Vůně prázdnin

Vůně prázdnin https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/244678/mid_vune-prazdnin-CZP-244678.jpg 4 4 3

Prázdninové příběhy hrdinů sedmi povídek této knihy zavedou čtenáře nejen do různých koutů světa, ale hlavně k mladým lidem, kteří hledají přátelství a lásky svých snů i své místo v životě. Vůně jejich prázdnin je přepestrá, a proto může být podnětem k inspiraci, porovnání i zamyšlení, k obohacení palety vůní právě těch vašich prázdnin.... celý text

Povídky Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Amulet

Sommer, Sonne und ein gisschen Liebe a Strandgelfüster

Ála41
25.07.2020 3 z 5

Knihu jsem si,, vypujcila "na dovolené v knihobudce, nic,, lakavejsiho" tam nebylo. Je to pěkné čtení, kdybych měla dospívající dceru, urcite bych jí knihu doporučila. Líbil se mi poslední příběh,, Ostrov mého otce,,. Povídky jsou z různých míst, z hor i měst, jsou převážně o prvních láskach, ale také o přátelství a odvaze. Kdybych se vrátila v čase, měla by kniha čestné místo v mé knihovne, ale protože už nejsem teenager,,, pošlu "knihu zase dal. Snad někomu zpříjemní den či dva, neboť se kniha čte opravdu velmi rychle.

Ana72154
04.10.2018 2 z 5

Tato kniha povídek mi vůbec nesedla. Bude to asi také tím, že povídky nejsou můj žánr, který běžně čtu.

CrazyDuck15
15.06.2016 5 z 5

Velice příjemná oddechovka, doporučuji dál :)