Výpověď

Výpověď https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443163/bmid_vypoved-Duv-443163.jpeg 4 1114 254

Pracovat pro hotelového magnáta Prestona Parkera není žádný med, a když Tara nastoupila jako jeho asistentka, nikdo nevěřil, že vydrží déle než dva měsíce, protože dvacet lidí před ní skončilo ještě mnohem dřív. Po dvou letech má však i ona arogantního tyrana plné zuby a usoudí, že je nejvyšší čas podat výpověď. Šéf jí však dopis vrátil se svým typickým sexy úšklebkem a poradil jí, aby si pořádně přečetla svoji pracovní smlouvu. Tara si teď uvědomuje, že pokud nenafinguje vlastní smrt, neotráví Parkera nebo se jí nepodaří vyjednat změnu v té nemožné smlouvě, uvízla navždy s tím nejnafoukanějším a nejbezcitnějším šéfem v New Yorku. Jenže pak jí Parker jednou večer zavolá, protože se ocitne v nouzové situaci...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Two Weeks Notice , 2018

V.Marie
18.11.2021 5 z 5

K teto knize se ráda vracím :) i přez to, ze má jen 200 stránek, mám pocit, že autorka uměla hezky obsah rozložit. Nic mi nechybělo ani nenadbívalo. Klidně bych uvítala i další díl, zajímá mě, co stálo v tom dopise :)

Maky1505
28.10.2021 5 z 5

Krásná knížka, hezký děj, určitě si přečtu vícekrát, mám jí vlastní.

Petra-1
08.10.2021 5 z 5

Kniha mě moc bavila. Sympatické hlavní postavy, vtipné dialogy a celkově se kniha dobře čte.

marie2577
30.09.2021 4 z 5

Ctive, svizne, vtipne . Prijemna zapletka a rozuzleni ..spokojena..;-)

čef
28.09.2021 4 z 5

Z počátku jsem si myslel, že půjde o dívčí sny, ale pak jsem zjistil, že jsem se nezmýlil. Opravdu zde bojuje fešná fešanda proti hnusnému šéfovi až, až, až… No nic, alespoň jsem se dočkal místy dobrého humoru a kniha pěkně odsýpala. Nepleťte se, toto není kritika.

DUNIKO
25.09.2021 5 z 5

První knížka od této autorky a určitě ne poslední protože to bylo fakt úžasné čtení.

badliar_id
15.09.2021 3 z 5

"You were my right hand, my confidant… my everything."

***
Whitney G. píše vážně dobře a její styl psaní mě baví. Proto když jsem dočetla její dvě knihy, které jsem od ní poprvé četla, jsem neváhala a pustila se do její další knihy.
Kniha byla oddechová, rychlá a hlavně čtivá. Neskutečně rychle mi to čtení uteklo, takže to máte přečtené za den či dva.
Postavy byly super. Tara byla skvělá, ten její sarkasmus a celkově všechno na ní :) .. Preston si mě získal hned. Sice se vážně choval, jako kretén a asi bych to u něho v práci psychicky nezvládla, ale co už :D. Hlavně že je k sežrání!!
Docela by se mi líbilo více scén s Violet, protože mi příběh jako celek přišel takový "suchý"..
Souhlasím se všemi, že konec byl uspěchaný, ale nijak extra mi to nevadilo.
A samozřejmě nechyběl ani humor! Za mě vážně super kniha na relax, taková jednohubka :).. 3.5/5*
18+ - Sexuální scény

Ana72154
12.09.2021 5 z 5

Sotva jsem začala číst, byla jsem na konci. Super oddechovka.

Misshell1
05.09.2021 5 z 5

Četlo se samo, tak, jsem zhltla za den. Konec bych trochu víc protáhla.

Nicolka77
03.09.2021 5 z 5

Parádní oddechovka, je pravda, že ze začátku knihy mi to už přišlo strašně ohrane bohaty chlápek, chudá ženská atd..ale milé mě kniha překvapila a četla se opravdu sama..:) ale konec mi přišel hodně uspěchany..vlastně byla v jiné firmě, dostal ji zpátky...a hned kapitola o rok později.. :) to je asi jedině co bych na knize vytkla

ZapisnikTerky
02.09.2021 4 z 5

Super rychlé čtení. Brala bych víc stránek a mám k tomu pár připomínek, ale je to skvělá oddechovka na jeden večer. O mých připomínkách se dočtete v mojí recenzi :).

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Skvělá oddechovka,která se četla sama..přesně nějak takhle jsem si to představovala...jenom mi přišel moc uspěchaný konec... trošku bych to ještě protáhla
Nicméně se mi strašně líbilo že se hlavní postavy (Preston a Tara)nesnášely..mám ráda když se vztahy mezi nimi postupně mění..chemie mezi nimi byla nepřehlédnutelná..strašně jsem se bavila když se ti dva hádali nebo si dělali naschvály..je to ten typ knížky kterou máte za pár hodin přečtenou

malazluta
11.08.2021 4 z 5

Příjemná, svěží a vtipná oddechovka.

aquaver
10.08.2021 4 z 5

Potřebovala jsem nějakou vtipnou oddechovku, a taky že jsem ji dostala. Dost jsem se u ní opravdu nasmála a zlepšila mi tak den. Někdy v budoucnu dám třeba šanci i dalším knihám od autorky.

ardeas
07.08.2021 3 z 5

Príjemná jednohubka, vtipná ale na mňa trošku natiahnuta, záver uz trosku stracal švih. Mam radšej knihu Zapletený od Emmy Chase, aj hlavná zápletka je dosť podobná, tie dialógy ma ale tam bavili viac. Ako aj Božský bastard od Christiny Lauren :)) Proste knihy, kde sa baby len tak nedajú ale tu chýbalo to "mrchavstvo". Asi mi prišla až moc obetava, tým ze mu stale robila po voli :D

AniDi
05.08.2021 5 z 5

Tak této knize říkám parádní oddechovka, čtivě napsaná a plná vtipu, až jsem se smála nahlas. Romantika jak má být. Doporučuji. Anotace mě naprosto dostala.

Iva B.
04.08.2021 5 z 5

Skvělé! Přečteno za jeden den! Svižné, čtivé, vtipné. Nevím, co bych k tomu více napsala.

Pája699
02.08.2021 5 z 5

Tak tuhle knihu na 100% doporučuji. Od prvního písmene do poslední stránky jsem se neskutečně bavila. Od samého smíchu budu mít na briše břišáky :-D Přečteno na jeden zátah a v rekordním čase :-). Zase jeden namyšlený a arogantní blbec, ALE prostě špičkově napsané. Příběh Prestona a Tary vás určitě nebude nudit ani trošku.

Jája92
11.07.2021 4 z 5

Knihu jsem přečetla na jeden zátah, pobavila jsem se u ní, obzvláště na začátku děje, kdy hl.hrdinka hledala práci a u prvního setkání s Parkerem. Kniha obsahuje mnoho vtipných dialogů i smutné téma. Jen se přiznám, že mi už vadí hlavní hrdinové, kteří jsou nechutně bohatí, s dokonalou postavou a ještě přivedou ženu k orgasmu při prvním sexu. Na druhou stranu kniha se čte velmi dobře a potěšila mě osobní poznámka autorky na konci knihy.

Raislin
11.07.2021 5 z 5

Parádní příběh. Skvěle napsaný! Oba hrdinové byli báječní. Mělo to náboj i jiskru. Úžasná kniha na letní dny u bazénu! Autorku knihy mám moc ráda! Takže jednoznačně stojí za přečtení.

sex erotika

Whitney G. (p)