Výpravy za dobrodružstvím

Přírodní encyklopedie, doplněná tábornickými radami a návody k několika hrám je určena především dětem.

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/24779/vypravy-za-dobrodruzstvim-24779.jpg 4.827
Pro děti a mládež
Vydáno · Albatros (ČR)

Kniha Výpravy za dobrodružstvím

Metroušek
15.03.2017

Přiznám se, že mi příroda - ať už flóra či fauna - nikdy moc neříkala, a raději jsem vždycky žil v nějakém útulném pokoji s knihami a reprodukovanou hudbou dle mého výběru. Nicméně tuto knihu mám rád, a v mé knihovničce mi ukazuje, jak báječně by se dalo žít, kdybych čtení knih dokázal propojit právě s přírodou. Úžasná knížka! Kdo ty věci dokáže spojit, měl by pak zkusit Nevrlého Karpatské hry.

Taťka Hraboš
29.02.2016

Tuhle knihu jsem dostal jako jedenáctiletý a za mlada jsem v ní často hledal inspiraci. Celou jsem ji ale přečetl až nyní po 30 letech. Skvělá publikace, která je v dnešní době, kdy děcka člověk musí tahat ven od počítačů, tabletů a mobilů, dokonce mnohem mnohem aktuálnější než v osmdesátých letech, kdy spatřila světlo světa. Určitě si ještě nějakou knihu od pana Zapletala do knihovničky pořídím.

panPsax
15.05.2013

Kniha rozdělená dle ročních období, kde pro každé je možno plnit různé úkoly a poznávat aktuální faunu i flóru. Ideální pro malé badatele! .)

Joges
19.09.2012

První vydání této knihy mám doma už přes dvacet let. Za tu dobu mi kniha velmi dobře posloužila. Zejména při práci s oddílem, na výpravách apod. Asi bych se jí nedokázal nikdy zbavit.