Přiznání

Přiznání https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506756/bmid_priznani-i0Z-506756.png 4 260 54

VIP série

< 4. díl

Brenna Někteří lidé prostě vědí, jak vás rozčílit. Tak na mě působí Rye Peterson. Nevydržíme spolu ani deset minut a jdeme si po krku, což nám spolupráci vůbec neulehčuje. Rye je baskytarista Kill Johna, nejslavnější rockové kapely na světě, a já jim dělám PR. Navíc je nádherný, vtipný, nadaný a… a nikdy nebere nic vážně. Bude lepší se mu vyhýbat. Všechno se však změní, když Rye uslyší něco, co nebylo určeno jeho uším: moje přiznání. A teď mi muž, kterého se usilovně snažím ignorovat, nabízí to největší pokušení ze všech: sebe samého. Rye Brenna je pro mě ta pravá. Ta, kterou nemůžu mít. Ta, kterou nedokážu vyhnat z hlavy. Věřte mi, fakt jsem se snažil, jenže ta ženská mě nenávidí. Docela jsem to zvládal – dokud jsem nezaslechl, jak se přiznala, že se cítí stejně osamělá jako já. Že potřebuje, aby se jí někdo dotkl, objal ji, uspokojil. Chci jí to všechno dát. Přesvědčil jsem ji, že to bude jenom sex, jen vzájemné uspokojení a nic víc. Sotva se mi však poddala, začal se kolem ní točit můj svět. Nikdy neměla dobrý důvod mi věřit, chci Brenně však dokázat, že spolu nám bude lépe, než kdybychom byli každý sám.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Exposed , 2021

Tesset
18.05.2023 4 z 5

Další díl série, který skvěle navazuje na ty předchozí. Opět se setkáváme se známými postavami a objevujeme další dvě z jiného úhlu. Bylo to fajn, i když vlastně o ničem. Bren si dlouho nic nepřipouštěla a pak najednou bác a už to ví. No žádné překvapení se nekonalo, ale bylo to příjemné čtení i tak.

petulkapeta
14.05.2023 5 z 5

,,Všechno, co stojí za to mít, je risk."

Na tenhle pár jsem byla zvědavá už pd prvního dilu. Jejich popichování bylo úsměvné, ale později jak jsem úplně citila jak Rya ji miluje a co je pro ni schopny udelat, to mě úplně hřálo na srdci.

Andrejka91
10.05.2023 3 z 5

Podle mě má série sestupnou tendenci. První díl se mi líbil nejvíc, naprosto mě nadchnul, ale po přečtení tohoto dílu, jsem zklamaná. Chyběl tomu propracovanější děj, nic moc se tam nedělo. Celou partičku jsem si oblíbila, těšila jsem se na čtení o nich ale mám pocit, že to autorka mohla napsat líp. Škoda

Ann98
05.05.2023 2 z 5

Na tyto dva hlavní hrdiny jsem se neskutečně těšila. V předchozích dílech mě zaujala nejvíc právě nevraživost mezi Brennou a Ryem. Ale teda... nějak mi to celé nesedlo. Hodně často jsem se přistihla, že vůbec nevím, co čtu, myšlenky mi ubíhaly všemi směry. No, nevím, kde se stala chyba.
Brenna byla fajn, sedla mi hned od začátku. Chápala jsem ji, chápala jsem každé její rozhodnutí. Není se čemu divit, že? Naopak Rye.. byl popisován jako ten nejsladší bonbonek na světe. Já nevím, nějak mi to k jeho vzhledu rockera nesedlo. Ale jinak jako člověk byl neskutečně zlatý.
Celá kniha mi nenabídla vlastně nic nového. A.. docela jsem z toho byla i zklamaná. Asi jsem čekala nějaký hate to love příběh. Ale tady je to love story od první stránky.

Čtenářka368
27.04.2023 5 z 5

Znáte to, když vás něčí příběh z knihy baví a zajímá víc, než hlavní dějové postavy? Na tyhle 2 jsem se těšila celou sérii, protože to mezi nimi jiskřilo ve všech knihách předtím. A nezklamali. Brenna i Rye mi byli hodně sympatičtí a celý sem jim to věřila. Přečteno jedním dechem a určite se k příběhu někdy vrátím.

astra3
18.04.2023 5 z 5

Tuhle sérii miluji. Povedený díl.

MAU256
18.04.2023 5 z 5

"Vždycky jsem byl." Pusa mi nefunguje správně. "Vždycky jsi byl co?" "Tvůj." Něžně vezme můj obličej do dlaní. "Vždycky jsem byl tvůj. A ty ... Už teď jsi moje všechno. Jsi moje hudba, Bren."

Další krásně čtivý díl série. Méďu Rye i Brennu jsem si opět zamilovala. Prostě všichni členové a přítelkyně této kapely získali moje srdíčko. Ta doba deseti let, kdy se mezi nimi postupně vše odvíjelo, tak ta je sakra dlouhá. Jedna jediná špatně vysvětlitelná chvilka a srdce je zlomené. Ale chemie a láska, jistě s pomocí osudu, jsou silnější, takže nakonec zlomená srdce jsou zase celá. Určitě doporučuji celou sérii, protože každá knížka je pro romantické dušičky.

petusska01
18.04.2023 4 z 5

Chcem povedať, že celá séria sa oplatí prečítať. Hudobné prostredie sa mi veľmi páčilo, taktiež každý jeden člen skupiny a plus žena vniesli do celej série humor, romantiku, správnu dávku sexi scén, a kadejaké poučenie. Tento príbeh nebol výnimkou, aj keď bol trošku menej dynamický mám dojem. Bolo tam zo začiatku dosť tajomstiev, ktoré naštrbili dôveru medzi hlavnými postavami a akoby celý čas nad nimi visel ten povestný Demoklov meč a bolo to cítiť, akoby sa držali "zpátky". Potom samozrejme zápletka bola trochu očakávaná a koniec bol príjemný. Celkovo to bolo fajn, príjemné, postavy sympatické ale nepohlo to mojim svetom, ani to nebol naj diel série ale nevadí. Účel to splnilo, zabavila som sa, emócie tiež bolo cítiť z príbehu, bolo to v pohode. Plus opäť sa stretnúť s bývalými postavami bolo super:)

Gaabii
10.04.2023 5 z 5

Za mě nejslabší díl, ale stále moc pěkný a za přečtení stojí. A i já si v budoucnu přečtu znovu.
Autorka moc krásně píše o hudbě, člověk má úplně nutkání vzít do ruky nějaký hudební nástroj a začít hrát.
Moc povedená série a doufám, že se dozvíme příběh i posledního člena kapely, na něj jsem hodně zvědavá, protože se celou dobu drží víceméně vzadu a moc o něm nevíme.

happy19
06.04.2023 5 z 5

(SPOILER) Série je moje srdcová záležitost!
Další z "rodiny"božích hudebníků;-)
Méďa Rye:-* a Lara Croft Brenna.:-*
A ta předehra 10let je slušný výkon.:-D
Chemie parádní a vlastně vše co v tomto žánru potřebujete!
Přála bych si další díl ohledně Whipa,ale série má oficiálně zatím 4.díly...škoda.

,,Změna není nikdy bolestná,
bolestný je jen odpor ke změně."

AliceTief
30.03.2023 5 z 5

Wow, tohle je ale banda. Tuhle kapelu ale opravdu opravdu zbožňuju, jejich příběhy jsou super a tihle dva vůbec nezklamali. Strašně by mě zajímali Brenniny boty =). Každopádně, doufám, že nás brzo čeká Whip

Dizzy3
28.03.2023 5 z 5

Tak, ale ovšem tohle??!!! Ach!!!! Přísahám, že jsem snad od prvni stránky cítila tu el. energii a chemii mezi oběma! Uplně to jiskřilo, když byli spolu a to miluju! Přečteno během jednoho dne, bylo to silnější než já. A navíc jak bych mohla neslintat nad Ryalandam?? Pro basáky mám slabost :D
Konec byl teda takovej uspěchanější a trochu míň bez te šťávy, ale jinak prostě aach nádhera! Nicméně boty místo prstýnku??!!! To neee :D

knihomolka.Lea
26.03.2023 4 z 5

-asi jsem od knihy čekala víc
-možná víc škádlení a dobírání mezi Reyem a Brennou.
-i tak jsem si příběh užila.
-oceňuji zápletku s Reylandem a jeho bolestmi, které se pak rozluzlí.
-útěk Brenny mi přišel poněkud zbytečný. Ale asi by to bez útoku nemělo děj.
-rozhodně kniha není úplně špatná, jen jsme asi čekala malinko víc.
-doporučuji. Ale i tak se mi předešlé knihy ze série líbily víc.

hana1039
22.03.2023 4 z 5

V první půlce knihy jsme se jen seznamovali s pocity Brenny a Rye, jestli se budou k sobě hodit atd. Až v té další části si přečteme jak jsou na sebe ,, naladění,, a konečně se bude toho dít více a Brenna taky konečně dostane,,rozum,, :-))

Pavcas76
19.03.2023 5 z 5

Miluju knížky od týhle autorky! Každou situaci umí vykreslit tak, že jí vidíte před sebou, postavám vkládá zajímavý a uvěřitelný texty do úst, není tam moc vaty okolo, chvílema je vám těžko, chvílema se zasníte, ani nechcete aby byl konec, prostě paráda. A stejně to bylo s příběhem Brenny a Rye.

Literarytwins
17.03.2023 3 z 5

Příběh Brenny a Rye byl dlouho očekávaným pokračováním série VIP od Kristen Callihan. Já se na tuhle dvojici opravdu těšila, protože jejich špičkování a nevraživost mě v předchozích dílech zaujala. Dlouho jsem se Přiznáním prokousávala, protože mi to moc ze začátku nesedlo. Tajemství, proč to mezi nimi bylo, jak to bylo bylo celkem překvapivé a Brennu jsem v tomto ohledu chápala. Rye byl také zlatíčko. Moc jsem si ho oblíbila, ale na druhou stranu od drsného rockera navíc jeho dřevorubeckého vzezření jsem od něj čekala malinko asi trošku víc a ne takového "medvídka". Ale jinak jako mužská postava byl super. Brenna mi přišla také fajn, vzhledem k tomu, v čem vyrůstala, se nedivím její emoční apatii a stylu, jakým se s nečekanými city snažila vypořádat. Co mi, ale na téhle knize opravdu vadilo bylo zpracování pikantních scén. To prostě jedno velké NE! Jednak jsou věci, které by se do češtiny za mě prostě překládat neměly, prostě ne, nikdy...a jednou takovou je věta "Who´s your daddy" nebo "daddy" obecně...čeština pro to prostě nemá takové využití a působí to spíš mega úchylně než smyslně, takže ne taťku fakt ne. A celkově prostě v dnešní době u takovýchto autorů prostě nechci u rockera číst jak jí hněte prsa jako když zadělává na vdolky, nebo nechci číst, jaké má hebké kopečky a krásky. V tu ránu jsem se ze zázemí světové rockové kapely tryskem přesunula do nějakého filmu Rosamunde Pilcher, které sledovala moje babička. Za to strhnu hodnocení dolů. Byť se mi příběh mezi hlavními hrdiny v celku líbil, tohle mi dojem z knihy velmi pokazilo a nesedělo mi to ani do té série. Pro mě tedy zatím zůstává na vrcholu hodnocení Manažer.

havrmoni
16.03.2023 5 z 5

Myslela jsem, že už to nemůže být lepší a ono bylo. To jiskření ta touha to bylo úplně hmatatelné. Naprostá paráda. Plus za to s čím se určitě potýká spousta lidí, sebeúcta, touha rozvíjet se, i to co potkalo Raye. Opět vše hezky a nenásilně popsáno. A ještě jedno velké plus za absenci zbytečných nedorozumění a nekomunikací ( já vím divné slovo), které zbytečně natahují děj.

miloslava3256
14.03.2023 5 z 5

Poslední knihu serie jsem si velmi užila. Napětí, vtip, určité trapasy. Jediné co bych vytkla, ale to se objevuje ve všech jejích knihách je, že 4/5 knihy má určitý spád a najednou během 1/5 se vše vyřeší rychlostí blesku. Určitě by si kniha zasloužila rozepsání této části.

Zomy
11.03.2023 4 z 5

Pro mě je to tak max na 3,5 hvězdy.

První polovina knihy je o ničem. Úplně jsem si při čtení představovala, jak si asi spisovatelka sedne k počítači a začne vymýšlet dialogy, když se tam vůbec nic neděje.
Oproti Idolovi a Managerovi, kdy jsou začátky příběhů opravdu zajímavé a nabité, tady je to velký sešup.
Přitom Brenna a Rye měli tak skvěle připravenou půdu ... V předchozích dílech mezi nimi tu chemii cítíte, dokonce jsem čekala, že už za nimi bude nějaký příběh. Oba měli jiskru, esprit, což tady ztratili.

Brenna mi v této knížce většinu příběhu nebyla ani moc sympatická a z dynamického basáka se stal tak trochu ufňukánek (vždycky jsem ji vlastně chtěl, chci ji, proč mě ona nechce,...).

Přesto se mi to četlo dobře. Přidaná hodnota příběhu je nám už známé prostředí rockové skupiny (a vzájemné rozhovory mezi členy skupiny byly zábavné) a další díl o Whipovi si určitě ráda přečtu.

Kristy.Seb
08.03.2023 4 z 5

Cokoli, co stojí za to udělat, vyžaduje trochu chaosu.

Všechno, co stojí za to mít, je risk.

Když nemáš vyřešený život, jsi náchylnější dělat chyby.

Konečně se to handrkování se sexuálním podtextem vyřešilo. Četla jsem předešlý díly už dříve, ale u předešlých dílů mě víc bavily "problémy".

2021  82%Idol
2022  84%Drahý nepřítel