Remy

Remy https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206948/bmid_remy-CyZ-206948.jpg 4 581 84

V ringu série

Remington Tate, slavný bojovník ligy Underground, je záhadou svým blízkým i sám sobě. Jeho mysl je složitá i průzračně čistá, plná světla i temnoty. V jednu chvíli si vše pečlivě plánuje, v dalším okamžiku se vymkne kontrole. V životě má jedinou konstantu: nekonečnou touhu chránit, opatrovat a milovat Brooke Dumasovou. Tohle je jeho příběh; od okamžiku, kdy ji poprvé spatřil a bez sebemenších pochyb věděl, že o ni a za ni stojí za to bojovat…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

REMY , 2013

ketvin
19.04.2018 4 z 5

Shrnutí předchozích 2 dílů z pohledu Remyho a k tomu svatba. Na tom nešlo vlastně nic zkazit :)
Chybí mi tam jen jedna jediná "scéna" a to z pohledu Remyho, když se rozhodl pro návštěvu nemocnice a při probouzení pak slyšel, jak se Pete a Riley doznávají Brooke k podvodu.

Ale kniha stála za to, takové doplnění a prodloužení. Remy je skvělý, dokonalý, k pomilování. Prostě Uragán...

mišule5
25.02.2018 4 z 5

Vyprávění Remyho mě bavilo mnohem víc jak od Brook. Občas jsem přeskakovala pár řádků, protože některé věty jsem si pamatovala z minulého dílu. Ale i tak to nebylo k zahození.

1259
02.12.2017 5 z 5

Hrozně se mi to líbilo. Vysvětlení, jak se Remy cítí, když jí nemá u sebe je super.

Mark.
15.10.2017 3 z 5

Když se něco z "romantiky" škrtne a ze součastnosti by se přidalo, nebylo by to špatné. Takhle mne to moc nenadchlo, ale jako oddech to nebylo špatné.
Dilema s hodnocením, ale dočetla jsem, zabavila mne i pobavila, takže asi 3. (necelé)

Evule114
19.09.2017 5 z 5

Za mě spokojenost, i když je to opakování děje z jiného pohledu. Líbilo se mi, jak se tam prolíná minulost s přítomností. Za mě Remy byl taková třešinka na dortu :-)

pumrovka
22.07.2017 2 z 5

Nic nového, až na 3 kapitoly a závěr. A přišlo mi přehnané to neustálé trhání oblečení a vrcholem bylo to trhání svatebních šatů. To už mi přišlo opravdu moc. Normální ženská už by ani neměla co nosit s takovou. Upřímně, nevím jak ostatní, ale já bych si na svoje princeznovské šaty, notabene ve svatební den, nenechala sáhnout, natož je nechat roztrhat.

Elčokča
23.06.2017 3 z 5

Večer se mi u knihy zavíraly oči, což u mě při napínavé nebo hodně čtivé knize nehrozí. Nechápu, proč se autoři snaží vytřískat z knih peníze tím, že jen přepíší příběh z pohledu jiné osoby (viz Učiněná katastrofa, Grey...) Ale i přesto, a možná proto, že jsem četla knihu s odstupem, jí dávám 3* a myslím, že je o něco povedenější než Šance.

ardeas
27.05.2017 3 z 5

Nechápem prečo táto kniha/séria má tak vysoké hodnotenie... Téma je pri najmenšom zaujímavá, ale to podanie, na to nemám slov. Možno je to prekladom, ale aj o tom mám pochybnosti.

Túto som prečítala celú, predošlé dve som priebežne čítala popri tejto ako rozšírenie o pohľad Brooke, ale tak či onak, je tam nenormálne veľa balastu, zbytočné opakovanie toho istého, dokola... Ak ešte raz v najbližšej dobe uvidím vetu "som tak tvrdý", asi ma klepne :D

Kristyna.20
21.03.2017 1 z 5

Hrůza, hrůza, hrůza...

Celá ta love story Remy & Brooke je úplně na hlavu. Kdyby autorka omezila všechen ten sex a vzájemnou touhu, tak by to možná i šlo. V každé kapitole, v každém odstavci jen stále číst jak by si navzájem servali oblečení a hupsli na to, je už docela nuda a otravné. "Doplňkový" díl Remy je podle mě zbytečný. Nic nového, urychleně převyprávěné předchozí dva díly a jen malý náhled do současnosti na jejich svatební den a ani to mě neohromilo.

janelka2
12.02.2017 3 z 5

Celkově se mi příběh líbí ale až na pár věcí o svatbě je tento díl stejný jako předchozí díl. Stále sex sex sex popisován stejně.Některé pasáže mi přišli naprosto stejné i když byly z pohledu muže.

cukrovka
09.09.2016 4 z 5

Příjemné doplnění příběhu, který přináší Remyho pohled. Nic nového se zde, ale nedovíme.

dendadendule
11.07.2016

Kde seženu 2. šance a 3 díl Remy ? (v elektronicky verzi ) díky

SoniaShadow
10.01.2016

Po asi polovině knihy mě to přestalo bavit, protože jsem maratónovala a tudíž jsem to všechno měla v čerstvé paměti, takže kromě těch mála okamžiků ze součastnosti jsem si to moc neužila - určitě si tuhle knihu můžete vzít do rukou s tím, které pasáže si chcete přečíst z Remyho pohledu, ale jinak.. Stejně jako Cassi24 jsem čekala, že se dozvím něco o Remym před Brook či něco jiného, ne zkrácené dvě předchozí knihy z Remyho pohledu..

P.S.: Knihu jsem dočetla celou

Cassi24
13.11.2015 1 z 5

Opravdu zklamání. Čekala bych, že se dozvim něco nového, třeba z doby kdy nebyli spolu, ale ono nic. Dokonce mi i některé pasáže přišli zkopírované a upravené (jakože z jeho pohledu). Náhled do toho jakým způsobem přemýšlí? Kdepak. Nic co už bychom nevěděli z prvních dvou dílů. 1* za pasáže ze současnosti, to bylo totiž to jediné nové....

Haňulec
11.09.2015 5 z 5

Bylo zde krásně popsáno, jak všechno vnímal on - deprese, černo, tíhu jeho lásky k ní a žárlivost. Knihu jsem měla přečtenou během jednoho dne, velmi dobře se četla a dokázala vtáhnout do děje. Jen mě mrzí, že zde není rozepsaná věc s elektrošoky a s jeho rodiči. Jinak nemám, co této knize vytknout. :-)

MisuleB
06.06.2015 2 z 5

Po dlouhém přemáhání se jsem se konečně donutila k tomu, abych Remyho dočetla. Kdyby nebylo kapitol ze "současnosti", asi bych knihu nechala nedočtenou...

Nel-ly
23.05.2015 1 z 5

To byla ale blbost... :D

Ne fakt, moje chyba, když už mi i Šance přišla tak naivní a tupá, že jsem nechápala, proč exisuje, mělo mi být jasné, jak to dopadne s tímhle. Hvězdička za čtivost, díky které jsem dočetla.

Tejezka
22.05.2015 3 z 5

Pěkná knížka z pohledu sexy muže...;)

angelbooks
01.05.2015 5 z 5

Super, pohled na děj z Remyho pohledu...
Kniha mě celkově překvapila a aspoň jsem o trochu víc porozuměla Remyho myšlení.
Ode mě 5* :).
Doporučuju :).

jitka7
28.03.2015 5 z 5

Kniha z pohledu Remyho.. zajímavé čtení...celá tahle série se mi líbila.