V podsvětí

V podsvětí https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232426/bmid_v-ringu-v-podsveti-OuT-232426.jpg 4 528 69

V ringu série

Milenec, přítel, ochránce – Greyson King je vším, co si kdy Melanie od muže přála. Díky němu se cítí naživu, díky němu má pocit, že konečně něco znamená. Greyson ale příliš často mizí na celé dny bez jediného slova vysvětlení. Když je s ní, říká, že jí nepřinese nic dobrého. Když zmizí, její srdce krvácí. Melanie odhaluje svět plný lží, temnoty a tajemství, který se před ní Greyson snaží ukrýt, a zjistí, že jejich první setkání za oné deštivé noci nejspíš vůbec nebyla náhoda. Jediný, kdo ji dokáže ochránit, je Greyson – muž, před kterým by měla utéct. Muž, který ji může zničit. Muž, kterého se obávají i v podsvětí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Roque , 2014

shey
09.04.2015 3 z 5

Líbila se mi postava Greysona i Mel, ale příběh byl docela uspěchaný a nepropracovaný. Škoda, mafiány mám ráda, ale naše Katka Petrusová to tedy umí mnohem líp :o)

Veronika.C
09.04.2015 5 z 5

Miluju celou sérii a musím říct že příběh Remyho a Brook se mi líbil trošku víc ale i tato knížka byla dobrá a hrdiny jsem si zamilovala. Četlo se to samo a doporučuji :)

barborelka
05.04.2015 5 z 5

Moooooc dobrý!!!! Miluju mafiány a hodně mi to připomnělo Katku Petrusovou a její sérii Bavettovi. Oba hrdinové mi přirostli k srdci hned a četlo se to úplně samo. V ringu se mi třeba taky moc líbilo, ale pokračování už tolik ne......tohle bylo prostě skvělý ;-)!

adelaska
03.04.2015 3 z 5

V ringu se mi vážně líbilo, ale tohle teda bylo celkem zklamání. Přeslazený, a nebudu se ani radši vyjadřovat o erotických scénách...
Na druhou stranu to bylo trochu akčnější, tajemný, takže člověk se vyloženě nenudil... Ale nebylo tam to kouzlo jako u Remyho a Brooke.

jitka7
28.03.2015 3 z 5

Nevím co si o tom mylset. Začalo to dobře... ze začátku se skoro nic nedělo a najednou buch.. dostalo to takovej spád, že jsem nechápala. Mohlo to být propracovanější. Nemělo to zase takovou šťávu.

Beni
26.03.2015 4 z 5

Kniha se mi líbila, ale musím ubrat jednu hvězdičku, jen z důvodu, že V ringu (kniha o Brooke a Remingtonovi) byla prostě TOP, tam Remy neustále dobýval svoji vyvolenou. Tady to bylo všechno tak uspěchané, ale protože jsem prostě citlivá duše, tak mi toho úžasného Greysona bylo líto - to jako vážně, to s tou jeho matkou???

Jsem dost zvědavá na knihu o Pandoře, protože se zde chovala jako trubka! :-)

kacula13
25.03.2015

Drsny od zacatku do konce.

martiiinkajjj
22.03.2015 5 z 5

Knížka se moc líbila :) sice jsem si na začátku říkala, že je to moc hrrrr, ale nakonec jsem se do toho zažrala a bylo mi líto, že kniha nemá ještě víc stránek. Už se těším na další knížku ze série. Rozhodně doporučuju.

Goldie
19.03.2015

Přečteno. Remyho a Broke mám fakt ráda a budu se k nim vracet. Mel a Grey byli velkým zklamáním.

pro dospívající mládež (young adult)

Katy Evans
americká, 1976