Taju pro tebe

Taju pro tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475872/bmid_taju-pro-tebe-cnG-475872.jpg 4 715 166

Vzplanutí série

Čekanka dostává tipy na svádění od vysportovaného playboye - dokud pravidla nezmění láska. Plachá, neprůbojná dívka si nechá radit od světáckého ragbisty – dokud láska nezmění pravidla hry. Nespolečenská Joellen Bixbyová má každou sobotu dostaveníčko – se svým kocourem, škopkem zmrzliny a fantaziemi o neskutečně pohledném Michaelu Maddoxovi. Tolik po něm touží, ale jak by asi tak mohla nedosažitelného generálního ředitele získat, když prakticky splývá se šedí pracoviště? Řešení je možná blíž, než myslela. Cameron McGregor je nafoukaný potetovaný kapitán skotského rugbyového týmu. Právě se nastěhoval do bytu naproti Joellen. Cam je notorický playboy a není Joellenin typ – ani trochu ne –, ale nabídne se, že zakřiklou dívku naučí vše, co ví o podněcování touhy. Pod Camův skotský kilt už nahlédla spousta žen, ale Jo je jiná než všechny ostatní. Sama se považuje za ošklivé káčátko, ale Cam ji vidí úplně jinak: připadá mu bystrá, vtipná a nesmírně sexy. Joellen díky němu získá sebejistotu a celá rozkvete. Muž jejích snů se náhle ocitne na dosah. Cam má smůlu. Dochází mu, že ženě svých snů pomohl do náruče jiného muže. A musí svést životní boj, aby o tuhle krásku nepřišel.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Melt for You , 2018

lucie3944
02.10.2022 3 z 5

(SPOILER) Já nevím. Holku s takhle nízkým sebevědomím člověk aby pohledal.
Joellen je tak... divná, naivní. Deset let někoho miluje a přitom ho ani nezná. Její sebevědomí je na nule a přitom se nediví, že k ní její idol zahoří nečekanou nákloností. Byla mi vlastně dost protivná, než se sama sobě začala aspoň trochu líbit.
Cameron je fajn, sice občas vlezlý, ale taky vtipný, milý a pohotový. A má před sebou těžký úkol, vzbudit trochu odvahy a sebevědomí v dívce, kterou vidí úplně jinak, než ona sama.
Jako oddechovka dobrý, ale člověk nad tím nesmí moc přemýšlet.

Tanya007
30.09.2022 5 z 5

Boží, Boží, Boží! ️ že začátku jsem měla problém,protože nemám ráda protivné sousedky ale pak to bylo super, romantické, akorát pikantní a kdo by odolal urostlému Skotovi

Sarkak94
26.09.2022 5 z 5

Úžasné a mám chuť si to hned přečíst znovu. Za mě můžu říct lepší jak první příběh. Čte se to hezky už od první stránky, je to romantické, sexy a slovní přestřelky hlavních hrdinů jsou zatraceně vtipné. Tentokrát tu máme milostný trojúhelník, většinou takovouto vztahovou linku nemusím, ale tady mě to bavilo. Normálně nemusím když je žena starší jak muž, ale tady to nebylo vůbec poznat.
Cam je drsnej, sexy ragbista ale také je to miláček. Zamilovala jsem si ho ihned od začátku. I když byl občas otravný a na nervy lezoucí soused, tak to byl i skvělý, upřímný a praštěný kamarád. Joellen je taktéž velmi sympatická. Je to žena krev a mlíko, ale bohužel ona si o sobě myslí že je tlustá má nízké sebevědomí a je dost plachá. Na jejím nízkém sebevědomí má velký podíl její rodina. Hlavně její matka, tu jsem nesnášela od první chvíle co promluvila..... Ale před Camem mohla být sama sebou, protože jí bral přesně takovou jaká byla, takže si ho troufale dobírá a dráždí ho..... Michael, Joellen šéf a muž do které ho je už roky zamilovaná. O něm jsem nějak nevěděla co si mám pořádně myslet, celou dobu mi na něm něco nesedělo.

beata2193
14.09.2022 4 z 5

Bylo to fajn, knížka se slušně rozjela, ale pak se mi to už hrozně táhlo. I tak se mi líbila a patří k tomu lepšímu.

Knihy_nad_zlato
30.08.2022 4 z 5

Bylo to milý vtipný a četlo se to skvěle.
Cameron je úžasnej hned od začátku a pak je jen lepší a lepší (navíc skot, jakože fakt kolikrát chodil v kiltu, nebo i jiných věcech, prostě si nosil co chtěl a nikdy se nestyděl, ani když si vzal dámský růžový župánek, což je dost fajn. Myslím to, že mu to bylo jedno, ne přímo ten župánek), zato s Joellyn jsem měla krapet problém. Nesnášela jsem, jak se pořád šíleně podceňovala. Já chápu, že takový někteří lidi prostě jsou, že sebe vidí stejně jako se vidí ona, jenže mě to hrozně vytáčí. Štvalo mě, jak se chtěla změnit jen kvůli nějakýmu týpkovi, kterýho vlastně ani nezná, ale je do něj šíleně zabouchlá. Takže jo, Joellyn mě štvala. Prostě mě vždy irituje, když se někdo podceňuje a sráží sám sebe. Navíc byla dost naivní a v některých věcech holt prostě trochu blbá. Ale aspoň nějakou útěchu vidím v tom, že na konci aspoň malilinko prozřela, že měla přece jen nějaký ten vývoj, ať už byl sebenepatrnější.
Tak jo, zpátky ke Cameronovi. Tentokrát k jeho zápletce, problému, který tam tak nějak řešil. To bylo tak nedomyšlený! Furt to byl hroznej problém a u konce se na to úplně zapomnělo. Prostě žádný řešení, žádný rozuzlení, jenom se to najednou vypařilo, jako kdyby ten problém nikdy nenastal. Což je zvláštní. A hlavně mě to štve, zrovna tohle mě fakt zajímalo, jak to dopadne.
Každopádně je to výborně napsaný, víc než jen dostatek humoru, a perfektně fungující chemie mezi hl. postavami. I ten vývoj jejich vztahu byl zábavnej a prostě dobrej.
Ale mrzelo mě, že je tenhle díl jen z jednoho pohledu (toho Joellynina), první díl byl myslím z pohledu obou hl. postav, a tady mi ten Cameronův pohled fakt chybí.
Nicméně, i když mám docela dost výtek, tak jsem si čtení užila. Navíc Cameron…️

keiko33
21.08.2022 5 z 5

Jee. To bolo také sladké, ten pingpong medzi Joellen a Cameron. Konečne príbeh, kde hlavná hrdinka nemá dokonalú postavu. Bolo mi ľúto, že ju celý život ľudia v jej blízkosti, vrátane jej rodiny nútili cítiť sa menejcenne, že je škaredá a nedokonalá. A práve preto potrebovala vedľa seba muža, ktorý ju miluje so všetkými dokonalosťami i nedokonalosťami. Úžasného Cama. Lebo presne taký bol. Miloval ju preto aká bola, nie ako vyzerala. Škoda že autorka, narozdiel od prvého dielu nepísala aj z pohľadu Cama. Naozaj by ma zaujímalo, čo sa mu deje v hlave. Tie tajné stretnutia s pani Dinwiddleovou a dohadovanie ako zbaliť Joellen mohli byť super. Aspoň že tu bol tentokrát epilóg. Autorkyn štýl sa mi páči, len nechápem prečo je to séria, keď každý príbeh je samostatný bez prepojenia postáv.

Kristy.Seb
17.08.2022 4 z 5

To, co někdy považujeme za lásku, je jen krásná forma sebedestrukce. Nejhorší je věnovat někomu svůj život a na oplátku nedostat nic.

Lidské tělo je složitý mechanismus. Chrám a musíš s ním podle toho jednat!

Hubené ženské se nedá věřit. Vyzáblé tělo, vyzáblé srdce, vyzáblá láska.

Krása je v očích toho, kdo se dívá.

Všichni neoceňují břitký jazyk a netuší, že jeho majitelé jsou mnohdy strašpytlové a používají sarkasmus jako štít.

Láska je válka. Jediná věc v životě, kvůli které stojí za to prolévat krev.

Opravdový přítel je ten, kdo tě bodne zepředu.

Být až moc hodná je to nejhorší, co může ženu potkat. Znamená to, že musíš potlačit vlastní pocity a soustředit se na to, co cítí ostatní. Znamená to, že se neozveš, když se ti dějí křivdy. Snažíš se každému zavděčit a můžeš se utrápit, jak moc ti záleží na názoru jiných lidí. Nikdy nedostaneš, co opravdu chceš.

Pokud soustředíš pozornost na to, abys byla milá a hodná, tak neřekneš pravdu, která musí být vyslovena, protože pro hodnou holku je úplně nejhorší představa, že raní něčí city. Lepší je zaměřit se na opravdovost.

Autentičnost. Upřímnost. Žij svou pravdu. Nechej ostatní žít tu jejich. Nelez nikomu do zadku, ale taky nebuď potvora.

Příjemný milý příběh, jen občas až moc pesimistický.

Dámaskloboukem
14.08.2022 5 z 5

Začala jsem omylem druhým dílem, ale nevadilo to.
I tak mě mrzelo, jak stránky rychle ubíhaly.

Terka18
07.08.2022 5 z 5

Příjemný oddechový příběh, který se mi líbil. Četl se sám, řekla bych, Cam byl úžasný a Joellen občas praštěná, ale takovým zábavným způsobem. Bavila jsem se. Možná trošičku slabší než první díl, ale ne o moc. Prostě krásný nenáročný příběh.

Domkar9116
05.08.2022 5 z 5

Řekla bych srovnatelné s prvním dílem, který byl také super. Kniha se četla sama. Autorka prostě nasadí tempo a jede, takže čtete, čtete a najednou je konec. Jako když koukáte na film a tak to mám ráda. Jdu na třetí díl. Vřele doporučuji!

blanka5960
27.07.2022 4 z 5

Na tento díl jsem se extra těšila, protože, kde je nějaký Skot a k tomu ragbista, tak to musím číst. :-)
Bylo to opět skvělé čtení, vtipné, plné sarkasmu, moc mě to bavilo.
A kdyby byl na obálce ještě Cameron v kiltu, byl by tento díl jak se říká: ,,top strop".

johana3160
27.07.2022 3 z 5

Pribeh byl celkem klasika, postavy ale spis nesympaticke. Chvilemi to bylo i skoro vtipne, ale uz od zacatku mi tam neco vadilo, pocinaje anotaci ktera byla napsana jako by kniha mela dva pohledy (coz nemela), a shrnula opravdu cely dej muzskeho pohledu cimz mnohe prozradila a pribeh byl hrozne pruhledny…. Ne ze by ani tak nebyl ale je to skoro jako prozradit v anotaci jmeno vraha v detektivce.
Pribeh se dobre cetl, ale nezanechal prilis pozitivnich dojmu… jsou lepsi.

Petulka50
21.07.2022 4 z 5

Předchozí kniha se mi asi líbila více i když neříkám že tahle neměla také svůj šmrnc, vtipná, zábavná, spousta poznatků a životních rad, prostě paráda, ale tak nějak mě to už ke konci nebavilo.

marie2577
20.07.2022 5 z 5

Vrnim blahem. Cele precteno s usmevem na tvari. Vtipne, hrave ,napinave a sposta vzrusa..:-D..

Wabinka
16.07.2022 5 z 5

Vtipná, jiskřivá i dojemná romantika. Výborné čtení.

Dizzy3
16.07.2022 5 z 5

Tak dobře, tohle nebylo vůbec špatné…vlastně to bylo naprosto skvělé! Mělo to vtip, ale co mne vážně dostalo byla ta spousta myšlenek a životních pravd, že jsem se kolikrát musela ve čtení zastavit a řict si, že ma sakra pravdu :) Camerona jsem žrala od začátku, to prostě nešlo jinak :D hlavní dvojice měla mezi sebou tu chemii, kterou má mít, parádne se doplňovali a popichovali :D musím říct, že první díl byl fajn, ale tenhle ho úplně převálcoval :)

LennaK
09.07.2022 5 z 5

Už dlouho jsem nečetla knížku, u které bych se pořád (doslova POŘÁD) tak přihlouple usmívala. První kniha byla super. Druhá mi přišla o chlup lepší.
Příběh je super, vtipný, postavy sympatické, prostě vše do sebe zapadá. J.T.G. má takový styl psaní, který potěší snad každého.
Za mě TOPinka.

eliska2126
06.07.2022 5 z 5

Od téhle knížky jsem vlastně nečekala nic moc velkého. Prostě si odpočinu u nenáročné vtipné romantiky přesně jako byl první díl. Jenže tady mi přišlo, že to bylo i o něčem trochu jiném. Hodně se tady řešilo nízké sebevědomí a sebeláska. Joellen je totiž přebornicí v sebebičování a snad nikdo se neshodí tolikrát jako právě Joellen. Naopak já jsem ocenila, že to není taková ta typická dokonalá hrdinka. Cam je proti tomu neuvěřitelně krásný a přitažlivý nejlepší sportovec světa (na mě nekoukejte, to jsou jeho slova ). Obě postavy mají zajímavou minulost, bez které by určitě nebyli tací, jací jsou.

Snad všichni víme, jak tahle knížka dopadne. Takže není to nic nepředvídatelného. Nicméně průběh děje neočekávaný je, aspoň pro mě v určitých místech. Dost mě bavily slovní přestřelky a popichování mezi Camem a Joellen. Autorka už jednou dokázala, že píše skvěle a že to prostě umí.

Takže pokud hledáte vtipnou knížku s dobře rozpracovanou romantikou, sarkastickými dialogy, která vám ale může i něco přidat (mějte se rádi! ️), tak je Taju pro tebe něco pro vás.

martina1797
23.06.2022 4 z 5

Po skvělém hodnocení tady jsem čekala asi trošku víc. Nebylo to špatné, taková odpočinkové čtení na dva večery. Ale určitě mám oblíbenější kousky v tomto žánru.

MaláKnihomolka
22.06.2022 5 z 5

Knihu jsem četla už v únoru, jenže jsem jaksi zapomněla přidat recenzi, tak to pojďme před třetím dílem napravit.
Taju pro tebe se mi líbilo o něco víc než první díl. Navíc se zde setkáváme s problémem, který je v dnešní společnosti bohužel dost častý. A to nespokojenost sama se sebou, se svojí postavou… Líbilo se mi jak autorka toto téma do svého příběhu zakomponovala.
Také jsem se u čtení dost pobavila a zamilovala si Hopsálka Camerona, hned od začátku mě bavil a nešlo si ho nezamilovat. Joellen byla také skvělá, jen mě prostě mrzelo jak se viděla. A tím narážím i na její rodiče a samotného Michaela… u těch mi docela vařila krev v žilách.
K romantické lince, ta byla skvělá, zvlášť ze strany Hopsálka jsem to naprosto žrala. Chemie, jiskření, všechno to tu skvěle fungovalo a věříte jim to. Pro mě to byla jedna z letošních top knih a nemůžu se dočkat třetího dílu této skvělé série.

2021  88%Hořím pro tebe
2021  89%Taju pro tebe
2022  84%Toužím po tobě
2024  87%Nádherně krutý
2024  0%Naše hriešne lži

Kniha Taju pro tebe je v