Včelí medvídci

Včelí medvídci https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479855/bmid_vceli-medvidci-NIZ-479855.JPG 5 24 6

Obsahuje: Příhody včelích medvídků -- Včelí medvídci od jara do zimy. Veselé příhody oblíbených večerníčkových postaviček, včelích medvídků. Krátké příběhy o včelích medvídcích Brumdovi a Čmeldovi, ale také o Pučmeloudovi a ostatních postavičkách jsou známé již z oblíbených televizních večerníčků. V knížce je navíc zařazeno s plným textem a notami pět známých písniček ze seriálu: na políčku v jetelíčku, o světluškách, o chvátajícím Kvapníkovi, jak slunce vysouší loužičky a o polapení zlodějíčka Pučmelouda.... celý text

JoMia
30.10.2023 5 z 5

Čteme s dvouletou dcerou každý den před spaním. Je to i taková moje srdcová záležitost z dětství a jsem ráda, že i malá si knížku zamilovala.

Dragell
23.07.2022 5 z 5

Krásné příběhy dlouhé na 1,5-2 A4 strany, tak akorát dlouhé pro malá miminka na čtení před spaní a udržení jejich pozornosti. Líbí se mi inspirace naší přírodou a se špetkou poučení. Půvabné ilustrace!

Jana.machova5
20.01.2022 5 z 5

Jsou úžasní. Krásné ilustrace. Moc milé příběhy čmeláčků. Psané srozumitelnou češtinou i pro malé děti. Žádné násilí. Jen jsou příliš krátké. Mohli by být víc obsáhlé.

Monike
04.01.2022 5 z 5

Za me skvele poctenicko a vzdy si predstavim postavicky z vecernicku a uzasne pisne :-)

Sandik
04.11.2021 3 z 5

Základní vadou téhle knihy je to, že příběhy jsou velmi krátké, takže se v nich v podstatě žádný děj nestihne rozvinout. Jsou to tudíž takové nicneřešící drobnosti, ve kterých čmeláci doletí k babičce nebo najdou hrášek, málokdy ale stihnou cokoli dalšího. S večerníčkem se děj nekryje prakticky v ničem. Ilustrace jsou ale sympatické... Celkový dojem: 65%

Ishir
23.10.2021 5 z 5

Krátké a krásné příběhy Cmeldy a Brumdy.