koupit eknihy

Frederick Forsyth

anglická, 1938, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy
Den pro ŠakalaBoží pěstSeznam smrtiVyjednavačSpis Odessa

Komentáře (9)

Přidat komentář
Lector
08.06.2017

Dnes jsem zařadil Forsytha do oblíbených autorů. Pečlivě volím, koho tam dám, a dělám z toho tak trochu "prominentní klub". Na první pohled tam Forsyth nepatří kvůli žánru. Ale osobně se domnívám, že daný žánr hodně povýšil a místy z něho udělal literaturu faktu.
Takže si Vás, pane Forsythe, do toho klubu "vyvolených" rád přidávám. Je mi potěšením.

PS (29. 8.217): Původně jsem sem napsal větu "Dnes jsem zařadil Forsytha do oblíbených uživatelů". Po nevšedním upozornění oblíbené - opravdu - uživatelky Jaruš7 jsem to opravil. Bylo by to ale hezké, kdyby tu velký Forsyth s námi diskutoval o svých knihách. Tomu bych i nějaké to selfpomotion odpustil.

Jaruš7
17.12.2016

Všechna čest, prostě je to znát, když se agent může svěřit peru, dokonalá koncentrovanost jen na důležitost, bez emocí a rozptylování , z toho pak vzejde působivý svou dynamikou přesvědčivý knižní bestseller. Díky, že můžeme být v obraze.

milosch8341
22.09.2016

Nejlepší spisovatel. Úžasně dokáže propojit fakta s fikcí a tyto knihy se opravdu čtou jedním dechem!! Šakala jsem první viděl , poté četl - málokdy film dosáhne kvality knihy. Tady se to povedlo. No a potom jsem čekal více než 20 let na další..

Lector
30.08.2015

A je to tady:
http://echo24.cz/a/wqdXq/byl-jsem-agent-mi6-priznal-spisovatel-forsyth
A my se divíme, že mu to tak šlo. :-)

pepino8668
20.10.2014

Je škoda,že v románu Boží Pěst a Afgánec je jedna a ta samá situace (příchod mjr.MARTINA do Iráku a život tam) líčena úplně jinak

heavy66
12.01.2014

Na Forsythovi mě vždycky fascinovalo detailně dokonalé propojení reality a fikce. Jeho knihy obvykle přečtu jedním dechem a bývám velice nevrlý pokud mě při čtení někdo vyrušuje - třeba šéf, který se mě ptá, zda budu dnes také pracovat!

technik1965
10.06.2013

Dobré čítanie, autor nás svojím dejom vnára do problematiky špionážných afér. Vynikajúce spisovateľ.

Ječmínek
07.02.2012

Knihy FF jsou krásně čtivé a jen málokdy sklouznou do nelogičnosti. A když už se to stane (jako třeba v knize "Afghánec"), tak jen nepatrně, což já osobně panu mistrovi odpouštím.

Joges
29.11.2011

Knihy Fredericka Forsytha jsou především zajímavé svou dějovou liní. Spojuje se v nich dobrodružství, napětí, thriller. Čtenář se vedle napínavého příběhu dozví i mnoho vedlejších skutečností (např. jaké ryby se připravují v Curzon Street v Londýně, jak se maskuje špión atd.). Mám rád literaturu, která občas přesahuje svůj žánr a zavede mě na místa, na která se asi nikdy nepodívám.