Vášeň

Vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117862/bmid_vasen-a06-117862.jpg 4 1019 1019

Andělé / Padlí anjeli série

Čo ak nájdete spriaznenú dušu... v nesprávnom čase? Luce by pre Daniela aj zomrela. A presne to sa deje! Znova a znova. Odnepamäti sa Luce s Danielom stretávajú, no čoskoro ich bolestne rozdelí dávna kliatba. Luce zomiera a zničený Daniel ostáva sám. No možno to tak viac nemusí byť... Luce je presvedčená, že niečo – alebo niekto – z minulosti jej môže pomôcť. A tak sa vydáva na najdôležitejšiu cestu svojho terajšieho života... Opäť sa vracia do nekonečne vzdialenej minulosti, aby na vlastné oči uzrela svoje ľúbostné vzťahy s Danielom a konečne našla kľúč k tomu, čo musí urobiť, aby ich láska prežila. Cam, padlí anjeli aj Vyhnanci chcú Luce chytiť, ale najväčšie zúfalstvo prežíva Daniel. Prenasleduje Luce v ich spoločnej minulosti, lebo sa desí myšlienky, čo by sa mohlo stať, keby prepísala históriu. Hrozí nebezpečenstvo, že ich odveký príbeh lásky by mohli navždy pohltiť plamene... Tretia časť nezabudnuteľnej série PADLÍ ANJELI vás vezme na dramatickú cestu naprieč stáročiami.... celý text

Literatura světová Romány Dívčí romány
Vydáno: , Ikar (SK)

Passion , 2011

Ulrika
17.02.2019 odpad!

Nedokázala jsem třetí díl dočíst. Tato série pro mě byla bohužel velkým zklamáním.

Petra38
08.02.2019 4 z 5

Cetla jsem znovu kvuli navazani pribehu Cama,abych byla v obraze. Jedine co bych vytkla byli pro me neoblibene zdlouhave popisy prostredi i kdyz je jasne,ze to musi byt ,kdyz Luce cestovala casem:-P. Takze je to takove sporne, muselo to byt. Jinak supr serie:-)

Hania932
20.01.2019 5 z 5

Třetí díl ze série za mnou a já můžu říct, že to byl boží díl. Bavilo mě to od začátku až do konce. Strašně se mi líbilo jak Luce cestovala v minulosti a snažila se přijít na to, co se jí s Danielem děje. V tomto díle jsem se toho plno dozvěděla a autorka skvěla odpověďela na moje otázky. Teď už můžu říct, že Daniel a Luce patří k sobě. Konec byl nečekaný a tohle jsem opravdu nečekala a už se nemůžu dočkat, až si přečtu další díl, protože mě strašně zajímá jak to nakonec dopadne.
Takže za mě skvělý díl. Rychle se to čte. Je to zajímavý a originální příběh.

tynuska4637
19.12.2018 3 z 5

Na jednu stranu opravdu zajímavé poctění na druhou stranu, hlavně ze začátku trošku nuda.
Nejoblíbenější postava z celé knihy pro mě byl Bill. I když mi na něm postupem času začínalo něco smrdět (a tak trošku právem, jak se ukázalo.)

Vikos
18.12.2018 5 z 5

Přečteno podruhé :)

Pythonissam
03.10.2018 5 z 5

Sérii Andělů Miluji snad nejvíce na světě! Kdyř to byla úplná novinka, babička mi je kupovala jako dárek a já jsme byla nadšená, děj mne pohltil natolik, že místo abych spala, tak jsem až pomalu do rána četla, jelikož mi kniha neumožnila ji položit. Děj byl tak skvělý a vždy to končilo tak otevřeně, že jsme nemohla jen tak přestat číst. Ve škole se mi smáli, ale mne to bylo jedno, měla jsme svou sérii knih.
Pokud se zajímáte o andělé a démoni, o fantasy doporučuji!

knihomolka78
07.07.2018 2 z 5

Za mě byl tenhle díl nejslabší, nudilo mě, jak autorka celý díl zasvětila jedné scéně, byť v různých časových etapách. Výlety do minulých životů byly zdlouhavé, myslím, že jich mohlo být méně. Ale překvapením pro mě byl chrlič. Nicméně závěrečný díl si nenechám ujít.

XenasChakram
21.05.2018 5 z 5

Tenhle díl ze tří, co jsem zatím četla mě bavil nejvíc. Pobezim si do knihovny pro další díl. Fakt super

kleous
20.05.2018 5 z 5

tento díl mne opravdu bavil, cestování do jednotlivých životů bylo zajímavě a poutavě napsané, až jsem měla sama chuť se nějakým hlasatelem podívat do minulosti také:)

Szekynka
18.04.2018 4 z 5

Třetí díl je rozhodně lepší než druhý. Návraty a vzpomínky na minulost a stovky jiných životů dodávají knize šmrnc. Těmito výlety dokáže autorka strhnout do děje, popisy míst a doby jsou popsány opravdu poutavě.

petrulka
02.03.2018 4 z 5

Tenhle díl je zatím nejlepší, výlety do minulých životů jsou opravdu zajímavé, navíc roztomilý a srandovní chrliček, i ten konec se povedl.

karca5233
16.02.2018 4 z 5

No kde začít... Tato kniha mě zatím asi nejvíce bavila už jen tím že to bylo pokaždé jinak a přesto stejně, ale také to jak se to posouvalo dal a dál... Teď už jen zbývá poslední díl který mi odtajni zbytek..

wildXchos
06.01.2018 5 z 5

Tenhle díl mě bavil zatím nejvíc, Různá časová období jsou podána velmi zajímavě.

Vikos
26.11.2017 5 z 5

Jako vždy úžasná :)

tessa.mik
26.09.2017 5 z 5

Tenhle díl byl super. Líbí se mi ta myšlenka, že autorka celou knížku zasvětila tomu, jak Lucy hledá odpovědi a snaží se přijít na to, co jí dávají její reinkarnace a láska k (nebo s :)) ) Danielovi. Myslím si, že věnovat celou knihu jedné scéně obsáhlé několikrát v různých časových érách byl odvážný a zajímavý krok, který autorka zvolila. Jasně, ne každému se to líbí, ale mě ano.

TerezaMondeková
30.07.2017 4 z 5

Pěkné pokračování. Konečně jsem se dozvěděla něco o jejich minulosti. V knize jsou překvapivé, krásné, romantické, dojemné a napínavé chvilky. Navíc se mi líbí ten nápad... cestování v čase.

nai.ivka
07.07.2017 4 z 5

Mám ráda pohádky, příběh mě zaujal, ale ten konec tohoto dílu byl divný.

Princezna22
05.07.2017 1 z 5

Půlka knihy se zase nedala číst! Panebože!!! .. Už je to třetí díl a já stále doufám,že se někam dopracuji,ale ne. Musím ubrat hvězdu,mám nutkání dát odpad . Ale nakonec za tu druhou polovinu tu hvězdu nechám! A pozor změna na obálce takhle obálka už vypadá poměrně veseleji,ale obsah vzhledem ke třetím dílu za mě naprosto ehm... Nechápu.... Asi to není můj šálek kávy :( škoda....

hanina7
26.06.2017 3 z 5

Přečetla jsem celou sérii a tato kniha se mi asi líbila nejmíň. Často tam byly zdlouhavé části. Někdy jsem ani nechápala děj a kniha mi přišla z celé série jako nejvíce zbytečná.

Denčaa
17.06.2017 4 z 5

Třetí díl knihy se mi četl zatím nejlépe. Bylo fajn rozplétat tajemství minulosti Luce a důvod jejího prokletí. A navíc co cesta do minulosti, to zážitek. Vlastně celou knihu se něco děje, ale top byl závěr.