S diablom v posteli

S diablom v posteli https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159300/bmid_s-diablom-v-posteli-CvL-159300.jpg 4 174 25

Po Záhadnej snúbenici prichádza Sabrina Jeffriesová s ďalším príbehom o súrodencoch Sharpovcoch, nespútaných šľachticoch zo Stonevillu. Lord Jarret súhlasí s návrhom starej mamy, aby viedol pivovar namiesto nej, a dokonca je ochotný vzdať sa hazardu, ak ona odvolá ultimátum, podľa ktorého sa mal do roka oženiť. Hráčska vášeň sa v ňom však znova prebudí, keď mu krásna a bystrá Annabel Lakeová ponúkne stávku: ak nad ním vyhrá v kartách, Jarret jej pomôže zachrániť upadajúci rodinný pivovar; ak prehrá, strávi s ním noc...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

A Hellion in Her Bed , 2010

moudivlacek
16.07.2016 4 z 5

Babička Výtečníků prostě nemá chybu. Zná svá vnoučata dokonale. I když to tak nevypadá, ví, že po ničem jiném netouží víc, jak po obyčejném štěstí a nekonečné lásce. A tak i druhý nejstarší syn pozná lásku. Na konci tohoto dílu ji čeká dvojnásobná radost.

miruska1
23.04.2014 5 z 5

Mne sa kniha veľmi pačila. Zasmiala som sa ,poplakala som si. A hura na ďalšiu časť.

machrus
10.10.2013 3 z 5

Určitě slabší než 1.díl.Začátek snad i dobrý,ale nějak se mi vůbec nelíbí ten konec.Snad se další díly přiblíží prvnímu dílu.

sisulisa
25.09.2013 2 z 5

Neviem prečo, ale kniha ma veľmi nebavila, nestrhla ma tak ako ostatné knihy od tejto autorky.

PomněnkaPrvní
02.06.2013

Moc hezké... Jarret se postupně mění z lehkomyslného sukničkáře na zodpovědného gentlemana a neobjevuje v sobě jen city k Annabel, ale také smysl pro povinnost. Mezi oběma hrdiny to krásně jiskří a najdou se i dialogy, které Vás rozesmějí. Těším se na další pokračování této série, další obětí intrikánské babičky bude Jarretova sestra Minerva (série bude pokračovat /a snad se brzy dočkáme českého (resp. slovenského) vydání/ třetím dílem v originále nazvaným How To Woo a Reluctant Lady, čtvrtým dílem v originále nazvaným To Wed a Wild Lord (blíže poznáme Jarretova bratra Gabriela) a pátým dílem v originále nazvaným A Lady Never Surrenders (blíže poznáme Jarretovu nejmladší sestru Celii).