P.S. Stále Tě miluju

Lara Jean nečekala, že se doopravdy zamiluje do Petera. Vždyť jen předstírali, že spolu chodí. Ale v jednu chvíli oba předstírat přestali a najednou je Lara Jean zmatenější než kdy dřív a neví co dělat. A pak se do jejího života vrátí kluk, co se jí dříve líbil, a spolu s ním i to, co k němu cítila. Je možné, aby byla holka zamilovaná do dvou kluků najednou? Půvabné pokračování knihy Všem klukům, které jsem milovala ukazuje, že láska není nikdy jednoduchá, ale že možná to ji činí tak úžasnou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284294/big_p-s-stale-te-miluju-5lJ-284294.jpg 4.1918

Kniha P.S. Stále Tě miluju

Erika017

Mě se to líbilo, takový příjemný dívčí příběh, který se dobře četl. Doporučuji

(Musím taky zmínit původní obálky, abych pravdu řekla, líbí se mi o dost víc, než ty filmové, ale to je věc názoru.)

Sofča28

Stejně skvělé jako první díl!

Tewi
19. lednaodpad!

Ne... prostě NE. Filmy na Netflixu jsou skvělé, ale ty knihy... řekněme že něco takhle blbého a infantilního jsem už dloooouho nečetla. Beru na vědomí, že nejsem úplně cílovka, ale znám mnoho takových knih, které jsou mnohem čtivější, napínavější a přitom neřeší nic jiného, než strasti puberťáků. Lara Jean je protivná ufňukaná slepice, Peter je štěně v lidský podobě, co za Larou neustále běhá a vrtí ocáskem a o Margot s Joshem je škoda mluvit... jediné dvě postavy, díky kterým jsem to peklo dočetla do konce byly Chris a Kitty. :/

Sarah11
07.11.2021

Druhý díl je opět čtivý, svižný, je tu spousta vtipných situací a dialogů, zkrátka Lara Jean, jak ji známe z prvního dílu. V poslední třetině mi to ale už přišlo trochu repetitivní a na to, že se tam něco řeší tři čtvrtě knihy, se to vyřeší hrozně jednoduše a lehce. Ale možná to byl účel - někdy si stačí jen pořádně promluvit a problémy jsou rázem vyřešeny. Těším se na poslední díl.

Ana72154
03.11.2021

Velmi rychle jsem se do knihy začetla. Jsem zvědavá, jak to bude s Larou Jean, Peterem, Genevieve atd.

jitka_dankova
21.10.2021odpad!

(+ SPOILER) Knihu (celou sérii) jsem zkusila přečíst kvůli čtenářské výzvě, viděla jsem i film. Velmi mne ale zklamala. V knize se nic neděje, je to jen takový strohý scénář pro film. Hlavní hrdinka se chová nedospěle (vůbec ne věk, který je jí tam "přidělen"), naivně, hloupě a trapně. Samé lži a hlouposti. Námět s falešným chozením šel rozhodně zpracovat lépe, vztahy mezi sestrami taky. A to video? Přišlo mi šílené, jak blbě to tam celé řeší. Přeskakovala jsem řádky a stránky, abych to nějak dočetla a pořád čekala, jestli se rozjedou nějaké vnitřní pochody autorky, jestli trochu dospěje a ono nic. Romantická linka v podstatě mizivá, Lara mi tam přišla absolutně nezamilovaná a nic pořádně neprožívala. A konec celé série - každý na jiné vysoké škole a v tom věku a daleko od sebe? Vážně si myslí, že jim bude láska na dálku fungovat? Tohle měla raději ta autorka zpracovat, zajímalo by mne, jak by se s tím poprala. Za mne tedy i konec zklamáním. Nejsem cílovou skupinou, nicméně tato kniha by mne nebavila ani v době věku autorky.

Niu
02.10.2021

Odpočinkové pokračování prvního dílu s přímým navázáním. Za mne se mi líbil první díl víc. Některé řešení situací bylo takové divné. Gen je mrcha, to je jasné, ale že je Kitty taková potvůrka...? Petera jsem taky nechápala.

terakera
01.09.2021

Knihu jsem přečetla někdy na začátku roku 2019 takže si ji moc nepamatuju ale rozhodně byla lepší než film. V té době to byla jedna z mála knížek které mě opravdu nadchly a bavily. Můžu tady přepsat mů zápis ze čtenářského deníku kdy mi bylo 11 :D
''Myslím že druhý díl je mnohem lepší a napínavější. Jsem ráda že se Lj a Peter dali dohromady ale nechápu proč se Kavinsky nadále zajímá o Gen. Myslím si že Hanová přimíchala v dobrou dobu do děje Johnyho protože Lara při rozchodu nebyla smutná ani štastná (wtf tero). Byla bych moc ráda kdyby si její táta našel přítelkyni nebo začal chodit s paní Rothschildovou (idk jak se to píše nepřečtu to po sobě). Očekávám že v dalším díle se spolu lj a peter opět rozejdou každopádne s talentem Jenny Hanové čekám mnohem více. Kniha je psaná na vetší úrovni a byla hodně atraktivni (wtf co to melu, asi jsem nevědela co to znamená). Jsem zvědavá jak z toho ztvární film.''