Vášeň

Vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117862/bmid_vasen-a06-117862.jpg 4 1020 1020

Andělé / Padlí anjeli série

Čo ak nájdete spriaznenú dušu... v nesprávnom čase? Luce by pre Daniela aj zomrela. A presne to sa deje! Znova a znova. Odnepamäti sa Luce s Danielom stretávajú, no čoskoro ich bolestne rozdelí dávna kliatba. Luce zomiera a zničený Daniel ostáva sám. No možno to tak viac nemusí byť... Luce je presvedčená, že niečo – alebo niekto – z minulosti jej môže pomôcť. A tak sa vydáva na najdôležitejšiu cestu svojho terajšieho života... Opäť sa vracia do nekonečne vzdialenej minulosti, aby na vlastné oči uzrela svoje ľúbostné vzťahy s Danielom a konečne našla kľúč k tomu, čo musí urobiť, aby ich láska prežila. Cam, padlí anjeli aj Vyhnanci chcú Luce chytiť, ale najväčšie zúfalstvo prežíva Daniel. Prenasleduje Luce v ich spoločnej minulosti, lebo sa desí myšlienky, čo by sa mohlo stať, keby prepísala históriu. Hrozí nebezpečenstvo, že ich odveký príbeh lásky by mohli navždy pohltiť plamene... Tretia časť nezabudnuteľnej série PADLÍ ANJELI vás vezme na dramatickú cestu naprieč stáročiami.... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Ikar (SK)

Passion , 2011

Lira
30.05.2013 2 z 5

Připadalo mi to nudné a postava Luce mi připadala opravdu hloupá. Na mě příběh byl moc, nechci se nikoho dotknout, hloupý a pro můj vkus moc přehnané. Knihu jsem dočetla jen proto, abych tu pak mohla dát takové hodnocení a možná si to i rozmyslet.

KrvMys
22.04.2013 4 z 5

Prozatím pro mne nejlepší díl :) Méně chaosu v ději, lepší dějová linie a rozuzlení nemělo chybu. To se mi opravdu líbilo. Hlavně to nakonec dávalo smysl. Cestování časem bylo skvělé, i když jsem doufala, že se tam toho dozví daleko víc. Samozřejmě když je to o lásce, tak se dá čekat citové výlevy, ale bylo jich tu o hodně méně než v předchozích dílech, tam to bylo místy dost nesnesitelný. Těším se na další díl, doufám, že tam bude mít Lucifer větší prostor :D

DariDerek
15.04.2013 3 z 5

U čtení dílu Vytržení jsem u vytržení fakt nebyla :-) Jak se mi líbily první dva díly a přečetla je jedním dechem, tak tenhle nebyl to pravé ořechové - cestování časem bylo hrozitánsky zdlouhavé.. No, musím najít chuť do dalšího dílu, takže od Lauren na chvilku pryč :D

MagdalenaHalow
12.04.2013 5 z 5

Po Mukách prudký vzestup. Podle mě nejlepší díl. Cestování časem mě vážně bavilo. Po tomhle díle jsem měla vážně chuť číst dále.

JajaAP
09.04.2013 3 z 5

Třetí díl mě trošku zklamal. První dva dily mě bavily. Měly zajímavý děj a poutavý příběh. Třetí díl je jen poskytování v čase a útržky příběhu. Některé se mi líbily a jiné ne, je to věc názoru. Já od toho čekala víc. Konec je dobrý,ale jinak jsem nebyla moc nadšená. Ale i tak jsem zvědavá jak to celé dopadne.

beeres29
29.03.2013

První a druhou knížku jsem měla velice rychle přečtenou, hrozně jsem se těšila, až se pustím do třetího dílu, jenomže ten mě trochu zklamal. Bylo to moc roztahaný zbytečný zdlouháví to cestovaní v čase. Ano, některý pasáže mě opravdu bavily, ale měla jsem problém dočíst tuhle knihu, ale můžu jedině doporučit tuto knihu. Doufám, jenom vto, že čtvrtý díl bude o moc lepší jak tenhle.

Kamilajznik
29.03.2013 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. Napínavá, úplně mě vtáhla do děje. Těším se na poslední díl :-)

kasulka
18.03.2013 3 z 5

Tak nevím... jsem z této knížky v rozpacích. Po přečtení prvních dvou dílů jsem čekala, že se bude konečně něco pořádného dít a ono ejhle - nic moc :)
Neustále jsem knihu odkládala a nemohla jsem ji dočíst. Ale nakonec se mi to povedlo...

Nejvíc mě nebavilo to cestování do minulých životů. SPOILER: A stejně se na posledních pár stránkách dozvíme, že problém je v tom, že Luce není pokřtěná (což už bylo poodhaleno v druhém díle)... fakt dík, že k tomu musím znovu dojít po 300 stranách nudy :)

Takže doufám, že závěr tetralogie bude za něco stát a dozvím se něco víc!!! :D

Bet
05.02.2013 5 z 5

Tento díl je super .Nemohla jsem se od knihy odtrhnout, konečně pořádný příběh.

VeverQa
31.01.2013 5 z 5

Páni, díl od dílu je tahle série lepší! První díl byl krapet nuda, jediný Cam byl fajn, druhý už byl super a třetí! Čím dál tím lepší! Snad to tak bude i se čtvrtým dílem!

manau
16.01.2013 4 z 5

MOc jsem se na tento díl těšila a precetla jsem ho bez vetsich obtizi, ale musim rici, ze sem cekala vic... Nijak zvlast jsem se do knizky nezacetla, ale libila se mi. =)

Majulinek
28.12.2012 5 z 5

Mě se tento díl velmi líbil, hlavně to cestování časem, jak poznává své minulé životy a vztahy s Danielem.

danca044
16.12.2012 3 z 5

Tak se konečně něco stalo. Tohle bylo poprvé, co jsem viděla hlavní hrdinku něco udělat samostatně. I když vážně nechápu její myšlenkové pochody. Jednou je na Daniela naštvaná a za pět minut už o něm zase mluví jako o bohovi a středu vesmíru.

Eryl
04.12.2012 4 z 5

Autorka velice zajímavě pojala psaní této knihy a trefila se mi celkem do noty. Neustále opakující se "drama" ale po nějakém čase začalo být trochu ohrané. Na konci se opět vyjeví další část pravdy, která vám nedá a musíte se pustit do dalšího dílu. Celkově mě kniha ani nezklamala, ani nijak zvlášť nepřekvapila, ale určitě bych si jí přečetla klidně znovu.

Kate.S
02.12.2012 3 z 5

Nejslabší ze všech dílů. Chvílemi byl děj nudný a některé popisy příliš zdlouhavé, ale nemůžu tvrdit, že se mi to nelíbilo. Solidní pokračování, i když předchozí díly byly lepší.

Nikka07
04.11.2012 4 z 5

Sice jsem si tady přečetla jen konec, a pak se vrhla na čtvrtý díl, neměla jsem tušení o co tam jde a tak jsem si přečetla i tuto. Musím říct, že mě to překvapilo. Sice mě trochu nudilo, jak navštěvovala ty životy, ale stejnak je to pěkné. Nedám plný počet bodů, protože jsem četla, dle mého vkusu i lepší. Dávám 4* :)

gregji
18.09.2012 5 z 5

Prozatím nejlepší díl z celé serie. Doporudšuji.

ajtynka
18.09.2012

díl od ílu samozdřejmě lepší, ale nejlepší byl samozřejmě konec. Moc ně nebavilo koukat se tou minulostí a číst si o jejich minulých životech. Nejlepší byl popis pádu andělů a konečné shledání ;)

zdenulii
26.06.2012 3 z 5

Tento díl mám právě rozčtený, jsem asi v půlce. Abych pravdu řekla, přijde mi to celé moc zmatené a chaotické, moc mě to nenadchlo. Na mě příliš fantasy (třeba ten démonek)...no jsem zvědavá, jestli mě chytne konec.

Kikušák
12.06.2012 5 z 5

Zatím nejlepší knížka z celé série.:)