V podsvětí

V podsvětí https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232426/bmid_v-ringu-v-podsveti-OuT-232426.jpg 4 528 69

V ringu série

Milenec, přítel, ochránce – Greyson King je vším, co si kdy Melanie od muže přála. Díky němu se cítí naživu, díky němu má pocit, že konečně něco znamená. Greyson ale příliš často mizí na celé dny bez jediného slova vysvětlení. Když je s ní, říká, že jí nepřinese nic dobrého. Když zmizí, její srdce krvácí. Melanie odhaluje svět plný lží, temnoty a tajemství, který se před ní Greyson snaží ukrýt, a zjistí, že jejich první setkání za oné deštivé noci nejspíš vůbec nebyla náhoda. Jediný, kdo ji dokáže ochránit, je Greyson – muž, před kterým by měla utéct. Muž, který ji může zničit. Muž, kterého se obávají i v podsvětí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Roque , 2014

Evule114
21.09.2017 5 z 5

Souhlasím s Makulkou1992. Za mě byla knížka opět úžasná. Zase to bylo něco jiného než Remy. Četlo se to samo. Bylo tam vše, co by taková kniha měla mít. Za mě naprostá spokojenost. Akorát ten konec na mě byl krátký, ale i tak skvělý :-)

Makulka1992
15.03.2017 5 z 5

(SPOILER) Občas mě některé komentáře fakt zaráží... ,,Zapletka nebyla žádná,, ,,Byla taková a maková,, ,,Moc sexu,, .... Já teda nevím ale když šahám po serii která je určena pro ženy a je řazena jako román,kde je častý sex a 4 stránkové vyprávění o něm,tak asi těžko můžu očekávat zapletky,, typu detektivek ne???!!! Za mě celou serii od prvního dílu V Ringu až po dil Ve Víru Rocku doporučuji. Za mě tam totiž ,,zápletky,, byli.... Remy toho nešlo si nezamilovat ať už v černi nebo v modři.... Greyson ala ,,drsny,, hoch no pani ktera by ho nechtěla a Mckenn,tohk jsem si postupem času taky oblíbila...

Co se týče Brooke tak tam jsem si občas trhala vlasy a říkala si prooooooč ale zase se s Remym doplňovali a on byl pro ni ten princ na černém koni ;) Jinak hned na uvod knihy v undergroundu si jí všimne když ona sedí někde bůh ví kde :D Ale tak Remy má prostě dobrý oko a asi s osvícenýho ringu vidí i do poslední řady :D...

Melanie to byla takova sladká naivka,než jí všechno došlo už jsem věděla v jakym průšvihu bude příště :D ale jako kamošku bych ji brala ;) :D

Pandora noooo to byla uzavřená skříňka.... Byla to jediná holka díky který mi v celý serii ukápla slza ;)

Za celou serii davám 5 hvězdiček a vřele doporučuji.... Takže těm kdo tam maji malo ,,zápletek,, :D a nemělo to pro ně ,,děj,, a bylo tam ,,mooooc,, sexu by měla autorka říct jen jedno ,,SORRY JAKO,, :D

janelka2
15.02.2017 5 z 5

Tak tento díl se mi celkem dost líbil. Přijde mi že autorka ubrala ze sexuálních popisů oproti předchozím dílům. A naopak přidala trochu toho děje. Knihu jsem přečetla jedním dechem.

Zlodějka knih
26.01.2017 5 z 5

Pro mě druhá kniha a další topka....Melanie a Greyson jejich setkání a všechny zápletky k tomu pro mě byly prostě dokonalé....Duch, který se pohybuje v podsvětí a schovává se mezi stíny prostě našel svoje světlo a trvalo mu dlouho než si připustil, že ho může mít a cítit daleko víc než jen z povzdálí. Celkově se mi to líbilo, underground, box a ještě k tomu sexy týpek, kterej se s ničím nemaže a holka, co je veselá a tvrdá zároveň mě prostě pohlcovali každým přečteným řádkem a bylo skvělé a uvolňující nechat se unášet na jejich vlně příběhu.

gabriela23
21.11.2016

Holky nemá některá z vás všechny díly? 100% bych je koupila :-)

cukrovka
14.09.2016 4 z 5

Příjemné čtení, skvělé pokračování. Neustále se něco dělo, děj měl spád, a bylo zde propojení na Remyho a Brook. Takže jsem se rozhodně nenudila.

TereZz24
14.07.2016 5 z 5

Kniha mě opravdu pohltila. Knihu jen doporučuji. :)

malazluta
23.02.2016 5 z 5

"Zlému" hochu Greysonovi nejde odolat :-))) knihy této autorky mám opravdu ráda, už se těším na další.

anais
01.11.2015 1 z 5

Velké zklamání. Moc jsem se na knihu těšila, ale kromě sexu jsem v ní nenašla nic, čím by mě nadchla. Snad jen ke konci se začalo něco dít, ale zase se tam objevilo příliš mnoho postav a netušila jsem, kdo je kdo.

Nuttelka
27.09.2015 5 z 5

"Zlému" hochovi Greyovi jsem tedy propadla od první stránky :-) Skvěle napsaná kniha, která mě úplně pohltila, Melanie jsem držela palce a samozřejmě předvídatelný konec, ale jen a jen doporučuji, stojí za přečtení, pokud jste si oblíbili příběh Remyho a Brooke, nebudete zklamaní, i zde se s nimi setkáme :-)

Haňulec
12.09.2015 5 z 5

V této knize najde snad všechno od lásky, citu až po smrt a napětí. Je to velmi čtivá kniha, která Vás nenechá se od ní odtrhnout. Přečetla jsem jí jedním dechem a vím o čem mluvím :-D. Proto tuhle knihu můžu jen a jen doporučit. :-)

Laf
06.09.2015 5 z 5

Úžasné čtení. Přečteno jedním dechem. Neustále se něco dělo, děj měl spád, takže se nešlo u tohoto dílu nudit. Asi zatím nejlepší díl ze všech.

PetraBery
14.08.2015 3 z 5

Autorka určitě psát umí, to se popřít nedá... Proti předchozím dílům tomu ale něco chybělo... Za to na konci toho bylo všeho až moc... Další díl si i tak přečtu, je to příjemná odpočinková četba.

maca5449
09.06.2015 4 z 5

PANE BOŽE! Ta poslední kapitola byla tak kýčovitá, přeslazená, nechutně cukrkandlová a hlavně uplně zbytečná! Úplně mi zkazila dojem z celé knihy. Autorka umí čtivě podat příběh a i když je mi naprosto jasné, jak to celé dopadne, stejně si chci knihu přečíst. Jen mi ty erotické scény přišly všechny stejné, bohatě by stačila jedna nebo jedna a půl, tu poslední si mohla vážně odpustit.

Shambalka
08.06.2015 4 z 5

Jelikož jsem se prostřednictvím této knihy setkala s autorkou poprvé, neměla jsem ponětí, do jakých vod se vydávám. Po přečtení však musím uznat, že Katy Evans skutečně umí vytvořit velice hezký příběh.

Čtení pro mě bylo příjemným zážitkem, stránky samy ubíhaly, a když opomenu množství, alespoň pro mě, až příliš hrubých slov, musím uznat, že byl pro mě tento příběh něčím velice niterním. S Mel a Graysonem jsem tak prožívala celý děj se zatajeným dechem. Ti dva se mi dostali pod kůži. Jejich postavy byly velice povedeně zpracované.

Jedinou výtku ale k autorce mám - to bych nebyla ani já, kdybych si k ději neřekla své. Na posledních, zhruba čtyřiceti stránkách, Katy až moc zbrkle příběh popohnala. Dle mého zdání, si mohla s emocemi a napětím, které v knize panovaly, více vyhrát. Příležitost k tomu měla.

Jinak ale nemám knížce co vytýkat. Námět byl zajímavý, napětí se konalo a romantika nechyběla. Takže pro mě je to za čtyři hvězdičky. Dlouho jsem váhala, zda nedat plný počet, ale kvůli tomu kvapíku v závěru je nakonec nedám.

Pokud máte rádi příběhy o mafii, kde nechybí špetka temnoty a drsného prostředí, prodchnuté erotikou, určitě si nenechte tuto knihu proklouznout mezi prsty!

Gabika56
01.06.2015 4 z 5

Přečteno za den, Katy mě opět moc potěšila, tyhle její příběhy pro princezny jsou krásný, k propršeným dnům v teplé dece to nejlepší. Jestli to dosáhlo až za mým milovaným Remym? Ten už stejně bude navždycky topka, samozřejmě, že ne! Líbilo se mi moc prostředí mafiánů, ale právě s nimi bych uvítala v knize více chvilek o samotě. ;) Jestli to bylo uspěchaný? Bylo. Celkem fest, z příběhu B. a R. jsem byla zvyklá (jako asi my všechny ;) na jinčí spád, ale zase právě k Mel. to přeci takhle sedí, je to tak, jak to K. chtěla a já jí děkuju za příjemně strávené odpoledne s M. a G. A rozhodně se těším na Ve víru rocku a další oddechové příběhy, které si pro nás Katy přichystá.

ciniminisek
25.05.2015 5 z 5

Katy Evans všem dosvědčila, že volně navazující série stojí za pozornost, a že staré známé tváře umí zasadit mezi ty nové přesně tak, jak čtenář vyžaduje. A ve svém žánru knih pro ženy předvedla, že pozici mezi těmi nejlepšími si zaslouží.

Tejezka
24.05.2015 5 z 5

Skvělá knížka, skvělé pokračování...Greysona a Mel jsem si moc oblíbilam, už se těším na další pokračování. Doporučuji ;)

Samira
22.05.2015 4 z 5

Moc hezká knížka, která se četla doslova sama. Důvodem byla hlavně skvělá ústřední dvojice, propojení s mými oblíbenci Remym a Brooke a zajímavé mafiánské téma. Nápad na zápletku byl úžasný, zpracování povedené. Výtku, však mám, nechci nic prozrazovat, ale po něčem takovém by se přece jen zotavovala déle a bonusový sex v závěru měl být s větším odstupem. Jinak jsem si, ale pokračování užila a moc se těším na Pandoru.

angelbooks
01.05.2015 5 z 5

Téda... Tahle kniha pro mě byla mnohem lepší než první díl této série ( i když druhý díl taky nebyl k zahození ). Melanie a Greyson... Ani nevím, co dodat. S chutí bych si knihu přečetla znovu.
A těch 5* je taky zasloužených + znovu i doproručení :).

pro dospívající mládež (young adult)

Katy Evans
americká, 1976