Frederick Forsyth

anglická, 1938 statistiky · web

Nahrávám...

Brzy vyjde

Liška

Liška - Frederick Forsyth

Nejnovější hit od legendy špionážní prózy Fredericka Forsytha a důkaz, že ani po letech neztratil nic ze svého spisovatelského umu! Bývalého britského tajného agenta Adri... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 25 knih

Komentáře (12)

Přidat komentář
Mechis
21. května

Den pro šakala se stal v pubertě jednou z mých nejoblíbenějších knih. Na další jeho romány jsem si musel počkat až do devadesátek, páč s nimi měl normalizační režim jakýsi ideologický problém :). I když mnozí / mnohé autorovi vytýkají armádu hlavních i vedlejších figur a spoustu detailů a pomalu plynoucí příběh, tak právě to dechberoucí množství podrobností a osudů drobných lidiček dělá ty "koule". A zatímco moderní supr dupr akční spion-like fičáky jdou u mě jedním okem tam a druhým ven, Boží pěst je Ikonický Afghánec na Seznamu smrti :)

mira.k
25. dubna

Autor, který mi trochu nahrazuje Clancyho. Propracovaná fakta, zajímavý děj, Možná mi chybí hutnost a místy tah na branku. Taková ta neodtrhnutelnost, jak to dopadne. Ale je to dobré čtení.

Lavalh701
17. dubna

jeden z najlepších spisovateľov kníh zo špionážneho prostredia

Lector
08.06.2017

Dnes jsem zařadil Forsytha do oblíbených autorů. Pečlivě volím, koho tam dám, a dělám z toho tak trochu "prominentní klub". Na první pohled tam Forsyth nepatří kvůli žánru. Ale osobně se domnívám, že daný žánr hodně povýšil a místy z něho udělal literaturu faktu.
Takže si Vás, pane Forsythe, do toho klubu "vyvolených" rád přidávám. Je mi potěšením.

PS (29. 8.217): Původně jsem sem napsal větu "Dnes jsem zařadil Forsytha do oblíbených uživatelů". Po nevšedním upozornění oblíbené - opravdu - uživatelky Jaruš7 jsem to opravil. Bylo by to ale hezké, kdyby tu velký Forsyth s námi diskutoval o svých knihách. Tomu bych i nějaké to selfpomotion odpustil.

Jaruš7
17.12.2016

Všechna čest, prostě je to znát, když se agent může svěřit peru, dokonalá koncentrovanost jen na důležitost, bez emocí a rozptylování , z toho pak vzejde působivý svou dynamikou přesvědčivý knižní bestseller. Díky, že můžeme být v obraze.

milosch8341
22.09.2016

Nejlepší spisovatel. Úžasně dokáže propojit fakta s fikcí a tyto knihy se opravdu čtou jedním dechem!! Šakala jsem první viděl , poté četl - málokdy film dosáhne kvality knihy. Tady se to povedlo. No a potom jsem čekal více než 20 let na další..

Lector
30.08.2015

A je to tady:
http://echo24.cz/a/wqdXq/byl-jsem-agent-mi6-priznal-spisovatel-forsyth
A my se divíme, že mu to tak šlo. :-)

pepino8668
20.10.2014

Je škoda,že v románu Boží Pěst a Afgánec je jedna a ta samá situace (příchod mjr.MARTINA do Iráku a život tam) líčena úplně jinak

1