P.S. Stále Tě miluju

Lara Jean nečekala, že se doopravdy zamiluje do Petera. Vždyť jen předstírali, že spolu chodí. Ale v jednu chvíli oba předstírat přestali a najednou je Lara Jean zmatenější než kdy dřív a neví co dělat. A pak se do jejího života vrátí kluk, co se jí dříve líbil, a spolu s ním i to, co k němu cítila. Je možné, aby byla holka zamilovaná do dvou kluků najednou? Půvabné pokračování knihy Všem klukům, které jsem milovala ukazuje, že láska není nikdy jednoduchá, ale že možná to ji činí tak úžasnou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284294/p-s-stale-te-miluju-5lJ-284294.jpg 4.2796

Všem klukům, které jsem milovala 2.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

P.S. I Still Love You, 2015

Kniha P.S. Stále Tě miluju

girdi

Četla jsem to do půl čtvrté do rána. Nedokážu ani přesně vysvětlit, co mě tak drželo, asi jsem se těšila na dobrý konec. Je to tak milé čtení, které v dnešní covidové době asi ocení každá unavená romantická duše. Těším se až mrknu na film a ten třetí díl si taky určitě přečtu.

fromywindows

(+ SPOILER) Druhý díl Všem klukum které jsem milovala opět nezklamal ! Neumím se rozhodnout jestli se mi líbil víc první díl nebo druhý :p Strašně jsem si oblíbila Johnyho, některé chvíle jsem si přála aby skončili spolu. Je mi líto, že se v knize často neobjevuje Josh:/
Film byl úplně odlišný od knihy, například Johny v knize byl bledý, modrooký blonďák ‐ ve filmu dali úplně jiného herce. Nebo v knize Lara Jean byla napůl zamilovaná do Johnyho, a ve filmu ne.
Takže dávám plný počet bodů:‐)
A už se těším až si přečtu třetí díl !!

Zuzanka45

Tento díl mě opět bavil. Musím říct, že 1. díl byl možná o malinko lepší, ale to neznamená, že by se mi tento nelíbil, to vůbec ne, byl skvělý. Lara Jean byla furt miloučká. Ale Peterovo chování mi vadilo a o Gen ani nemluvím. John byl úžasný, jen mě mrzí, jak to s ním skončilo. Od půlky jsem se nemohla odtrhnout a velmi mě zajímalo jak to bude pokračovat. A hned na to, se pouštím do dalšího, posledního dílu a jsem zvědavá jak to autorka ukončí. Nečekala jsem to, ale tato série mě hodně oslovila.

Čtecímaniak

První díl se mi opravdu líbil (dostal 4*), ale druhý bylo pro mě zklamání.
Celá kniha se točila kolem sexuálního života Lary, co má a co nemá dělat (kniha neobsahuje sexuální scény) a postupem času mě to začalo unavovat. Ano, pro mladší čtenáře je to přínosné, aspoň se normální formou něco dozví, ale pro mě to nic nebylo... Lara neustále řeší, co Peter s Gen dělal a nedělal, jestli je v tom lepší, nebo horší,.... To bylo opravdu nudné.
V prvním díle mi vztah Lara+Peter byl příjemný, ale tady se mi zdál toxický... Nebyl mi příjemný.
Strašně mě vytáčel Johnny. Ale neskutečně. Lara ho uvidí jednou a najednou je do něho zabouchlá. Byla jsem ráda, když na konci vypadl.
Co se týče té hry... Vážně? Připadalo mi to, jako by autorka neměla co psát a tak si řekla: ,,Tak tu dáme tohle, aby jsem k tomu mohla dát zápletku, které se ani věnovat nebudu a vyřeší se za pár stran.''
Abych pořád nekritizovala, líbilo se mi prostředí v důchoďáku. :D A taky jsem si oblíbila Stormy! Občasné scény, u kterých jsem se musela culit a smát. Prostě Peter a Lara tvoří hezký pár, i když jak jsem zmínila, na mě toxický.
Asi teď budu černá ovce, ale mně se více líbily filmy, než knihy. Vynechali tam přesně ty nudné části a něco přidali.
Do třetího dílu se pustím, ale jenom proto, abych měla uzavřenou sérii. Všem je asi jasné, jak to skončí. Doufám, že se mi bude líbit.
3*/5*

hnilda3

První díl byl asi lepší, ale i tak je to příjemná oddechovka.

kkouzlo

Oproti prvnímu dílu slabší, ale stále oddychovka, děj mi přišel zbytečně natahovaný, uvidíme co třetí díl. V mezičase jsem si pustila i film...a měla jsem zůstat jen u knížek :)

ElikaS

První díl Všem klukům, které jsem milovala se mi celkem líbil, je to taková typická ničím nevynikající young adultka. Vzhledem k tomu, jak první díl skončil, jsem se rozhodla, že vyzkouším i druhý a musím říct, že byl o dost slabší. Rozčilovali mě snad všechny postavy – Lara Jean, Peter, Genevieve i John. Navíc byly jednotlivé zápletky zbytečně natahované. Přišlo mi, že se v knížce téměř nic zásadního nestalo. Pokud se pustím do třetího dílu, tak jen proto, že nemám ráda nedočtené série.

petulkapeta

Tak pokračování nam začali moc hezky.. dopisem..jak jinak :) Peter byl skvělý,kniha opět lepsi nez film,nikdy a nebo velice málokdy dají do filmu vse co je v knize...A vrhnu se na pokračování..