Vyjednavač

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Profesionální vyjednavač Quinn je pověřen jednáním s únosci syna amerického prezidenta. Tato funkce vyžaduje zkušenost praktického psychologa, odvahu vojáka i obratnost kriminalisty. V průběhu vyšetřování Quinn zjišťuje, že se ocitl v centru rozsáhlého spiknutí, jehož cílem je rozvrátit vztahy mezi velmocemi a znemožnit realizaci velké odzbrojovací smlouvy, která by znamenala konec mnoha zbrojařských firem. Co proti tomu zmůže muž sice zocelený válkou a nebezpečím, ale zcela sám…?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/1421/vyjednavac-1421.jpg 4.5298
Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub
Orig. název:

The Negotiator (1989)

Počet stran:384
Jazyk vydání:český
Překlad:Ivan Němeček
Autor obálky:Robin Brichta
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:80-205-0283-1
Nahrávám...

Komentáře (43)

Kniha Vyjednavač

Přidat komentář
zdenaR
23. května

Moje třetí kniha od autora - vynikající. Z mého pohledu výborně vypointovaný příběh. Prostě Forsyth je skutečně Pan vypravěč.
Následovaly další knihy - super.

Kubajzz
08. dubna

Pěkné čtení, líbila se mi.

Česneksmedem
25. března

Četlo se to velice dobře, ale Quinnovo štěstí bylo místy už za hranou reálna.
Je to opět jedna ze sond do politiky, na kterou musíte mít žaludek, jinak byste mezi těmi vlky dlouho nevydrželi. Peníze jsou až na prvním místě a lidský život má cenu jen mizivou. Z komentářů a počtu hodnocení je vidět, že se tato kniha čte, a to je dobře.

Lucuschka
21. března

Příběh byl dobrý, ale zpracování mne zklamalo...příliš mnoho politiky...

madem
04. března

Začátek mi přišel trochu pomalejší. Pak se však věci daly do pohybu a knížka se četla skvěle. Ráda jsem se bála, a že bylo čeho.
Překvapil mě i závěr, kdo zradil, jak skončil hlavní hrdina,…

Aymira
28. února

Vůbec mi by nevadilo, kdyby kniha pokračovala dál a byla delší. Bavila mě moc. Líbilo se mi velké množství postav, přičemž autor popisoval jejich úlohu způsobem, který nebyl ani příliš rozvláčný, ani nedostatečný. Proto se dal pohodově sledovat děj, aniž by čtenář ztrácel nit. Navíc mám ráda romány, při kterých si připomenu, případně se poučím o některých událostech z minulosti, které se skutečně staly. Hlavní postava byla sympatická a i když to byl typ nezničitelného a vševědoucího hrdiny, v této knize to nepřekáželo. Některé momenty byly šokující, ale Frederick Forsyth na ně dopředu vůbec neupozornil a najednou k nim během jediné věty došlo, což jim dávalo to správné vyznění. Úplný závěr byl až moc přeslazený, což je asi jediná chyba na kráse.
Šlo o moji první knihu od autora, ale velmi se těším, až si přečtu další.

HenryOsmý
06. února

Forsyth je mistr výborně vystavěných napínavých zápletek. Skvělé čtení na dovolenou. Ale umí i přesáhnout do jiného žánru, viz např. povídka Pastýř.

Alfinek
07. ledna

Začátek byl poněkud komplikovaný a člověk moc nevěděl, co od toho očekávat a zda se děj rozběhne. Rozběhl a byla to jízda až do konce! Forsyth opět nezklamal :)