V síti lásky

V síti lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42242/bmid_v-siti-lasky-y7e-42242.jpg 4 257 50

Faith dobře ví, že Gray pohrdá jí i celou její rodinou, protože jeho bohatý papá kdysi utekl s její svůdnou matkou. Ráda by ho za to nenáviděla, ale nejde to - pokaždé když na ní spočine jeho zrak, narůstá v ní palčivá touha po něm. Při pohledu na ni by jí i Gray nejraději padl k nohám, ale nesmí. Přísahal přece, že se pomstí a že jejich jméno zničí...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

After the Night , 1995

Michaela91
01.07.2013 4 z 5

Začátek se mi hodně líbil, dětství hrdinky bylo moc dobře napsané a velice čtivé. I zbytek se četl jedním dechem, bylo to romantické a napínavé. Moc dobré čtění.

Trina1
28.06.2013 5 z 5

Začátek - minulost - mě bavil o něco méně, než další část knihy, ale pak mě příběh naprosto pohltil. Happyend je na mě jako vždy lehce přeslazený, ale dávám 5 hvězdiček, četla jsem v každé volné chvilce.

Evaevelína
16.06.2013 4 z 5

při četbě jsem uronila i slzu, na mě to byl silný příběh.

Andulienka
08.04.2013 5 z 5

Mám taký dojem, že sa Linda Howard stáva jednou z mojich obľúbených autoriek. A kto pozná jej romány, tak sa asi nebude čudovať...... Aj tento román bol super - postavy, štipka humoru, štipka zločinnosti, štipka romantiky - a my ženy to máme takto rady :)

modranka
04.04.2013 5 z 5

Hmm... čo dodať ku komentárom? Asi bolo všetko povedané. Mimoriadne vydarený námet. Dalo by sa to zhrnúť do sloganu "pes a mačka, to je dobrá náháňačka". Láska, napätie, štipka humoru, to sú asi základné ingrediencie príbehu. Kto má rád príbeh lásky s ľahkou kriminálnou zápletkou, čítajte!

zoja
18.03.2013 5 z 5

Nádherná romantika včetně nedorozumění a kriminální zápletky. Velmi těžké odložit rozečtenou knihu :-)

Lena565
16.10.2012 5 z 5

Moc se mi líbil příběh. Nejvíc mě zaujalo dětsví hlavní hrdinky.

Handulenka
25.01.2012 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem.Krásný příběh.V knihovně jsem si pak vypůjčila ještě další knihy a nezklamali mě.

Eevina
16.11.2011 5 z 5

Jedna z mála knížek, která mě dostala už po prvních stránkách, musím se přiznat, že jsem jí přečetla za jeden den, protože jsem se od ní nedokázala odtrhnout. Myslím si, že tahle knížka patří k těm nejlepším, co autorka napsala. Hezký eroticky nabitý příběh s malou detektivní zápletkou...

meduzka123
22.03.2011 5 z 5

První kniha od této autorky a moc mě nadchla