Večery v pohádkovém domečku

Večery v pohádkovém domečku https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261197/mid_vecery-v-pohadkovem-domecku-261197.jpg 3 5 2

Soubor 14 pohádek ilustrovaných Marií Pascualovou. 1. O zajíci a želvě, 2. O třech prasátkách a zlém vlku, 3. O spící princezně, 4. Císařovy kouzelné šaty (podle popisu se jedná o císařovy nové šaty), 5. O popelce, 6. Bambi a jeho přátelé z lesa, 7. Riquete s čupřinou, 8. O slonu Dumbovi, který uměl létat, 9. Cínový vojáček, 10. Zlatohlávka a tři medvědi, 11. Alibaba a čtyřicet loupežníků, 12. O slepici, která snášela zlatá vejce, 13. Kouzelný příběh o Pinocchiovi, 14. Androklos a lev.... celý text

beruzzka
26.09.2022 3 z 5

Jako malá jsem ji měla ráda, líbily se mi něžné kresby.
Teď jako rodič po ní často sáhnu, když chci jen kratší pohádku. Hlavně 3 prasátka už umím zpaměti.

Eeve
06.12.2020 3 z 5

Roztomilá knižka s krásnymi kresbami, obsahujúca viaceré klasické bájky a rozprávky. K ilustráciám - tie sú poňaté zaujímavým spôsobom, kde i dospelé postavy prakticky stvárňujú s detskými tváričkami. Tak trochu mínusom je ale naozaj veľmi krátke rozprávočky - dej je popísaný naozaj z rýchlika, čo je škoda. Možno stačilo menej rozprávok s dlhším dejom. Pre detičky ale predpokladám postačí i to.

Kniha Večery v pohádkovém domečku je v