Všechno bude fajn

Všechno bude fajn https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/2162/vsechno-bude-fajn.jpg 4 466 42

Sympatická Lenka Knoblochová, studentka sportovního gymnázia, se musí vyrovnat s proměnami, jež jí přinese přestěhování do nového bydliště, se ztrátami a zisky v osobním životě i vztazích, ale zejména se změnou, která jí zpočátku připadá až příliš osudová: s poměrně vážným onemocněním. Najde však ztracený optimizmus a potřebnou sílu, aby dál mohla věřit, že opravdu všechno bude fajn.... celý text

Janča40
25.06.2017

Kniha se mi moc líbí.Čtu ji i mým dětem a ty vždy poslouchají ani nedutají.Jen by kniha mohla mít pokračování aby jsme věděli jak to vše dopadlo s Lenkou.

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Zase jedna kniha ze života a mě se líbila. ☺

alena67
02.11.2016 4 z 5

bezkonkurenční spisovatelka nejen pro dospívající

janii0943
03.10.2016

Autorka patří mezi mé favoritky, i nyní v roce 2016 (skoro 10let ) od vydání si velmi ráda přečtu romány od ní.
Ráda se s ní vracím do Bakova a připomínám si nejoblíbenější hrdiny Radka, (podej mi ruku radko), Lukáš (Lucky Luk) a další

kamila234
12.08.2016 5 z 5

Super kniha krásná zajímavá

pavlinkaa
11.07.2016 4 z 5

Pěkný příběh. Snad nikdy nezapomenu na mrtvou kočku v krabici, opravdu jsem se zasmála.
Konec je zajímavý, docela by mě zajímalo, jak to vše dopadlo :)

Ann98
25.06.2016 5 z 5

Naprosto bezvadný a strhující příběh. Lenčiny trapasy, zážitky na horách, romantika, vtipy, to celé dává dohromady skvělé počteníčko. Na Jolce mě mrzelo to, že Lence tak dlouho nemohla odpustit. Ale na druhou stranu ji chápu, byla zamilovaná do kluka, který měl zálusk na její nejlepší kamarádku (stalo se mi něco podobného). Lenčiny výstupy s DDT byly vážně pecka (jaké asi muselo být zjištění, že je to otec Vítka?). Na druhou stranu mi bylo líto Lenky, když se dozvěděla o svých zdravotních potížích. Muselo pro ni být velmi bolestné dozvědět se o své nemoci, která je důsledkem přestupu na jinou školu. A ten konec? Doufám, že Lenka zůstala s Vítkem a nic si nezačala s Dominikem!

kamila234
24.06.2016 5 z 5

mně moc bavil začátek ještě jíčtu

MíšaK.
19.06.2016 4 z 5

Opět rozhodně originální a zábavné téma. Knížka utíkala opět velmi rychle, ale přišlo mi, že bych se do toho lépe vžila, kdyby jí ten problém řekli už dřív. Bylo to poměrně na konci a vypadalo to, jako kdyby už se to mělo co nejrychleji ukončit. Ano, i slza ukápla akorát ten konec byl pro mě mírně zmatený. Ale budu doufat, že to byl výstřel do tmy a Lenka na Vítka nezanevřela.

kacenka33
29.05.2016 5 z 5

Podle mě nejlepší kniha od autorky :)

medvidek
09.05.2016 3 z 5

Je to jedina kniha, kterou jsem z toho zanru cetla a jedina, kterou si pamatuju.

barbora0486
04.01.2015 5 z 5

Kniha suprová, ostatně jako vždy. Ovšem, jak už tu někdo psal, jak jste pochopili konec? Zůstala Lenka s Vítkem nebo na něho zapomněla a šanci dostal Dominik?

1v8na
05.08.2014 5 z 5

prostě bombastické, velmi se mi to líbilo. Jen mi bylo líto hlavní hrdinky

kacaaba
27.07.2014 5 z 5

Klasická romantika od Lanczové. Příjemné čtení.

Andy :-)
06.07.2014

Ahoj všem :-) knihu vřele doporučuji! Akorát mám menší dotaz na ty, kdo ji již četl.. Jak jste pochopili konec příběhu? Dominik nebo Vítek? Děkuji vám :-)

vikibukacova
29.12.2013

Kniha je super. Plně jsem se vžila do role Lenky (hlavní hrdinka). Její kamarádka Jolana to s ní má těžké a zcela chápu její řešení. Kniha se mi celkově velmi líbila a lze se do ní velmi rychle a snadno začíst. Doporučuji.
Holky zažívají těžká období ve škole, ale i v rodině. válčí s matematikou a se suplujícím ředitelem u kterého je Lenka zapsaná jako známá firma. Zažijí soustředění v Krkonoších, kam jede samozdřejmě i Vítek, holkama vyvolený, krásný, straší idol do kterého jsou obědvě zamilované až po uši. Ale co udělají kvůli lásce ?
Krásná knížka. Doporučuji

herotabe53
30.11.2013 5 z 5

Úžasná knížka a musím přiznat (i když to dělám velice nerada :) ), že jsem se na konci rozbrečela. Hrozně jsem to prožívala, Lenka je fakt chudák. Ale člověk nemůže mít všechno..:) Doporučuji!

Bet
29.10.2013 3 z 5

Kniha se mi líbila :)

Poutnice
09.10.2013 4 z 5

na rozdíl od předchozích knížek, který jsem od LL četla, tahle měla velmi nesplývavý a originální příběh. Všechny hrdinky překonávaly problémy, ale všechny ty problémy měly řešení - vyřešily se jednou. To z těch románků dělá takovej uniformní svět...přečetete příběh, užijete si ho, odložíte knihu a po pár dalších si nevybavujete, o čem to bylo. Tady to je taky tak...až na jednu maličkost a tou je ten "problém"

nikinikiniki
19.03.2013 5 z 5

Hezká knížka o skutečném životě, který, bohužel, přináší i nemoce :(

Kniha Všechno bude fajn je v

Přečtených1 086x