Velká zvuková kniha - Zvuky zvířat

Velká zvuková kniha - Zvuky zvířat https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489819/bmid_velka-zvukova-kniha-zvuky-zvirat-Cx4-489819.jpg 5 1 1

Tato barevná knížka seznámí děti se zvířaty celého světa. Poutavé fotografie jsou doprovázeny stručnými popisy zvířat a zajímavostmi z jejich života. Stisknutím obrázků se navíc děti naučí rozpoznávat zvířecí zvuky.

Péťa Z.
04.07.2022 5 z 5

Pěkná zvuková knížka je členěna na zvířata ze statku, z lesa, savany, deštného pralesa, vysoko v horách, z chladné Arktidy a z pouště.

Na levé straně je stručný přehled zajímavostí, na pravé straně jsou vyobrazena zvířata v barevných polích, takže je knížka přehledná a vizuálně přitažlivá.

Spousta zvuků je opravdu zajímavá (například lenochod, listovnice červenooká, jak, svišť, pižmoň, papuchalk, gekon, tarbík nebo pásovec). :-)

Jediné mínus je, že zvuky zvířat zazní po (pro malé děti) celkem namáhavém stisknutí bodu velikosti bříška prstu.
A naše knížka asi po roce častého používání bohužel přestala vydávat zvuky. (Není to opotřebení baterií.) :-)

Oproti jiným zvukovým knihám je tato zajímavější výběrem zvířat.

Kdybych ji měla koupit znovu, udělám to. :-)

Kniha Velká zvuková kniha - Zvuky zvířat je v