Vzhůru do divočiny

Čtyři klany divokých koček si odedávna dělí území lesa podle zákonů, které stanovili kdysi dávno jejich předkové-válečníci. Kočkám Hromového klanu však nyní hrozí nebezpečí, protože bojovníci ze Stínového klanu jsou den ode dne silnější. Umírá jeden ušlechtilý kočičí válečník za druhým, a za stále záhadnějších okolností... Do toho zmatku a nejistoty přichází obyčejný domácí kocourek Zrzek. Zpočátku se zdá, že mezi ostřílenými kočičími bojovníky nemá šanci, ale pak se ukáže, že se mu vyrovná jen málokdo!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/302599/vzhuru-do-divociny-p2O-302599.jpg 4.8129

Kočičí válečníci (1.)

Into the wild (2003)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros (ČR)

Kniha Vzhůru do divočiny

8635Izzy

Jedna z mých prvních knih, kterou mám už několik let na poličce u postele, ale i když bych místo ní mohla dát spoustu jiných knížek, které aktuálně čtu, pořád si svou pozici drží. Je to nový pohled na svět. Vlastně téma knížky - myslím soupeřící klany o moc a území - je tak běžné, ale s lidmi. Kočky jsou něco nového. A moc povedéného. Kniha je krásně napsaná a nejenom pro mladší.

Elulilinka1
29.07.2018

Skvělá, napínavá kniha, zejména pro milovníky koček. Už se těším až si přečtu další knížky ze série...

VojtaRada
22.05.2018

Cože ?:o Tuhle knížku jsem našel už kdysi dááávno v knihovně.Tahle knížka se mi hrozně líbila,ale přesto jsem se nepídil po pokračování,protože jsem myslel,že žádné není.Teď jsem dočetl celou serii a musím říct že to je opravdu pecka

Paj-Inka
22.04.2018

Knížku jsem poprvé četla v jejím prvním vydání jako "Divoké kočky", ale ani teď, v mým dvaceti letech, mě nepřestalo bavit se k ní vracet a radovat se z každého nového dílu, na které jsem musela tak dlouho čekat. Je to příběh plný dobrodružství, přátelství, ale i bitev mezi klany, nebezpečí a nečekaných zvratů. Navíc skvěle napsaný i přes chyby, které v knize nasekal Albatros. Doufám, že se tentokrát nezastaví a vydá celou sérii...

Oslik007665
17.08.2017

Taky mne baví více zákon smecky

DrakaFila
17.08.2017

mooooooooooooooooooc vivedene moc nadherne
:-)

Kačkaknihomol
11.06.2017

Velmi povedené! Rozhodně lepší než Zákon smečky. Zákon smečky je fajn, ale Kočičí válečníci jsou víc čtivý a není tam tolik vaty jako ve zmíněném Zákonu smečky. Rozhodně si přečtu další díl, chci se dozvědět jak to dopadne s Drápem atd.

Někdo2003
30.03.2017

Best řada ever

limo
05.02.2017

Hezký díl. Ale víc mě baví Zákon smečky.

berka4151
17.01.2017

Ano přiznávám, že rozhodně nejsem cílová skupina, ale rodič má vědět, co čte jeho dítě. A musím říct, že dceru i mne Zrzek vtáhl do děje a nepustil. A to ke všemu mám slabost na zrzavé kočky. Takže jako dětská dobrodružná literatura jedině doporučuji!

Kurama
16.01.2017

Kočičí válečníci je super knížka zdá se mi lepší než zákon smečky.Ale to mě nenutí zákon smečky nečíst.Obě knížky jsou super.

Alfička03
04.01.2017

Tato kniha je velmi populární. Jen mi je líto i mé sestře že Albatros skončil s překladem u druhého dílu :(. Ale filmové studio Alibaba bude natáčet o válečnících film. Moc se na něj těším. Vřele doporučuji.

Werosaurus
26.12.2016

Dokonalá kniha z dětsví.

Trnitátlapka
13.11.2016

Těch knih je hromada, autorky těchto ság pracují pořád. Ale chápu, proč jste si to všichni oblíbili, načež vám můžu říct, že se k nám asi tak před rokem a čtvrt přitoulal jeden zrzavý kocourek, který vyžaduje venčení a slyšel na jméno Blazing heart, nebo taky Ohnivé srdce, či Ohnivous. Vytvořil si slušné teritorium a když bylo jaro, vláčel mě přez něj každý den. (^+^)

Lumine
21.10.2016

Já vím, že jsem dospělá (technicky vzato) a vím, že nejsem cílová skupina, ale wow. Ten příběh mě doopravdy uchvátil a řádky jsem jen hltala.
Příběh Zrzka/Ohniváka/ToSeDozvíte byl naprosto úžasný. Protkaný tajemstvím, přátelstvím, dobrodružstvím, loajalitou a boji. Hromový klan je skvělé místo, kde se příběhy objevují jedna radost. Zamilovala jsem si všechny kočky a musím uznat, že jsem velmi zvědavá na další díl.
Jediné, co mě snad mrzí, že jednu z hlavních dějových linek a zápletku, kterou hlavní hrdina řeší skoro polovinu knihy, si autorka nechala pro další díl. Na druhou stranu... o to to možná bude lepší! Sem s dalším dílem.

Archibald
09.09.2016

Tato kniha je velmi hezká, zajímavá, napínavá a občas smutná. Měl jsem ji přečtenou velmi rychle a moc se těším na pokračování.

veronika3030
10.08.2016

Překrásná knížka,mohla bych ji číst milionkrát a stejně mě nikdy neomrzí.Jinak mám pro vás velmi dobrou zprávu.....začali překládat další díly do češtiny :).Přečetla jsem i 6 dílů zákonů smečky.Jsou od Erin ale nevyrovnají se kočkám ale i tak jsou to nádherne knížky.Rozhodne doporučuji Zákon smečky

Burroso
08.05.2016

Nádherná kniha, neodolal jsem a již jsem objednal prvních šest knih v originále. Teď jen vydržet dva týdny než dorazí. Nemůžu se dočkat, až dostane Dráp nakládačku :)

Dennynda
17.02.2016

Upřímně tyhle knihy by měl někdo konečně přeložit všechny!! Knihy jsem četla obě i komiksy asi 4x a pořád ty knihy miluji :) Jedny z nejlepších knih na světě!!

twilighet203658
10.02.2016

pro ty kteří mají rádi válečníky pozorně čtěte
dílů válečníků je kolem 70 albatros je jenom nechce vydat a přeložit
tak třeba je tam celá série o vzniku klanů
pak tam je taky série kde sou knížky třeba o modrý hvězdě
drápovi ohnivákovi atd.
taky vím že se ohnivák stal velitelem klanu
a spousty dalších informací.
knížka je úžasná nejradši bych si přečetla i zbilích 69 dílů:)

pavlinka04
24.01.2016

Knížka se mi moc líbila pamatuji si, že sesm ji četla jedním dechem, autor má krásnou fantazii, kočky co mezi sebou válčí mluví a všechno, to není všude, mrzí mě že nejsou více dílů

rarášek
02.11.2015

Miluju tuhle knihu!!!!! Mám moc ráda zvířata a tohle je se mi velmi líbilo. :)

ShiYuAkai
17.09.2015

Úžasná knížka, když jsem ji dočetla začala jsem shánět další dily.

anid
22.08.2015

Knihu jsem četla z důvodu že mně přímo fascinovala kolik lidí (i dospělých) ujíždí právě na Warriors cats (v čestině právě Divoké kočky) a dávají na YT různé jejich animace. Kniha mně kupodivu nezklamala. Kniha pěkně psaná, ale místy uspěchaná(hlavně začátek) Autorky mi teda nedali moc šanci si oblíbit nikoho ze zemřelích koček(SPOILER!!- Ale Tečku jsem si vzládla oblíbit díky YT), takže jsem pro ně netruchlila. Kniha mně nechala v napětí co bude s Drápem.
Štve mě, ale překlad. Prohazování jmen, či nahrazování jich jinými, které ani nezazněli v knize.Na začátku mi bylo nepříjemné i přeložení jmen, ale postupně jsem si zvykla.
Doporučuji i starším.

miky68
22.07.2015

Určitě jedna z nejlepších knih, které jsem četla.. mohla bych ji přečíst 10x a stále by mě bavila:) Nejvíc mě na ní mrzí, že pokračování už nebude:(

kacucna
23.06.2015

Čtivá,originální a fantastická.Tato slova se mi zdají pro tuto knížku nejlepší.Doporučuji pro milovníky koček.

bookemma
15.05.2014

Knihu jsem četla před hodně dlouhou dobou, ale velmi jsem si ji oblíbila, dokonce jsem se k ní několikrát vrátila.

Alma-Nacida
26.02.2014

Moc pěkná, dobrodružná knížka pro děti, doporučuji!

||Chantal
20.12.2013

Vlastně hrozně roztomilá kniha. Kočky jsou úžasní tvorové a v téhle knize jsou ještě úžasnější. Četla jsem to dávno a dokonce mě to v jedno momentě rozbrečelo.

Kerdix
06.03.2013

Tuhle knížku jsem sice četla už dávno ale pořád si na ní pamatuju.Byla to jedna z mála knížek kde jsem se doslova vžila do děje :).