P.S. Stále Tě miluju

P.S. Stále Tě miluju https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284294/bmid_p-s-stale-te-miluju-KpP-284294.png 4 1024 196

Lara Jean nečekala, že se doopravdy zamiluje do Petera. Vždyť jen předstírali, že spolu chodí. Ale v jednu chvíli oba předstírat přestali a najednou je Lara Jean zmatenější než kdy dřív a neví co dělat. A pak se do jejího života vrátí kluk, co se jí dříve líbil, a spolu s ním i to, co k němu cítila. Je možné, aby byla holka zamilovaná do dvou kluků najednou? Půvabné pokračování knihy Všem klukům, které jsem milovala ukazuje, že láska není nikdy jednoduchá, ale že možná to ji činí tak úžasnou.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

P.S. I Still Love You , 2015

Angelika92
15.08.2021 5 z 5

První díl se mi líbil více, ale i přes to jsem si knihu zamilovala. Měla jsem při její četbě nostalgickou náladu a zavzpomínala jsem si na první lásky a trable na škole. Stejně poutavě psané jako předešlí díl.

Kika28
30.07.2021 5 z 5

Začátek knížky byl pomalejší než u prvního dílu, ale potom se to rozjelo a bylo to boží. Styl autorčina psaní je pořád skvělí a strašně dobře se čte a tím pádem je knížka strašně čtivá.
Co se týče postav, tak ty jsou téměř skoro stejně skvělé jako v prvním díle, ale mám k nim pár výhrad. Vadilo mi chování Petera, jak pořád omlouval Gen, já chápu že spolu byly delší dobu, ale mám takový pocit, že byl víc na straně Gen než Lary Jean, což mě nehorázně štvalo. Lara Jean mi přišla trochu moc nedůvěřivá, ale chápu ji. Ale našla jsem dvě postavy, které mě jenom štvaly a to byla Gen a Stormy, ale abych postavy jen nekritizovala, tak musím napsat, že jsem si oblíbila Johna a chvílemi jsem si nebyla jistá, zda chci aby Lara Jean byla s Peterem nebo s Johnem.
Děj, jak jsem psala byl ze začátků pomalejší, ale pak se rozjel a byl neskutečně čtivý a líbil se mi i směr kam děj směřoval, jen kdyby tam nebyly některé ty postavy. Ale kdyby tam ty postavy nebyly, tak by knížka byla nudná.
Za mě knížku určitě doporučuji.

Linda007
16.07.2021 5 z 5

Skvělá, moc roztomilá a přinese vám dobrou naladu.

zamilov.do.knih
01.07.2021 3 z 5

Tohle byla strašná slaďárna. Blbost. Teenagerský výplach mozku. Ale i přesto mám tuhle sérii docela ráda. Asi za to může hlavně čtivost, protože do tohohle se ponoříte a pak se kouknete na hodiny a zjistíte, že jste v tom byli ponoření až moc dlouho. Na příběhu není nic moc zajímavého, prostě romanťárna ze střední. Co se postav týče, ty mi už ani v jedničce moc nesedly. Respektive Chris je fakt cool a John Ambrose mi přišel fajn, ale v tomhle příběhu mě nejvíc vytáčeli Lara Jean, která no... je taková... dětinská, naivní a na můj vkus docela pitomá, a Peter, který mě z nějakého důvodu strašně štve, ale zatím jsem na ten důvod nepřišla.
Osobně z téhle série nejsem bůhvíjak odvařená, ale i přesto bych si chtěla přečíst ještě poslední díl, protože... vlastně ani nevím proč. Někdy mám asi pro ty výplachy mozku slabost.
~
3*/5*

VercaV
10.06.2021 3 z 5

Oddechove čtení. Velmi nenáročná knížka (série), ale krásně a rychle se čte. Stále nevím, zda mám Petera ráda nebo ne. Nelíbilo se mi, jak se "jednoduše" vzdal Lary a taky to jeho upřednostňování Gen a celkově chování vůči ní. Nedivím se, že to Lara tak řešila, taky bych dělala to stejné.
Libilo se mi, že tam byla více zmiňovaná Margot a celkově jejich sesterské vztahy. Malá Kitty je boží. Gen jsem si vůbec neoblibila a doufám, že v dalším díle už nebude dělat problémy. Postava Johna byla super zpestřením děje, chvíli jsem doufala v jiný konec.
Asi se mi líbil vic první dil, byl zajímavější a originální. Tento mi přišel az na pár věcí takovy o ničem a hlavně mě vytáčel ten podivný vztah Lary a Petera.

Ale i tak moc pěkná knížka i děj. Ideální na tyto horké dny.

lily_maleckova
07.06.2021 5 z 5

Čtení jsem si moc užila ️ četla jsem knihy už podruhé, teď po více jak 4 letech a tentokrát v angličtině ️
Mám tuto sérii, celý příběh a hlavní hrdiny moc ráda. Už teď se těším na poslední díl!

veverrka11
22.04.2021 4 z 5

Druhý díl je stejně sladký jako ten první. Jen mi trošku vadí, jak moc se LJ zaobírá Peterovým vztahem s Gen... No nic, otevírám díl třetí...

KajkaMicinka
17.04.2021 5 z 5

Nádherná série.

MilackovaN
17.04.2021 5 z 5

Druhý díl za mě lepší a zajímavější než díl první, dozvěděla jsem se něco navíc, co ve filmu nebylo a za mě tento díl lepší než filmové zpracování. Kniha se četla velmi dobře a dobře se u ní odreagovávalo. Jdu se pustit do třetího dílu a uvidím, jak na tom bude v porovnání s filmem :-) Btw... už i ve filmu jsem byla v týmu John, a tento díl mi to jen potvrdil.

zuzana4291
11.04.2021 5 z 5

Touto knihou jsem hned navázala na první díl. V této knize bych řekal, je více romantiky a zajímavých scén. O proti prvnímu dílu bych řekla, je více citová a není tam zas tolik zvratů a autorčin styl psaní se skvěle čte.

Luc.i
30.03.2021 4 z 5

K druhému dílu jsem se dostala skoro půl roku po tom co jsem přečetla první,takže si už moc detaily nepamatuju. Ale vlastně se mi to líbilo. Je to fajn, milý oddechový, romantický, misty naivní, misty otravný a občas jsem se smála jak blázen. Knížka není úplně žádná prevratna novinka co se děje tyče ale to jsem ani nečekala. Trošku mi vadí, že jsem si úplně neoblíbila žádnou postavu. Jakože Lara Jean he fajn ale občas na facku a Peter ten mě spis jen rozčiluje. Některý scény byly fakt moc hezký třeba celej ten večírek ve stylu 40. let. Trošku mě mrzí že tam víc nebyl Josh ale John je taky super. Čekala jsem ze se teda objeví dřív ale nevadí. Na další díl se celkem těším, protože mě zajímá jak to dopadne, i když myslím že vím. Každopádně bych byla ráda překvapena protože mám takovej pocit ze fandím tomu kdo v milostným trojúhelníku neuspěje a to se moc nestává. Fajn knížka 3,5/5*

girdi
23.02.2021 4 z 5

Četla jsem to do půl čtvrté do rána. Nedokážu ani přesně vysvětlit, co mě tak drželo, asi jsem se těšila na dobrý konec. Je to tak milé čtení, které v dnešní covidové době asi ocení každá unavená romantická duše. Těším se až mrknu na film a ten třetí díl si taky určitě přečtu.

fromywindows
22.02.2021 5 z 5

Druhý díl Všem klukum které jsem milovala opět nezklamal ! Neumím se rozhodnout jestli se mi líbil víc první díl nebo druhý :p Strašně jsem si oblíbila Johnyho, některé chvíle jsem si přála aby skončili spolu. Je mi líto, že se v knize často neobjevuje Josh:/
Film byl úplně odlišný od knihy, například Johny v knize byl bledý, modrooký blonďák ‐ ve filmu dali úplně jiného herce. Nebo v knize Lara Jean byla napůl zamilovaná do Johnyho, a ve filmu ne.
Takže dávám plný počet bodů:‐)
A už se těším až si přečtu třetí díl !!

Zuzanka45
20.02.2021 4 z 5

Tento díl mě opět bavil. Musím říct, že 1. díl byl možná o malinko lepší, ale to neznamená, že by se mi tento nelíbil, to vůbec ne, byl skvělý. Lara Jean byla furt miloučká. Ale Peterovo chování mi vadilo a o Gen ani nemluvím. John byl úžasný, jen mě mrzí, jak to s ním skončilo. Od půlky jsem se nemohla odtrhnout a velmi mě zajímalo jak to bude pokračovat. A hned na to, se pouštím do dalšího, posledního dílu a jsem zvědavá jak to autorka ukončí. Nečekala jsem to, ale tato série mě hodně oslovila.

Čtecímaniak
10.02.2021 3 z 5

První díl se mi opravdu líbil (dostal 4*), ale druhý bylo pro mě zklamání.
Celá kniha se točila kolem sexuálního života Lary, co má a co nemá dělat (kniha neobsahuje sexuální scény) a postupem času mě to začalo unavovat. Ano, pro mladší čtenáře je to přínosné, aspoň se normální formou něco dozví, ale pro mě to nic nebylo... Lara neustále řeší, co Peter s Gen dělal a nedělal, jestli je v tom lepší, nebo horší,.... To bylo opravdu nudné.
V prvním díle mi vztah Lara+Peter byl příjemný, ale tady se mi zdál toxický... Nebyl mi příjemný.
Strašně mě vytáčel Johnny. Ale neskutečně. Lara ho uvidí jednou a najednou je do něho zabouchlá. Byla jsem ráda, když na konci vypadl.
Co se týče té hry... Vážně? Připadalo mi to, jako by autorka neměla co psát a tak si řekla: ,,Tak tu dáme tohle, aby jsem k tomu mohla dát zápletku, které se ani věnovat nebudu a vyřeší se za pár stran.''
Abych pořád nekritizovala, líbilo se mi prostředí v důchoďáku. :D A taky jsem si oblíbila Stormy! Občasné scény, u kterých jsem se musela culit a smát. Prostě Peter a Lara tvoří hezký pár, i když jak jsem zmínila, na mě toxický.
Asi teď budu černá ovce, ale mně se více líbily filmy, než knihy. Vynechali tam přesně ty nudné části a něco přidali.
Do třetího dílu se pustím, ale jenom proto, abych měla uzavřenou sérii. Všem je asi jasné, jak to skončí. Doufám, že se mi bude líbit.
3*/5*

hnilda3
10.02.2021 5 z 5

První díl byl asi lepší, ale i tak je to příjemná oddechovka.

kkouzlo
28.01.2021 3 z 5

Oproti prvnímu dílu slabší, ale stále oddychovka, děj mi přišel zbytečně natahovaný, uvidíme co třetí díl. V mezičase jsem si pustila i film...a měla jsem zůstat jen u knížek :)

ElikaS
26.01.2021 3 z 5

První díl Všem klukům, které jsem milovala se mi celkem líbil, je to taková typická ničím nevynikající young adultka. Vzhledem k tomu, jak první díl skončil, jsem se rozhodla, že vyzkouším i druhý a musím říct, že byl o dost slabší. Rozčilovali mě snad všechny postavy – Lara Jean, Peter, Genevieve i John. Navíc byly jednotlivé zápletky zbytečně natahované. Přišlo mi, že se v knížce téměř nic zásadního nestalo. Pokud se pustím do třetího dílu, tak jen proto, že nemám ráda nedočtené série.

petulkapeta
24.01.2021 4 z 5

Tak pokračování nam začali moc hezky.. dopisem..jak jinak :) Peter byl skvělý,kniha opět lepsi nez film,nikdy a nebo velice málokdy dají do filmu vse co je v knize...A vrhnu se na pokračování..

Ticiana
10.01.2021 5 z 5

Mne se první dil libil vic. Peter mne trosku stval a o Gen ani nebudu psát... ale povedený byl. Nejvíc mne baví ale Kitty. Taky hra na mafii byla bozi. A ted sup na poslední dil.