Remy

Remy https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206948/bmid_remy-CyZ-206948.jpg 4 581 84

V ringu série

Remington Tate, slavný bojovník ligy Underground, je záhadou svým blízkým i sám sobě. Jeho mysl je složitá i průzračně čistá, plná světla i temnoty. V jednu chvíli si vše pečlivě plánuje, v dalším okamžiku se vymkne kontrole. V životě má jedinou konstantu: nekonečnou touhu chránit, opatrovat a milovat Brooke Dumasovou. Tohle je jeho příběh; od okamžiku, kdy ji poprvé spatřil a bez sebemenších pochyb věděl, že o ni a za ni stojí za to bojovat…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

REMY , 2013

Veronika.C
14.08.2014 5 z 5

Tuto sérii miluju takže jsem se na tento díl, který je z pohledu Remyho moc těšila. Líbila se mi část, kde je popisována současnost, takže čtenář ví jak se jejich vztah vyvíjí dále a také vidět minulost z pohledu Remyho bylo zajímavé až na to, že mi druhá část knihy (děj knihy Šance) přišla moc uspěchaná a dost děje bylo vynecháno, což mi přišlo škoda protože mě zajímalo jak to vše probíhalo z pohledu Remyho a jak to vše vnímal ale jinak se mi kniha moc líbila a určitě si ji přečtu znova :-) DOPORUČUJI

Marcia
13.08.2014 4 z 5

Souhlasím s LibraryGirl
Kdo si zamiloval Remy, samozřejmě nemůže opomenout tuto knihu. Je to moc čtivý příběh, hlavně proto, že ho už známe z pohledu Brook. Zde nám autorka ukazuje Remyho emoce a jak moc se snaží, aby to vyšlo. Bohužel, kde kniha navazuje na Šanci, je to takové uspěchané a chybí my tam docela důležité momenty. Hlavně mě autorka zklamala, že se spíše soustředila na jeho "normálním stav", ale kdy měl manický záchvat či deprese se tam moc neobjevuje. Což je nedílná součást Remyho a dost emotivní.
Takže tady ty stránky opravdu chybí, ale příjemné zpestření byl pohled do přítomnosti.

LibraryGirl
12.08.2014 5 z 5

Pěkný doplněk k příběhu Remyho a Brooke. Musíte znát ty díly předtím. Kdybyste četli jen tento díl, asi by vám příběh nedával moc smysl. Není to plynulé vyprávění. Spíš jen takové útržky, jak to, co se dělo, vnímal Remy. Co ho bolelo, uchvacovalo a proč tolik miluje Brooke. Konec trošku rychlý. Střídá se přítomnost s minulostí a já bych více uvítala, kdyby se tam autorka zaměřila na současnost:-) Doporučuji:-)
Pokaždé když slyším Iris, vidím Remyho, velkého bojovníka:-)
Remy! Remy! Remy!

Beni
09.08.2014 5 z 5

Jsem naprosto nadšená!!!
Mám ráda knihy, kde je příběh vyprávěn jednou z pohledu jednoho a druhý díl z pohledu druhého. Tohle bylo ale naprosto skvělé, kapitoly „minulost“ (které jsou vlastně už jednou psané v knize V ringu a Šance), jsou prokládaní kapitolami „přítomnost“, což mě naprosto nadchlo. Je tam totiž i určité pokračování, takže si každý přijde na své. Navíc kapitoly „minulost“ mají spád, rychle se čtou a za jednu kapitolu uběhne tak čtvrtina prvního dílu této série (aspoň mi to tak přijde).... Ano, kritikům musím uznat, že na každé stránce je prakticky stejná věta – Chci ji. Je moje.

....ale mám i pár negativ.... ten skok převyprávění knihy Šance... odvezl jsem Jiskřičku do Seattlu, protože hrozí, že potratí. Najednou skok a je poslední den šampionátu... TO JAKO VÁŽNĚ!!!! Prostě mi tu chybí tak 100 až 200 stran :-) Vážně jsem čekala více rozvinuté části knihy, kdy má Remy "černo" a ono to spíš bylo přeskočeno :-(

Podtrženo, sečteno:
Kniha se mi velice líbí a jsem vděčná, že byla vydána :-) Je to prostě krásné doladění příběhu a uvítala bych volné pokračování ve formě příběhu Melanie a Rileyho nebo Nory a Peata :-D