V síti lásky

V síti lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42242/bmid_v-siti-lasky-y7e-42242.jpg 4 257 50

Faith dobře ví, že Gray pohrdá jí i celou její rodinou, protože jeho bohatý papá kdysi utekl s její svůdnou matkou. Ráda by ho za to nenáviděla, ale nejde to - pokaždé když na ní spočine jeho zrak, narůstá v ní palčivá touha po něm. Při pohledu na ni by jí i Gray nejraději padl k nohám, ale nesmí. Přísahal přece, že se pomstí a že jejich jméno zničí...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

After the Night , 1995

Bobina74
26.11.2018 4 z 5

Linda Howard začíná být mou oblíbenkyní v červené knihovně. Další její knížka a opět další potěšení. Jsem zvědavá zda pojede pořád na stejné vlně. Jen tak dál.

katst
25.09.2018 5 z 5

Kniha má vše, co od románu pro ženy očekávám, nadávkováno tím správným poměrem :-).

bekule
30.06.2018 5 z 5

Pro mě zatím nejkrásnější kniha od LH, krásný příběh i hlavní postavy, erotické napětí i spousta humorných scén a vtipných hlášek. Ale hlavně úžasná hlavní hrdinka Faith:
"Dny kdy by ji mohl zastrašit dávno minuly.Tiché ,zranitelné dítě v ní zemřelo jedné horké letní noci před dvanácti roky.............Bylo načase zahnat staré duchy a posílit si sebevědomí.Ukáže se městu které jí opovrhovalo,a pak konečně bude moci zapomenout na minulost..........Dokud Gray neuzná,že je z ní úspěšný,spořádaný a zásadový člověk,nálepky s označením chátra se nezbaví"
Celou knihou se táhne odkaz k osudné noci kdy byla rodina Devlinů ostudně vyhnána z města,proto nechápu nesmyslný český název - ta noc byla jak pro Faith tak i Graye to co je spoutávalo i rozdělovalo.

jitka7
29.06.2018 4 z 5

Krásná kniha, krásný příběh, skvěle vystižené poměry... bohatství, chudoba. I jsem se nasmála, ale někdy mi vadilo chování Graye. Faith byla úžasná, jako náctiletá dívka, i jako dospělá žena. Byl to dojemný příběh. Nechybělo nic, vtip, vášeň, intriky, odlišné vrstvy. Super

Ivetaa
27.10.2017 5 z 5

Kniha se čte velmi dobře, děj vás pohltí od začátku do konce. Jediné co mě mrzelo, že není více rozvinut život hlavní hrdinky, kdy žila mimo město. Odešla jako dítě - vrátila se dospělá žena. Určitě to neměla snadné, a to by mě hodně zajímalo.

Shanib
23.09.2017 5 z 5

Knížku jsem si vybrala spíš z nouze a o to víc mě překvapila. Hlavní hrdinové měli skvělou chemii, prostředí příběhu bylo atraktivní a zápletka na dobré úrovni. To je hodně rychlé shrnutí. Když se mě někdo zeptá na dobrý román, vybavím si právě tuhle knihu a určitě se k ní opět vrátím.

laura
03.08.2017 5 z 5

Jedna z nejlepších knih této autorky. Přečteno za den. Napětí, intriky, láska, nenávist... Od tohoto příběhu se zkrátka nedalo odtrhnout....

moudivlacek
18.06.2017 5 z 5

Nádherná kniha, nádherný příběh, skvělé vylíčení chování hlavních hrdinů.
A i když brzy budete tušit vraha a já jsem tušila i místo, kde by měli hledat, přesto tam bylo i pár překvapení.
Gray a Faith - ústřední dvojice - i když to na první pohled nevypadá, jsou si v mnohém hodně podobní. Faith jsem obdivovala, jak se dovedla vyhrabat z lidského bahna okraje společnosti, a Gray, jak rychle odhadl po zmizení otce situaci a jak jednal a jak si i pak nadále vedl.
Je to pěkná detektivka s prvky romantiky od skvělé autorky.
Mohu jen doporučit.

sabca
04.04.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a konec byl velmi napínavý. Hlavní hrdinka Grey byla sympatická. Je tam od všeho něco. Romantika, napětí opravdu mohu doporučit.

tyrone5
21.10.2016 3 z 5

Autorka umí opravdu skvěle vtáhnout do děje... začátky knihy si vždy nejvíce užívám, protože Linda popíše situaci tak poutavě, že se od toho nemůžu odtrhnout. Pak se to ale začíná zhoršovat. Informace a pocity, které jsme získali z první poloviny knihy nám pak jsou prakticky k ničemu, protože se zaměřuje pouze na romantickou stránku a najednou vše plyne strašně rychle a je tady naprosto "nečekaný" konec. Pár v této knize se mi líbil, Faith se ale při jakémkoli setkání s Grayem chová trochu jako nadržená husa, které se všechny myšlenky vypařily z hlavy. Detektivní zápletka mohla být víc propracovanější a nebylo by na škodu, kdyby kniha byla delší, protože takhle se pár zasnoubil asi po týdnu pravé známosti.

jluky
12.09.2016 5 z 5

Výborná!....jedna z tých naj- od Lindy Howard.

evelýny
25.01.2016 2 z 5

Romantika, která vám dovolí zapomenout, že za okny padají trakaře. Další kniha z edice pana Alzhaimra - čtěte kolikrát chcete, vždy to bude poprvé. Já si díky detektivní zápletce tyto knihy aspoň rámcově pamatuji, ale u této už ani ťuk. Že by Alzhaimr? Pravda je, že v poslední době stále něco hledám :-)))

cukrovka
29.11.2015 5 z 5

Přečteno za jeden den, co k tomu dodat. Velmi zajímavý příběh, romantika s detektivní zápletkou. Vůbec jsem se nemohla odtrhnout. Dětství hlavní hrdinky je dost drsné ale po čase se vše v dobré obrátí.

PomněnkaPrvní
03.05.2015

Kdo má rád detektivní romantiku, bude nadšen. Z červené knihovny tomu nechybí nic. Jako detektivka je to taky myslím povedené, paní Howard píše opravdu napínavě. Ale já detektivky a vražedné napětí nerada. Padoucha jsem si tipla správně, ale celkově mě čtení netěšilo. Nebyla to vyloženě oddechovka. Tak si tuto autorku nechám do zásoby na jiné životní období ;)

monika4478
17.10.2014 3 z 5

Celkem pěkně napsaná knížka, nechybí láska a napětí.

Mirkaha
28.08.2014 5 z 5

Úžasná knížka. Ze začátku jsem si myslela, že půjde jen o klasický román pro ženy a byla jsem tak trochu zklamaná. Ale asi tak v půlce se objevila kriminální zápletka a hned to dostalo ten správný náboj, který pro mě má zatím každá knížka od této autorky, kterou jsem přečetla. Vřele doporučuji. Kombinace lásky a detektivky v podání L.Howard mě opravdu baví.

tejinka7
19.04.2014 5 z 5

Naprosto úžasná kniha, jakmile se člověk překouše přes začátek, kniha ho vtáhne a nepustí, ohromně jsem si to užila. Hlavní postavy jsou sympatické, člověk jim prostě musí držet palce. Detektivní zápletka sice nebyla nijak složitá, ale rozhodně nechybělo napětí, intriky a hlavně ta láska. Ta tam rozhodně nechyběla :)...rozhodně jedna z nejlepších Howardek, co jsem měla v ruce

Samira
27.02.2014 5 z 5

Překvapivě pěkná knížka. Začátek je poměrně drsný a člověk nechápe, co by na něm po tom, co jí udělal mohla vidět, ale pěkně se to rozvine a závěr je opravdu skvělý. Dobrá detektivní zápletka, ikdyž tedy od začátku je jasné, kdo je vrah. Faith si mě nemohla nezískat, Grayovi to trvalo, ale nakonec se mi obě hlavní postavy moc líbily. I vedlejší děj je zajímavý, ikdyž přiznávám, že s hlavním se srovnat nemůže.

Laf
27.12.2013 4 z 5

Vynikající pohodové čtení. V příběhu nechybí napětí, nenávist ani láska. Kniha je moc dobře napsaná a četla jsem ji jedním dechem. Opravdu bylo těžké se odtrhnout. Doporučuji :)

vaili
14.10.2013 4 z 5

Příjemné, pohodové, trochu napínavé čtení.