Všechny jeho touhy

Všechny jeho touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172792/bmid_vsechny-jeho-touhy-fX5-172792.png 3 456 76

Všechno nebo nic série

Padesát odstínů šedi v bledě modrém. Jenom poněkud lépe napsaných:-) Katherina Hartová nemůže uvěřit svému štěstí: přijali ji do Knight Enterprises, jedné z nejslavnějších firem na světě! Po prvním setkání s Dominikem Knightem, ředitelem společnosti, kterého provází velmi skandální pověst, ale lehce znejistí – a vůbec to není kvůli práci. Dominikovi je dvaatřicet let, vlastním úsilím se stal miliardářem, má nezkrotné ambice a stejně nezkrotnou povahu. Kromě toho je neskutečně přitažlivý, a když chce, umí být i neodolatelně šarmantní. Kate ten muž připadá jako učiněný predátor. Ano, jiskří to mezi nimi přímo viditelně, ale ona bude opatrná. Vždycky ho přece může opustit, kdyby si začal klást nepřiměřené požadavky! Kate ovšem neví, že rozhodovat o podobě jejich vztahu jí vůbec nepřísluší. Dominic Knight v ní totiž nalezl nový objekt svého zájmu – a je zvyklý pokaždé získat vše, čeho se mu zachce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Domino

Knight's Mistress , 2013

johanka1
28.03.2015 4 z 5

Kniha se i líbila, opět pro mne příjemná oddechovka i když mnozí by knihu nenazvali vhodným názvem. Navíc se mi líbí popis erotických "scén". Takže kdo má rád celkem dost sexu v knize, tak tuto doporučuji.Chystám se číst ještě další pokračování.

jitka7
24.03.2015 2 z 5

Zvláštní kniha, něco se mi líbilo, něco ne. Ale Katherin se mi teda sto pro nelíbila... větu A co když nechci (nebo na tyto způsoby) by si autorka mohla odpustit... bylo to pořád dokola. Až jsem si říkala, že v knize autorka popisuje nějakou puberťačku. Měla jsem někdy chuť Katherin praštit.

Lenčule
09.03.2015 1 z 5

Přečetla jsem celou sérii a nevím no.Ten chlap je totální psychopat a já z něj byla na nervy.Takže ano přečetla jsem všechny díly, ale s námahou a netoužím po tom přečíst si to znova

Kamiliana
27.02.2015 1 z 5

Ne e. Obsah. Děj. činy. Slova. Nic a zase nic. Zcela prázdné. Nejlepší na celé knize je asi obálka, ale ta mě nedonutí pustit se do dalších dílů, zas tolik volného času, abych s ním mohla takhle plýtvat, nemám. Z této oblasti je pro vítězkou Sylvia Day a její Crossfire.

Jamka
29.12.2014 3 z 5

Jsem z té knihy trošku na rozpacích, chvíli se mi líbila chvíli zase ne. Přišlo mi že se všechno znovu a znovu opakovalo.

anais
01.11.2014 odpad!

zase něco na způsob padesátek, pro mě nuda.

martina5069
15.10.2014 2 z 5

No tak tedy čím začít? Podle recenzí co sem tu četla souhlasím s dzafikem musela sem se taky nutit do čtení proto mi dočtení trvalo tak dlouho :-( Potom tu píšete že je to srovnatelné s padesát odstínů šedi no abych řekla pravdu tak je i není ale jen proto že se tam oběvují některé věty a děj je hodně podobný ale jinak sou to dvě odlišné knihy a musím říct že se tu píšou kraviny když tu vykládáte že kniha měla víc děje než odstíny a důvod? Protože první část knihy mě bavila když se kočkovaly a neměly se rádi ale potom co spolu začly šu..t tak to bylo jenom o tom a přestalo mě to bavit hlavně kdyź se po jednom aktu udělala na 3 stránkách 5krát to fajt ne!!! A ten konec byl jasnej když má mít kniha pokračování a jak to asi dopadne? Druhej díl se k ní vratí a zas to bude jenom o sexu no a ve tretím se vezmou a budou mít děti.Tím chci říct že do dalších dílů určitě nejdu ale narozdíl od některých z vás půjdu do těch odsínů protože to má aspoň rozvinutej děj né jak tahle slátanina!!!

Michaela91
29.08.2014 4 z 5

Kniha je určitě lepší než odstíny, přijde mi že má více děje co se netočí jen kolem sexu. Jinak na odpočinek doporučuji

simon_a
28.08.2014 4 z 5

nečetla jsme Padesát odstínů šedi, všichni říkali, že to je hrozný :) Proto jsme se začetla do této knihy a musím říct, líbila se mi a moc! :) čtivý román, kdy chladný Dominik ví, jak si s Katarinou hrát a fakt to s ní umí :)

dzafik
28.07.2014 3 z 5

Musela jsem se nutit to docist. Rozhodne bych to nepovazovala za lepe napsanych padesat odstinu...

kacaaba
04.07.2014 2 z 5

Tak s padesáti odstíny se to nedá srovnávat. Tohle je jen porno. Chyběl mi tam příběh, popis charakteru osob. Čtu dál jen ze zvědavosti, jak se s tím autor popral dál.

Beni
15.06.2014 4 z 5

Místy docela nudné :-( Ale jinak pěkný příběh. Určitě si koupím i zbytek dílů ze série :-)

Patamata
14.05.2014 1 z 5

Mě bohužel nenadchla, musela jsem nutit číst... pro mne zklamání

wamplady
16.04.2014 3 z 5

čtivá kniha, která má spád, odpočinkové čtení

Samira
21.02.2014 5 z 5

Nedala jsem se ovlivnit zlými jazyky a jsem za to ráda, knížka se mi moc líbila. Skvělé bylo popichování mezi hlavními hrdiny, kniha měla spád. Dominik je drsnější hrdina, ale líbil se mi, chápala jsem posedlost jeho osobou a Katherina si mne získala velmi, to musím říct. Sympatický je také způsob, jak je kniha napsaná. Ikdyž, ale to byla chyba hlavně českého vydání, jsem sem tam nevěděla, kdo co říká. Nebyl tam totiž dodatek řekl, řekla. V angličtině to tak nevadí, ale takhle jsem někdy nestíhala.

LucyMystic
16.02.2014 4 z 5

No me osobne se vubec nelibi styl,jakym je to napsany...hned v zacatku....je to neosobni...ona delala tam to,on delal toto...proc to neni napsane formou vypraveni? knizka se tim odcizuje ctenari....Precetla jsem prvnich par stranek a ted uz vim,ze Fifty shades of Grey byla mnohem lepsi knizka...moc se mi do toho nechce,ale kdyz uz jsem to nakousla,tak to doctu...i kdyz horko tezko diky stylu jakym je to napsano....:-/

rimmon
01.02.2014 1 z 5

Lepší než padesát odstínů šedi!

trynitrix
15.01.2014 3 z 5

Nevím tohle bylo moc, přečetla jsem hodně knih s touto tematikou a pro mě byla asi nejhoří. Nějak sem se do postav nevžila přišlo mi že si strašně protiřečily a vůbec Dominik byl blb :-D jo nechat se vydržovat ale to chovaní magor. Kate nevím přesně chovala se jak když se ji splnil sen taková mini popelka ale taky byla mimo mísu :-D druhej díl mam přečtu a uvidím jestli se to zlepší.

Bet
28.11.2013 3 z 5

No podle mého názoru je nejhorší srovnávat knihy , které jsme už četli. Samozřejmě, že je to pořád to stejné.Bohatý sexy muž je okouzlen naivní mladší dívkou,po které šíleně a zapadají do sebe. Autoři to píšou proto, abychom to četli vědí co chceme. Určitě bychom nečetli knihu kde se muž střední postavy a místo pevného břicha vanu svádí mladou a naivní dívku a dělá sní všechny ty věci o kterých čteme a občas toužíme. Já bych to teda nečetla:)
Já se snažím na každé knize najít něco jiného, samozřejmě mám svou oblíbenou, ale dávám šanci i ostatním:)

reny3
02.11.2013

Přijdu z práce, hlavu jak škopek, sednu, vezmu knihu a relaxuju. Kolem běhají děti, pes, mihne se manžel a já odpočívám u knihy. Líbí se mi, je to na vyvětrání hlavy ideální, těším se na další díly. Ono je to těžké v tomto žánru napsat neotřelou novinku, protože ve vztahu muž - žena nás asi ani moc věcí překvapit nemůže. Raději pana Úžasného, než malého, obtloustlého a škaredého. A že je hrdinka "přihlouplá", před 20 lety jsem až zas tak o moc lepší nebyla. Takže za mně - dobrý relax.