Vlk a holubice

Vlk a holubice https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54922/vlk-a-holubice-54922.jpg 4 192 35

1066 po bitvě u Hastingsu, Anglie Děj poutavého historického románu Vlk a holubice se odehrává ve druhé polovině 11. století v Anglii. Po krvavé bitvě u Hastingsu v roce 1066, v níž nad Anglosasy zvítětil Vilém I. Dobyvatel v čele francouzských a normanských vojsk, se rozvíjí tragický příběh jedné anglosaské šlechtické rodiny. Při potyčce zahyne darkenwaldský pán, po němž zůstane vdova a překrásná mladičká Ainslinn. Vítěz, krutý rytíř Ragnor, si Ainslinn vezme násilím. Postupně se ukáže, že celé panství připadne čestnému Wulfgarovi. V okamžiku, kdy se Ragnor snaží lstí a prostřednictvím nastrčené osoby připravit Wulfgara o Ainslinn i panství, stávají se z původních spojenců nepřátelé na život i na smrt. Je zřejmé, že z rozhodujícího souboje mezi dvěma válečníky může vyjít živý pouze jeden. Který to bude?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

Wolf and the dove

Lady Greystoke
19.11.2015 4 z 5

Krásná pohádka pro dospělé z velmi dávných časů. Wulfgara bych docela ráda potkala (nemyslím tím hned být na místě Aislin, ale prostě ho jen vidět a být v jeho přítomnosti) :-)

xindl007
02.10.2015 4 z 5

Pěkně napsaná kniha. Ráda čtu knihy z této doby. Milovníci erotických scén si na své moc nepřijdou ( na to je lepší Garwoodová), zde je spíš jen naznačeno..ovšem příběh stojí za přečtení.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Romantika, erotika, ale také pravé city pravého muže a skutečná láska, která vítězí i v těžké době.

jaja1989
27.05.2014 5 z 5

Zajímavá knížka trochu uplakana ale mooooooc dobrá, ale nekdy me dokaze Wulgar nastvat jak si sedí na vedení:)

barbuskaa
29.04.2014 3 z 5

Kniha není úplně špatná, ale pro mě nic moc příběh.. Autorka má dva druhy knih, ty které se přečtou opravdu jedním dechem a nemůžete od ní odejít a pak jsou to takové ty, které neurazí, ale ani nenadchnou a taková je právě tahle knížka :)

IFu
28.01.2014 5 z 5

Mám tuto autorku opravdu ráda. Četla jsem tuto knihu asi před 12 lety a stále mi zůstala v hlavě. Některé knihy přečtu, líbí se mi, ale v hlavě mi tak nezůstanou, resp.ve mě nezanechají tak silný pocit, že bych na ní nedokázala zapomenout, i když přesné údaje a děj si nepamatuji. Už teď se těším, že si znovu přečtu, a to co nejdřív.
Takto silný pocit ve mě vzbudily jen některé knihy, což od této autorky jsou: Popel ve větru, Plamen a květ, Vlk a holubice, Růže v zimě, Květy na vodě.
Ostatní jsou také pěkné, doporučuji, ale tyto byly pro mě nějak citově nejbližší. Možná je to tím, že to byly jedny z prvních knih, které jsem četla.

munka
24.01.2014 5 z 5

Obdobie nástupu Viliama I. Dobyvateľa. Pútavo napísané, veľmi pekná kniha.

Kristy098
13.12.2013 3 z 5

Krásná kniha. Čte se úplně sama. I když od K.E. Woodiwissové mi přijdou všechny knihy na stejný způsob.

machrus
09.10.2012 4 z 5

Pěkný příběh z doby vítězství Víléma I. Dobyvatele. Od K.E.Woodiwissové se mi líbí všechny knihy,které jsem doposud četla. Dobře se čtou.

Lenka 13
05.07.2012 4 z 5

Opět krásný románek,sice nejvíce se mi líbil POPEL VE VĚTRU,
KVĚTY NA VODĚ.ale určitě doporučuji přečíst,těším se na další knihu.

kacaba72
21.05.2012 5 z 5

vyborna kniha jedna z jejich nejlepsich a Popel ve vetru clovek se vubec nemohl odtrhnout od ni skoda ji prodavat take jsem nejake prodala ale tyhle nikdy fakt krasne

Val
25.02.2012 4 z 5

Ono je občas asi dobré vypnout a přečíst si úžasný slaďák :-)

Barbanka
26.10.2011 5 z 5

Jako oddychové čtení super...

WEIL
20.08.2011

Zdá se, že láskyplné slaďáky stále lákají láskyplné čtenáře.

konimka
19.08.2011 5 z 5