Všechny jeho touhy

Všechny jeho touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172792/bmid_vsechny-jeho-touhy-fX5-172792.png 3 456 76

Všechno nebo nic série

Padesát odstínů šedi v bledě modrém. Jenom poněkud lépe napsaných:-) Katherina Hartová nemůže uvěřit svému štěstí: přijali ji do Knight Enterprises, jedné z nejslavnějších firem na světě! Po prvním setkání s Dominikem Knightem, ředitelem společnosti, kterého provází velmi skandální pověst, ale lehce znejistí – a vůbec to není kvůli práci. Dominikovi je dvaatřicet let, vlastním úsilím se stal miliardářem, má nezkrotné ambice a stejně nezkrotnou povahu. Kromě toho je neskutečně přitažlivý, a když chce, umí být i neodolatelně šarmantní. Kate ten muž připadá jako učiněný predátor. Ano, jiskří to mezi nimi přímo viditelně, ale ona bude opatrná. Vždycky ho přece může opustit, kdyby si začal klást nepřiměřené požadavky! Kate ovšem neví, že rozhodovat o podobě jejich vztahu jí vůbec nepřísluší. Dominic Knight v ní totiž nalezl nový objekt svého zájmu – a je zvyklý pokaždé získat vše, čeho se mu zachce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Domino

Knight's Mistress , 2013

Blanka23
31.10.2013 odpad!

V tomhle žánru už jsem pár knih přečetla a ještě přečtu!
Tohle je jediná kniha, kterou jsem nedočetla. Postavy se chovají až příliš nereálně prakticky od první kapitoly.

Ivy
29.10.2013 5 z 5

Naprosto nechápu, co se na téhle knížce ostatním nelíbí. Od začátku to na mě sice neudělalo dojem, protože přímo srovnávat knížky, která je lepší zvláště ještě s 50 odstíny, to mě moc neoslovilo, ale kniha se mi četla hezky, příběh to také není špatný a už netrpělivě čekám na další díl. Kate se mi zalíbila svojí nevšední profesí mága přes počítače, inteligencí a svojí vzdorovitostí. No a Dominik... kapitola sama o sobě, kdo by takový chlapa nežral? :D. Štěstí, že jsem se nedala ovlivnit zlými jazyky, kteří nepřipouští, že by se někomu jinému kniha mohla líbit.

janno69
20.10.2013 1 z 5

Můj názor.....
hmmm, nic moc....

Sidonie.j
13.10.2013

Lépe napsaných než Padesát odstínů ??? Ani náhodou...tahle knížka mě vůbec nechytla, několikrát jsem jí odložila s tím, že to snad ani nedočtu. To jejich neustálý dohadování, jestli se spolu teda vyspí nebo ne...ze začátku byla Kate popsaná jako inteligentní žena a nakonec se z ní stala naivka, co pro sex s ním udělá cokoliv...ukázka z druhýho dílu vypadala zajímavější, tak si jí přečtu, protože nemám ráda, když nevím, jak to skončí. Každopádně ale doufám, že druhý díl bude mnohem lepší...

Nuttelka
12.10.2013 4 z 5

Opět kniha mého žánru, takže spokojenost, akorát tedy nedávám plný počet, jelikož Dominikova dominantnost mi chvílemi fakt vadila... ale jsem zvědavá, jak to bude pokračovat, takže další díl už mám objednaný :-)

Kamilajznik
09.10.2013 2 z 5

Musím se ztotožnit s komentáři, které jsou tu již uděleny. Asi bych se opakovala - i mě vadila forma jakou to bylo psáno a opravdu mi chyběla větší charakteristika postav. Děj nic moc, čekala jsem více. Nicméně druhý díl přečtu. Nemám ráda nedokončené příběhy.

JajaAP
02.10.2013 4 z 5

Mám ráda tento druh knih, ale vzhledem k tomu, že jich je poslední dobou tolik a v podstatě se ani hlavní příběh nějak výrazně neliší, je s čím srovnávat. Na obálce knihy je napsáno "Padesát odstínů v bledě modrém. Jenom poněkud lépe napsaných..." Tak s tím si dovolím nesouhlasit. Nemůžu říct, že je to lépe napsáno, protože mi už od prvních stránek vadila forma jakou to je psáno. Tedy z pohledu jakéhosi vypravěče. Mnohem víc dávám přednost, když příběh vypráví jedna z postav nebo se střídají, to už je jedno, ale tahle forma mi vadila, protože mě to moc nevtáhlo do děje. I tak další díly přečtu. Spoiler: Pár věcí mě docela štvalo, pokud přehlédnu překlepy v knize, slova co nedávají smysl nebo nedostatečný překlad jako anime filmy, ale to je chyba překladu. Postava Katheriny se mi docela líbila, rozhodně nebyla tak naivní a nenechala si všechno líbit, což byla docela osvěžující. Jen mi přišlo ujetých pár věcí, jako třeba ze začátku absence spodního prádla a co to mělo být s tím dítětem? No uvidíme co bude dál.

Markéta.Uli
19.09.2013 3 z 5

Pokračování si přečtu, ale určitě se ke knize už nevrátím.

FreedoomKate
16.09.2013 1 z 5

Co k této knize říci? Nic dobrého rozhodně ne. Hned mě rozčílí věta: "Jenom poněkud lépe napsaných". V žádném případě nesouhlasím. Přečetla jsem 50 odstínů a musím říci, že ikdyž tato série má své mouchy, tak rozhodně ne tolik jako kniha Všechny jeho touhy. Chybí mi zde nějaký popis postav nebo charakteru, styl psaní mě vůbec nenadchl, až jsem měla chuť knihu "zahodit". Jediný kladný bod můžu dát snad hlavní hrdince, která ze začátku vystupovala hodně inteligentně. Asi jenom díky tomu dávám knize aspoň tu jednu hvězdičku. Pokračování knihy si přečtu, už jenom proto, jestli bude mít lepší styl psaní nebo ne.

Chladnetka
16.09.2013 3 z 5

Co na to říct. Určitě ne šedi lépe napsané. Jak už bylo napsáno, chování hlavních postav je nelogické, nereálné a zvláštní. Moc se toho nedovíme, co za jejich pohnutkami stojí. O charakteru postav nevíme téměř nic, protože mají na práci "jiné věci". No, uvidíme, co přinese druhý díl. Ode mě snad i lepší hodnocení.

Lucka.79
15.09.2013 3 z 5

Tohle je první kniha tohoto žánru, kdy jsem si po přečtení několika prvních stránek řekla "A to jako myslí vážně ... ? Porovnání s Odstíny rozhodně není na místě. Moc mi nesedlo, jak je kniha psaná, možná to bude jenom překladem (druhý díl zkusím v originále), nebo tím, že jsem před touto knihou četla o dost lepší kousek a pak sáhla po této, když mám výše nasazenou laťku ..... a chyběl mi lepší popis postav ...

bookie25
12.09.2013 3 z 5

Bohužel, napsané lépe,než 50 odstínů to není ani náhodou. Kate i Dominik se chovají dost nelogicky a nereálně. Nějak jsem jim to nemohla uvěřit. A z chytré a svobodomyslné Kate se postupně vyklubala soustavně nadržená nymfomanka, která je ochotná pro sex udělat cokoliv. Dominikovo chování na konci naprosto odporovalo jeho charakteru. Škoda. Zajímalo by mě, jak se na tom podepsal i český překlad. Ze zvědavosti jsem přečetla druhý díl v originále a nepřipadal mě až tak nesmyslný, i když Kate je stále "nymfomanka", alespoň na začátku. A na konci jsem měla chuť Dominika vyhodit a ne mu padnout kolem krku. Jsem zvědavá, co bude ve třetím díle. Autorka se evidentně veze na vlně "50 odstínů", protože tuto sérii kopíruje skoro doslova (jak jen je vzhledem k autorským právům možné). Bohužel (pro ni), jsou tu lepší "napodobeniny". "Psychologie" postav jí opravdu nejde.

Marcia
11.09.2013 1 z 5

Tak lepší než 50 odstínů? No bohužel musím nesouhlasit.
Myslela jsem si, že po dlouhý době to bude erotický román, kde hlavní hrdinka nebude naivní a poblázněná nanynka. Ze začátku to tak vypadalo, Kate byla osobitá a inteligentní, nenechá si nic líbit, jj sice byla poblázněná z božského Dominika, ale ještě to šlo. (Přiznejme si, kdo by nebyl poblázněný z pana dokonalého, a nepřemýšlel jestli by ta jedna noc za ten zážitek nestála?.) Až do Hongkongu. Odtamtud to šlo z kopce - to z ní udělala typickou poblázněná nanynku, (až nymfomanku, i když „nebyla tolik zkušená“), která z něj byla celá paf, a pro sex a pro něho udělá cokoliv. Opravdu. Kdyby mi chlap nařizoval, že mi nedá pilulku kůli jeho skratu touze po dítětě (kůli prsům?!), tak od něj utíkám a myslím si o něm, jestli mu nepřeskočilo. Ne ona jako bez mozku, mu – vše co chce – odkývne, a pak jsou oba mimo nad čím přemýšlí, když je „pohltila touha“. Fakt, kdo tohle mohl napsat … :-/ už jsem jen kroutila hlavou, oči vsloup, a ten konec, to jsem se nutila aspon to přelétnout. Opravdu to bylo trapné - on byl tak směšný, sentimentální. Prostě přehnané, něco takové bych možná ještě snesla v 2 díle. A po vypsání jaký má kamarády a jak mu na něm záleží, mu najednou začnou vyčítat, jak mu to s ní neprospívá.
Shrnuto - postavy neměli žádný charakter a děj se tam taky nic moc nevyvíjel. Autorka si prostě vybrakovala co chtěla z 50 odstínů bez omáčky kolem. Toť můj názor.
A teď si říkám, jestli vážně hodlám číst i pokračování, a bohužel hodlám  Jsem prostě zvědavá, a odložit to můžu kdykoliv ;-)

Silvina
09.09.2013 1 z 5

Lépe napsaných 50 odstínů? Ani náhodou! Naopak to celé bylo o to trapnější, že je to už několikátá napodobenina v pořadí. Dočetla jsem to do konce, ovšem s takovým sebezapřením, že bych to skoro přirovnala k duševnímu znásilnění :-) Prostě nuda, ztráta času - vážně. Sice jsem nezavracela oči nad oslovením "bejby", ale nad absurdností celého příběhu teda ano. Druhý díl už, prosím, ne - i když "své" čtenářky si bohužel určitě najde :-)

AjťačkaTýnka
29.08.2013

Pevně věřím, že to bude o něco lepší a záživnější, než 50 odstínů šedé.

Dominnicka
19.08.2013

Fifty shades jsem četla a rozhodně jsem nebyla nijak zvlášť nadšená. Prvních 130 stran v první knize mě ještě bavilo, ale pak se to celé zvrtlo a knihu jsem dočetla jen stěží. Stejně tak dvojka. Místy hodně přeslazené, navíc, má nejméně oblíbená fráze, kterou můžeme vidět snad v každé druhé knize. OBYČEJNÁ, NIČÍM ZAJÍMAVÁ, PANNA, NIKDY NEMĚLA VZTAH najednou skončí s ÚCHVATNÝM, CTIŽÁDOSTIVÝM, OKOUZLUJÍCÍM chlapem, který se do ní BEZHLAVĚ ZAMILUJE. Jak originální... A teď zapomeňme na to, že v knihách je možné všechno, ale.. Sakra, chlap, který může mít každou ženu na světe najednou propadne zrovna téhle. .?
Prostě mi to přišlo neoriginální, obyčejný příběh a sem tam nějaká ta drsná milostná scéna, která se ještě dala.
Proto nechápu existenci téměř stejné knihy. Opakuje se snad historie? Když Stephenie Meyerová napsala Stmívání, snad polovina všech spisovatelů začala psát o stejném příběhu. Láska dvou teenagerů + jeden z nich (a nejčastěji chlapec) je pravděpodobně nějaká nestvůra nebo třeba anděl atd. V knihkupectví si tyto knihy můžou zamluvit celý regál a stejně to bude málo.
Takže, ačkoli jsem knihu nečetla, nikdy neměla v ruce, musela jsem přispět komentářem, protože ačkoli to říkám nerada, současná literatura upadá a jen málokterý spisovatel, a pardon, nejčastěji je to žena.. Málokterá spisovatelka přijde s něčím, co před ní, dejme tomu rok před ní, nevydala jiná spisovatelka.. Jsem velmi zvědavá na recenze..
PS. Jediné + této nové knihy je, že hlavní postava je můj jmenovec.. V mužském rodě samozřejmě.