Vášeň

Vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117862/bmid_vasen-a06-117862.jpg 4 1019 1019

Andělé / Padlí anjeli série

Čo ak nájdete spriaznenú dušu... v nesprávnom čase? Luce by pre Daniela aj zomrela. A presne to sa deje! Znova a znova. Odnepamäti sa Luce s Danielom stretávajú, no čoskoro ich bolestne rozdelí dávna kliatba. Luce zomiera a zničený Daniel ostáva sám. No možno to tak viac nemusí byť... Luce je presvedčená, že niečo – alebo niekto – z minulosti jej môže pomôcť. A tak sa vydáva na najdôležitejšiu cestu svojho terajšieho života... Opäť sa vracia do nekonečne vzdialenej minulosti, aby na vlastné oči uzrela svoje ľúbostné vzťahy s Danielom a konečne našla kľúč k tomu, čo musí urobiť, aby ich láska prežila. Cam, padlí anjeli aj Vyhnanci chcú Luce chytiť, ale najväčšie zúfalstvo prežíva Daniel. Prenasleduje Luce v ich spoločnej minulosti, lebo sa desí myšlienky, čo by sa mohlo stať, keby prepísala históriu. Hrozí nebezpečenstvo, že ich odveký príbeh lásky by mohli navždy pohltiť plamene... Tretia časť nezabudnuteľnej série PADLÍ ANJELI vás vezme na dramatickú cestu naprieč stáročiami.... celý text

Literatura světová Romány Dívčí romány
Vydáno: , Ikar (SK)

Passion , 2011

ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Mně se to líbilo a bavilo mne to!!! Chce to číst asi všechny díly po sobě, 1-4.
Díky

warca
23.07.2014 5 z 5

Byla to skvělá série :D Moc dobře se to četlo a konec byl naprosto bombový :)

mari666
13.07.2014 5 z 5

Miluju tyto knihy

ellizza
25.06.2014 5 z 5

Řekla bych - sakra to chci taky zažít :-). Minulé životy - i když se scénář prakticky opakoval (a to musel, že ano) - jsou bomba. Nebudu hodnotit zda je to nejslabší díl nebo ne - prostě bez něj by to nešlo - nebylo by to ono

deedulka
16.05.2014 4 z 5

Docela mě bavilo rozkrývání jednotlivých minulých životů Luce. Bylo to vždy originální a zajímavé. Bohužel se děj nevyhnul ani šedi a fádnosti, takže už jsem ke konci chtěla mít knihu dočtenou, abych se mohla vrhnout zase na jiné čtení.

009Ivana
08.05.2014 4 z 5

Trošku slabší než předchozí, ale pobaví a do příběhu se vžijete, proto jestli jste četli první a druhý díl tak být vámi tak neváhám a skočím i po tom třetím a nebudete litovat :) :) :)

angelbooks
12.03.2014 4 z 5

Sice se mi tahle kniha líbila o něco více než druhý díl ale zase o něco méně než první díl.
Vím každou chvíli tam Luce viděla minulost jakou zažívaly její předchůdkyně a taky Daniela ale chyběla mi tam přítomnost Daniela, který je z přítomnosti. A ještě něco Bill se mi zdál divný a ke konci jsem pochopila proč se schovával před Anděli jako např. Daniel nebo démony jako např Cam.

Marthas
10.03.2014 2 z 5

Nevím, stalo se něco se mnou po zaregistrování na tyto stránky anebo bylo něco špatného v knize!! Nevím!!! Můj dojem ale je, že se mi tato kniha líbila o dost méně než předchozí dvě!!

Spoiler: Já věděla, že s tím Billem něco je a koneckonců jsem si pamatovala, ten začátek...

Markett
02.03.2014 5 z 5

Tak tahle knížka mě opravdu dostala. Strašně moc se mi líbila a myslím si, že byla dost pěkná a zajímavá. Hrozně moc se mi líbilo Luceino cestování časem a moc jsem si užívala kapitoly z Francie, Anglie, pak se mi líbila ještě Čína a docela i ta Itálie. Docela mi bylo úzko ve Střední Americe. Bill se mi docela líbil, ale říkala jsem si, že na něm něco smrdí. A pak se z něj vyklubalo něco...co jsem tedy rozhodně nečekala. Jinak moc pěkná knížka. :)

claryssa
28.02.2014 5 z 5

Jako 1 a 2, dokonalý.. Super díl, jen ta nejblbší obálka:DDD Ale na tom nesejde, jde o to co Lauren napsala a opět nezklamala:3333 Plný počet:'))

Kayla
19.01.2014 5 z 5

Krásná kniha, krásný příběh. :-)

Natt S
08.01.2014 4 z 5

Nejlepší díl ze všech zatím! Čína, Egypt a Francie byly nejlepší pasáže z celé knihy. U Billa(který mi byl sympatický) jsem něco tušila, ale stejně to bylo tak trochu překvápko. Jsem zvědavá jak to všechno autorka v posledním díle zakončí.. (:

Křehule
13.10.2013

Nádherný závěr, opravdu překvapila :)

Knihomolka Rů
28.09.2013 3 z 5

Na tuhle knihu jsem se hodně těšila, ale její obsah si bohužel pamatuji nejmíň ze všech. Byla to zajímavá kniha a líbila se mi, ale chvílemi mě nudila. Pro mě to jednoduše ztratilo kouzlo předešlých dílů.

Adele02
03.09.2013 5 z 5

Lidičky, tak tohle byla BOMBA. Vůbec jsem nečekala, že se to vyvine až takhle a původní myšlenka byla, že to bude spíš nuda kvůli cestování v čase. Velký omyl, knížka se mi líbila víc než předchozí dva díly.

Ruxandra
23.08.2013 2 z 5

Tento díl byl zbytečně dlouhý. Na konci sice bylo vysvětleno pár věcí, ale myslím si, že to šlo o mnoho zkrátit. Vždyť se v podstatě pořád jen opakovalo to samé a u třetí reinkarnace mi to už ani nepřipadalo zajímavé. Donutila jsem se k dočtení, ale protože mi chyběly mé oblíbené vedlejší postavy, moc mě to nebavilo. Další díl už asi číst nebudu.

bookcase
05.08.2013 3 z 5

Četlo se mi to dobře, jako oddechovka nebo připomenutí literatury pro mladší čtenářky dobré - za mých mladých let toto nevycházelo.

Griotka
04.07.2013 5 z 5

Naprosto úžasná kniha, nemám co bych dodala:))*

jitula3923
26.06.2013 4 z 5

Tento díl se mi líbil nejvíc. Asi protože tam bylo to cestování v čase :D :D

Lira
30.05.2013 2 z 5

Připadalo mi to nudné a postava Luce mi připadala opravdu hloupá. Na mě příběh byl moc, nechci se nikoho dotknout, hloupý a pro můj vkus moc přehnané. Knihu jsem dočetla jen proto, abych tu pak mohla dát takové hodnocení a možná si to i rozmyslet.