity. Ze začátku, kdy vyprávěl Blake, jsem si říkala: "Ježíší co je to je ta střeštiprdlo?" Přiznávám, nebyl mi tak úplně sympatický. Ale jak jsem četla dál, tak jsem si ho stále více a více zamilovávala.
S Jess to bylo takové zvláštní, přišla mi taková hodně nepoužitelná pro normální život. Chápu, že vejška je asi těžká (sama jsem na žádnou nechodila), ale nějakou brigádu nebo tak, aby nebyla pořád na sucho s penězi si asi najít mohla.
Velké plus mají autorky za postavy Wese a Jamieho. Vím, že teď v létě má vyjít první díl jejich příběhu a přiznávám, že jsem vůbec netušila, že se v téhle knize vyskytují. Takže se na jejich knihu těším asi tak stonásobně, než předtím... Ne, moment, to vlastně nejde. :D
Další plus je za hokejové prostředí, protože hokej prostě zbožňuji. Ano, jak už tady bylo xkrát zmíněno na Off-Campus to rozhodně nemá, ale přesto fajn čtení pro nenáročné letní večery.

Tesset
19.06.2019 4 z 5

Další báječná oddechovka. Sympatické postavy a vtipné scény, pokud nic jiného nečekáte, je to přesně to pravé :)

anet8843
18.06.2019 1 z 5

Dámy, teda jako vážně, kdo tohle, proboha, čte? :D Ne, beze srandy, po knize jsem sáhla, protože zde byla předzvěst LGBT postav, takže jsem neodolala. Nemám ráda hokej, nemám ráda slaďárny pro ženy... čekala jsem, že to bude bída, ale až takovou jsem nečekala. Některé ty hlášky, to jako... opravdu? Primitivní, asexuální... Jedna hvězdička za Wesse a Jamieho, a protože jsem to zvládla dočíst.

Rudolf14
17.06.2019 5 z 5

Bomba! :)

misak94
16.06.2019 5 z 5

Co jiného se dá říct, než Miluju Blakea :)

Saryinka
02.06.2019 5 z 5

Tak tady tenhle typ knih fakt můžu... Až je mi líto, že byly vydány jen dvě knihy. Rozhodně toho potřebuju víc.
Blake i Jess jsou velmi sympatické postavy a musím říct, že bych si ráda víc přečetla i o Jamiem a Wesovi... Jen nerada tuto sérii opouštím a rozhodně se k ní zase vrátím. :)

tynka65
28.05.2019 4 z 5

Tak tohle mě bavilo!! Opravdu jsem se pobavila a skvěle nasmála!! Blakeovi žíši je fakt nakažlivý! Návrh byl o maličko lepší, ale opravdu jen o trošku. ;) ... Ti hokejisti mě začli nějak bavit, možná je to tím, že mám jednoho doma :)

Anett13
26.05.2019 3 z 5

Knížka se četla rychle a dobře, ale někdy mi přišlo, že postavy mluví až moc sprostě nebo divně.

Evickar
20.05.2019 3 z 5

Tahle kniha byla asi nejslabší, co jsem od Elle Kennedy četla. Blakea jsem si oblíbila už v knihách Him a Us, které jsou o Wessovi a Jamiem, takže jsem věděla, co je to za střevo :-D Ale Jessica na mě působila dojmem neschopnosti a neustálé sebelítosti. Nemám ráda takové hrdinky. Neustále si akorát stěžovala, že nemá peníze. Holka, slyšela jsi někdy o práci na částečný úvazek nebo o brigádě? Ne? Pravda, ty si raději vše necháš platit rodiči... takže asi tak :-) Jinak se kniha četla sama a hlášky byly vtipné. To jsou pro mě ale veškeré plusy.

marketa4469
12.05.2019 5 z 5

Moc pěkné čtení, hokejové prostředí se mi začíná líbit :-D

avalonek
02.05.2019 4 z 5

Příjemný příběh bez zbytečného drama..Hezké postavy a autorky umí velice vtipně ztvárnit mužské tvory:)Na Off Campus to sice nemá,ale je to i tak moc pěkné

Skalara
26.04.2019 5 z 5

Je to jiný a asi méně zábavný jako Návrh, Elán, Skóre a Plán, ale je to pořád dobré. Kniha se mi líbíla prostě. Autorka píše skvěle a pustím se i do dalších a i do druhého dílu této série.

Nika320
13.04.2019 5 z 5

Každá chce dát tomu hrdinovi facku, protože je idiot? :D NO dámy vítejte v dnešním světě.

Knížka je zajímavá.

helenkan
09.04.2019 5 z 5

Knížka tu má hodně negativních hodnocení. Mě se to nezdálo tak strašné. Já se docela bavila. Myslím,že Blake měl docela pádný důvod,proč nevěřil ženám. A Jess potřebovala najít trochu víc sebevědomí. Nakonec vše dopadlo jak mělo. :-) :-)

Mellisek
03.04.2019 3 z 5

Upřímně, přinesla jsem si knihu od E.K nadšená jako vždy po sérii Campus, že bude výborné čtění pokračovat - přečetla prvníhch pár stránek a nudně jí uložila na více jak měsíc mimo dosah a vůbec se mi do ní nechtělo. Jelikož mě skolila nemoc tak jsem si jí teda přes nechuť vzala a mohu říct jedno. V životě jsem nečetla knihu o víc nesympatickým muži. Hodně dlouho je v této knize popsán jako chlap, kterýmu kdyby nad čelem byli viditelné myšlenky tak by mu dala facku asi každá z nás. Nakonec to nebylo špatné čtení nic méně nasadila předchozí laťky vysoko. Škoda - myslím si, že toto duo autorek není špatné nic méně. Tato kniha rozhodně nepadne mezi oblíbené.

Abnička
18.03.2019 5 z 5

Off-campus.. Nepřekonatelná série a to i v tomto případě. Ano tuhle knihu jsem zhlatla raz dva, protože dámy, chlapci na tom ledě jsou dokonalí, ale na již zmíněnou sérii to asi mít nebude. Ale možná po druhÉm díle změním názor.