Vánoční lásky

Vánoční lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483183/mid_vanocni-lasky-ePR-483183.jpeg 4 243 69

PĚT VÁNOČNÍCH ROMANTICKÝCH PŘÍBĚHŮ OD ÚSPĚŠNÝCH AUTOREK PENELOPE WARD A VI KEELAND. K Vánocům patří ta nejtajnější přání, která se většinou ani neodvážíme vyslovit nahlas s obavou, že se nikdy nesplní a přijdeme tak o veškeré naděje. Některá z nás si přeje pod stromeček nové brýle, protože si omylem spletla nádherného muže s bezdomovcem… Jiná si chce polibkem cizího muže dokázat, že má stále smysl pro dobrodružství. A vyhnout se o svátcích protivům? To si snad přejeme všechny! Na druhou stranu, i z bručounů se můžou stát naše spřízněné duše. A když se přece jen zdá kouzlo Vánoc ztracené, nezapomínejme na vánoční večírky. Tam se teprve dějí věci…... celý text

Literatura světová Povídky Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Scrooged , 2018

Jarysra
05.11.2021 3 z 5

Takové čtyři minijednohubky a jedna trošku větší. Nebylo to vyloženě špatné, ale asi mám radši obsáhlejší příběhy.

dikyna
03.11.2021 5 z 5

Bylo to pěkné čtení. Takové krátké Harlequinky.

babystar
02.11.2021 3 z 5

Kniha povídek, na níž je škoda kazit si oči. Povídky na mne působily nevyrovnaným dojmem, jako by jedna autorka vymyslela humornou zápletku , která mne rozesmála, a druhá přidala porno-vsuvky (někdy i zbytečné). Objevuje se samozřejmě i obvyklé klišé. Většinou blonďatá, charakterní kráska se náhodně setká s panem dokonalým (musí mít krásný zadek - ten pán), který je celý žhavý jí pomoci z nesnází a děsně se do ní zamiluje (jen tak mimochodem je samozřejmě bohatý). Kdysi jsem dělala malý průzkum mezi kolegyněmi, co je zaujalo na jejich partnerech, a věrte - nevěřte, zadek to nebyl. Už jsme zkrátka jiná generace.

havrmoni
02.11.2021 4 z 5

Kromě třetí povídky- Vánoce s bručounem, se mi líbily všechny. Krátké, ale celkem ve stylu na jakým jsem zvyklá od těchto autorek. Sice si byly podobné tématicky, ale mě to nevadilo, bavila jsem se. Prostě takové milé,krátké vánoční povídky.

lusitta05
31.10.2021 3 z 5

Ale tak čítať sa to dalo,aj keď nič svetoborné. Také krátke, jednoduché poviedky.

marianamik
31.10.2021 3 z 5

Súhlasím s Majka 1979. Tiež som bola prekvapená, že to nie je jeden príbeh, ale päť krátkych poviedok. Aj keď mám rada všetky romantické knihy, predsa len tak krátke príbehy nemajú pre mňa ten správny šmrnc. Tieto dve dievčatá vedia písať oveľa, oveľa lepšie.

Majka1979
30.10.2021 1 z 5

Neviem ako začať, aby som neodradila tie, čo máte rady vianočné knihy.
Aj ja ich mám rada, preto ma veľmi mrzí, aké sklamanie ma čakalo v tejto knihe.

Najskôr bolo šokom to, že to nie je 1 príbeh, ale 5 poviedok.

To by sa ešte dalo, pretože aj také som už čítala. Ale jednoducho mi to prišlo úplne odfláknuté, príbehy na jedno kopyto a teda neviem, či toto je naozaj dielo týchto dvoch autoriek.

MarKy95
30.10.2021 4 z 5

Milé čtení na večer.

Kešu1981
29.10.2021 3 z 5

Zajímavé... první 4 příběhy jsou sice kratší, ale bavilo mě je číst a užila jsem si je víc, než příběh 5. Ten byl sice delší, ale zbytečně překombinovaný. A tak trochu odkazuje na knihu Osudový dopis.