Temné touhy

Temné touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163768/bmid_temne-touhy-OWE-163768.jpg 4 205 31

V říši Lorů série

< 5. díl

Běsný démon Cade chce odčinit zlo, které ho již léta pronásleduje prakticky na každém kroku. Před ničím se nezastaví. Nakonec skutečně nachází klíč k rozřešení tajuplné hádanky: Holly Ashwinovou. Najednou však zjišťuje, že žena, kterou chtěl pouze využít pro svůj prospěch, ho pronásleduje stejně neodbytně jako jeho minulost. Holly byla vychovávaná jako člověk, takže dlouho netušila, že se řada děsivých příběhů a historek zakládá na pravdě. Život se jí změní ve chvíli, kdy se setká s brutálním démonem, který ji z nevysvětlitelného důvodu střeží jako oko v hlavě. Holly ani neví, jak se to stalo, a ocitá se ve smyslném světě mýtů i neobyčejné moci a po jejím boku stojí odhodlaný ochránce… Ochránce, jehož přítomnost je jí čím dál milejší. Cade má však své vlastní záměry. Záleží pouze na něm, zda si Hollyinu vydobytou důvěru udrží, nebo naopak ženu, která dokáže uspokojit jeho nejdivočejší potřeby a dokonce si začíná podmaňovat jeho srdce, zradí.... celý text

Romány Fantasy Erotika
Vydáno: , Baronet

Dark Desires After Dusk , 2011

havrmoni
12.11.2023 4 z 5

Ono je to lepší a lepší. No a pak šlus, už žádné díly. Pěkně blbý. Kdyby někdo měl další přeložené díly, tak prosím ozvěte se.

Jira88
14.05.2023

Dobrý den, má prosím někdo další díly serie?

veronika6285
06.01.2023

Dobrý den, také se přidávám, kdyby někdo měl další díly přeložené prosím ozvěte se mi na email verol@email.cz.

Děkuji

Majda23
29.10.2022 5 z 5

Dobrý den, přidávám se k prosbě o díly 9 a výše. Pokud by někdo měl, prosím ozvěte se mi na magdahalirova@seznam.cz Moc děkuji.

bavlnka468
24.10.2022

Kdyby náhodou měl někdo v češtině od 6 dílu, poprosím o zprávu. Moc děkuji.

Hendrychova91
30.08.2022

Kdyby měl někdo překlady 8 a výš, prosím jestli by se mi ozval. Dekuju ️

pavka2694
28.04.2022

Precetla jsem V říši Lorů díly 1.-8.Knižky jsou super.Nemá nekdo v pdf česky zbylé díly?
Kdyby ano.Pište na pvoo@seznam.cz.Děkuji.

Ameeiz
05.11.2020 5 z 5

super a super ta vášeň.. vrr

Nejvíc mě štve že jich nemáme v češtině více.. Autorka jich má na kontě mnohem víc!

marie2577
28.09.2020 5 z 5

Závěr je těžký tady se opravdu povedl. Jsem naprosto spokojená . Celá série mi zabrala 4 dny.. super

Catyna
09.03.2020 5 z 5

Výborná série doporučuji

Danydandaa
16.01.2020

Pro ty, které tato série baví, mám možná dobrou zprávu. Pustila jsem se do překladu dalších dílů. Tak pokud by měl někdo zájem, může mi napsat a já zašlu, až budu hotová :)

jinbr
13.01.2020 5 z 5

Tato série je opravdu dobrá, jak již bylo řečeno. Pohledem na stránky autorky jsem zjistila, že těch dílů je tam mnohem více. Velice mě zaujaly a vtáhly do děje. Tyto knihy čteme proto, abychom se vžily do nějakého příběhu... Prožily ho s jeho hrdiny... Při tom mě napadla také otázka - přemýšlely jste někdy nad tím, čím byste v zemi Lorů chtěly být, kdybyste tam byli?

Lenka9419
24.07.2019 5 z 5

Tato seria je vazne dobra. Kladne hodnotim vsetky casti ale za mna najviac treti diel. A na nete som videla aj 6 (rydstom) a 7(murdoch) v cz. Cize tymto sa to nekonci :)

lovemanner
09.03.2019 4 z 5

Tahle knizka me moc bavila:)

Evka3814
23.02.2019 5 z 5

Tento díl mě asi bavil nejvíc,byl akční a ani trochu jsem se nenudila. Akorát mě fakt mrzí že nejsou přeloženy další díly:((

TerezaMondeková
04.11.2018 5 z 5

Moc se mi líbilo, že do dalšího dílu dala autorka svět démonů. Dřív to byli čarodějnice, upíři, vlkodlaci... Teď jsme se dozvěděli něco o démonech. O jejich schopnostech, síle... slabinách.
Příběh je od začátku svižný a člověk se od něho nemůže odtrhnout. Určitě nechybí ani erotika, touha, vášeň a ten sex. Nechybí ani jiskření mezi hlavními hrdiny. Bylo i nebezpečí, akce, dobrodružství a občasný humor. U některých scén jsem se smála jak pako. Ale byly tam i scény, u kterých jsem měla opravdu chuť nakopat hlavnímu hrdinovi zadek. Je tam odvaha riskovat, aby jste dostali to, co chcete, ale taky strach ze ztráty.
Jenom je mi líto, že další díly v češtině asi nevyjdou, takže si je budu muset přečíst v angličtině.
Holly mi byla hned sympatická. Holly byla stydlivá, chytrá, upjatá panna a slušňačka. Byla příjemná úleva, že nebyla jako předchozí hrdinky.
Cadeon... ten byl jako předchozí hrdinové. Krásný, vzrušující, nebezpeční, ochranitelský, majetnický, sexy démon, který si šel za svým.

Maruš.D
01.10.2018 4 z 5

Kniha začala velmi zajímavě. Lidská dívka, která se proměnila ve Valkýru a všichni ji začali hledat a lovit. Holly se mi zamlouvala hned ze začátku, oblíbila jsem si ji vcelku rychle, za to Cadeon si mě moc nezískal. Vadil mi jeho arogantní přístup k Holly, lhaní, manipulace a celkově si mne nezískal. Naštěstí mu Holly nic nedala zadarmo a pořádně mu oplácela stejnou mincí. Zato Nix je parádní ve všech dílech. I v tomto nezklamala.
Konec alá “udobřování” byl na můj vkus dost uspěchaný a Holly se nechala rychle přemluvit. I tak se mi kniha líbila :-)

ht.lenicka
03.11.2017 5 z 5

Pokud by měl někdo zájem, nabízím šestý díl této série v angličtině.

janaquick
13.10.2017 5 z 5

Pěkné čtení =))

makynka911
27.07.2017 5 z 5

Přečetla jsem již několik knih o upírech, vlkodlacích a čarodějkách, ale tohle bylo mé první setkání s valkýrami. S počtem přečtených stránek stoupalo i mé nadšení. Všechny knihy byly krásné, napínavé, místy vtipné a já doufám, že si přečtu i zmíněný 6. díl a ten bude stejně úžasný jako ty před ním :)