Všechny jeho touhy

Všechny jeho touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172792/bmid_vsechny-jeho-touhy-fX5-172792.png 3 456 76

Všechno nebo nic série

Padesát odstínů šedi v bledě modrém. Jenom poněkud lépe napsaných:-) Katherina Hartová nemůže uvěřit svému štěstí: přijali ji do Knight Enterprises, jedné z nejslavnějších firem na světě! Po prvním setkání s Dominikem Knightem, ředitelem společnosti, kterého provází velmi skandální pověst, ale lehce znejistí – a vůbec to není kvůli práci. Dominikovi je dvaatřicet let, vlastním úsilím se stal miliardářem, má nezkrotné ambice a stejně nezkrotnou povahu. Kromě toho je neskutečně přitažlivý, a když chce, umí být i neodolatelně šarmantní. Kate ten muž připadá jako učiněný predátor. Ano, jiskří to mezi nimi přímo viditelně, ale ona bude opatrná. Vždycky ho přece může opustit, kdyby si začal klást nepřiměřené požadavky! Kate ovšem neví, že rozhodovat o podobě jejich vztahu jí vůbec nepřísluší. Dominic Knight v ní totiž nalezl nový objekt svého zájmu – a je zvyklý pokaždé získat vše, čeho se mu zachce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Domino

Knight's Mistress , 2013

Szekynka
02.03.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila je to pořád na jedno brdo stejně jako 50 odstínů šedi, ale možná pro mě napsáno poutavěji. Hlavní hrdiny jsem si oblíbila a vžila jsem se do děje.

mazlak
10.01.2018 5 z 5

Pro mne byla tato kniha daleko lepší než s ní srovnávaných padesát odstínů šedi. Je to však pouze můj pocit a moje domněnka. Určitě se v brzké době pustím do dalšího pokračování.

1259
13.12.2017 4 z 5

Celkem hezky napsaný, ale děj přeskakoval z jedné postavy na druhou a občas jsem se v tom ani pořádně nevyznala. Ale jinak se stejně těším na další díl, na který se chystám.

Petruska200
28.06.2017 5 z 5

miluju tyto tri dily,nemohla jsem se odtrhnout od tehle knizky

NoelHudson
26.06.2017 3 z 5

Nereálné. Neuvěřitelně podivné iracionální rozhovory a chování Kate a Dominika. Kate mi vůbec nepřišla jako chytrá a vzdělaná ale jako sexem posedlá panenka, která vyvrcholí každou maličkostí až to není normální a neustále ji.I přesto mě kniha bavila více než 50 odstínů.

a.nnysek
12.06.2017 3 z 5

Z této série mám rozporuplné pocity. Chvilkama mě to bavilo, chvilkama jsem se nudila a přetáčela stránky, zvláště ty se sexem, kdy má hrdinka xxx orgasmů jen z toho, že se na ni D.podívá.

KatChiss
27.02.2017 2 z 5

Do čtení této knihy jsem se musela nutit. Hlavními postavami jsou Dominik a Kate a ani jeden mi nebyl sympatický. Z Dominika se během nepatrné doby stává podpantoflák, který pro Kate udělá všechno a Kate je mladá žena, která se udělá během jedné sekundy a to jen při hlasu Dominika. Kniha skoro žádný děj nemá, pořád samý sex a sex. Mají ho dokonce tak často, že Dominik musí mít své přirození snad z kamene a neomezené množství semene.
Sečteno a podtrženo: Padesát odstínů šedi akorát lépe napsaných? To sotva...

kvetuse3368
12.11.2016 5 z 5

Kniha mne zaujala, je i pocitech obou aktérů, trocha erotiky.

JulinkaN
05.09.2016 3 z 5

Do knihy jsem se začetla až po cca 70 stránkách, kdy už tam byl zajímavější děj. Lepší než 50 odstínů šedi určitě nebyla,jak je napsáno na obalu knihy. Ale na dovolenou super oddechovka.

Mellisek
02.09.2016 3 z 5

Tak. Prvni kniha nebyla tak špatná, já od ni moc neocekávala. Avšak me mile prekvapila. Konecne zadny problem jako tyrani zneuzivani atd. Byť tam byli naznaky ale proste dva lidi z jineho sveta. Sexualni sceny byli misty nerealne. Postava Kat. Se mi libila nebyla to zadna pipka co podlehne vsemu co hlavni hrdina vypusti z ust.

havty
11.05.2016 3 z 5

Tak jsem temer u konce knihy, ale uz od prvni postelove sceny se opravdu premaham cist dal. Nejsem samozrejme sexuolozka, ale nekolik orgasmu za doslova jednu vetu a v momente, ktery by trval deset sekund (a to pridavam) mi neprijde prilis realisticke a stihnutelne. Dale chorobne naduzivani G bodu, nemluve o podivnem a neprirozenem dialogu behem sexu. Vsechno ostatni je podle me opravdu lepe napsanych Padesat odstinu. Knizka se mi opravdu moc libi, kdyz spolu Dominik s Kate zrovna nespi, coz je bohuzel vetsina obsahu knihy. Treba se casem dostanu ke druhemu dilu a zmenim nazor.

petra4080
08.02.2016 2 z 5

Začátek knížky celkem zajímavý (prvních pár kapitol)... Musím se přiznat, že když jsem knihu začala číst, netušila jsem že patří do kategorie erotických knih :-(
Možná by se ty erotické scény daly popsat poutavěji... osobně jsem tyto opakující se pasáže přeskakovala...

Lenishka
29.01.2016 3 z 5

Musim říct, že né vše mě na té knížce bavilo, ale některé části byly super, celkově je to dobrá knižka :)

perpe2a
26.11.2015

kniha byla celkem fajn, romantika, relax, trochu sexu ...přečtu si i druhý a třetí díl....je to takový příjemný únik z každodenních starostí :-)

avalonek
08.10.2015 odpad!

Nevim,jak nekdo muze napsat,ze je to padesat odstinu sedi ale lepe napsanych.Ja to tak teda vubec nevidim.V padesati odstinech to bylo alespon o necem.Tady se porad trapne hadaj,soulozej a nebo ji..Dej zadnej,pritazlivost zadna,napeti zadny..Za me teda kniha nestoji za to..Doctu jen pro to,ze nenechavam nic rozectenyho..

Haňulec
02.09.2015 3 z 5

Na knihu jsem se těšila, ale bohužel mě docela zklamala. Myslela jsem, že jí v polovině odložím, ale neodložila a dokonce jsem se i na konci začetla. Končila docela otevřeným dějem, po kterým sem otevřela i druhý díl, který mi přijde o trochu lepší. Bohužel dávám jen 3*.

petvet
22.07.2015 4 z 5

Kniha se mi líbila-hlavně se dobře četla (dost mi to připomínalo děj Padesáti odstínů).Co mi ale chybělo,tak bylo něco poutavého (nějaká zápletka,která by mě udržovala trochu v napětí).Dala bych 3,5 hvězdičky,ale jelikož mám tento žánr ráda-tak hodnotím 4* a těším se na další díly; snad nezklamou.

petra3776
19.06.2015 4 z 5

Zajímavé čtení ale hodně mi to připadalo, jako napodobování Padesát odstínů...

lenka608
09.06.2015 2 z 5

Knížku jsem dočetla do poloviny a pak nastal zlom, kdy jsem nebyla schopná číst dál. Zezačátku slibný děj se změnil v klasických 50 odstínů šedi snad ještě horších. Nakonec mi to nedalo a s velkým přeskakováním těchto scén jsem se dočetla až na konec. Bohužel jsem očekávala nějaký ten děj, který v polovině knihy poněkud chyběl.

Bakelitka
22.04.2015

Pěkná knížka, bylo příjemně osvěžující číst něco v er-formě, většina knih tohoto žánru je v ich-formě z hlediska ženské hrdinky. Konečně vím, co si ten chlap myslí! :) Ale s Odstíny bych to raději nesrovnávala. První nápad už asi nikdo dost dobře nepřekoná. Každopádně erotickým scénám se klaním, skvěle napsané. Jen nechápu, jak může autorka ve svém věku popisovat sex moderní ženy se vším všudy :)