Vykoupení
ekniha

Detektiv Miko Syrový si odjíždí odpočinout od ruchu velkoměsta do rodné vsi, kde plánuje strávit několik poklidných dnů se svou malou dcerou. Hned po příjezdu je však konfrontován s podezřelým úmrtím, které místní policisté až příliš rychle uzavřou jako obyčejnou nehodu. Miko začíná klást nepříjemné otázky, fasáda vesnické idyly se drolí a na povrch vyplouvají svědectví, která do případu vnášejí stále víc pochyb a otazníků. Když se nakonec kulisy zřítí úplně, Miko až příliš pozdě pochopí, že tentokrát jde o život i jemu samotnému…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/370922/vykoupeni-jab-370922.jpg 4.84

Miko Syrový (8.)

Detektivky
Formáty eknihy:EPUB
Vydáno:, Mladá fronta

encyklopedie

..mě tedy nemusel uhranout, já už to píšu od první přečtené Goffovy detektivky. Žádné lehké zklamání z knihy Šrvanice ....proč? Protože Goffa je král české detektivky. A u mne už, jak by řekl Vlasta Burian - korunovanej.
...a s každou další detektivkou lepší a lepší ....a proto je nejlepší
...mých oblíbených 321%
(a má u mne za své detektivky dohromady neuvěřitelných 2568%)

Missynka

Tak toto byla panečku pecka! Miko Syrový je opět v akci a nenudí se ani na vytoužené dovolené s dcerou v dědině ze které pochází. Tentokrát se zaplete do něčeho, co měl možná nechat být nebo ne?
Opravdu zajímavý děj, typický humor hlavního hrdiny a logické postupování. Po lehkém zklamání z předchozího dílu - Štvanice - jsem teď opravdu spokojená. Hodně čtivé, napínavé, originální.
Martin Goffa je jediným autorem z české scény od kterého vlastním všechny knihy a vím, že si je přečtu víckrát.

Sirius

Goffova Štvanice mě před rokem uhranula. A jeho nejnovější knížka je ještě lepší. Vykoupení má jednoduchej, ale neméně drsnější příběh, úžasnou zapadákovskou atmosféru, hlavní hrdina tak trochu popijí všechno, co teče ale i přes to je pořád chlap, co chce hlavně odhalit pravdu. I za cenu toho, že dostane jednu do zubů. Navíc je to celý psaný nádhernou češtinou a kapitoly jsou tak krátký, že děj sviští opravdu rychle. Asi nejlepší věc, co jsem zatím letos četl.