V pasti

V pasti https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/469390/bmid_v-pasti-BFz-469390.jpg 4 67 24

Simon má život, jaký si vždy přál. Stereotyp, vysoké postavení v úspěšné firmě a svoji spořádanou rodinu. Jered je živel, který nikdy nic neplánuje. Rád si vychutnává život plnými doušky a nepřemýšlí nad následky. Když se tito dva protiklady potkají, poznají, že jejich životy nebyly tak ideální, jak si oba dva mysleli.

Mistylady
09.05.2021 5 z 5

A mě zase přijde, že to, jak se k sobě chovali, se tam perfektně hodilo. Myslím, že Jered tím chováním chtěl dosáhnout toho, aby si Simon uvědomil, co cítí a co chce. Nemohl na něho od začátku jít v rukavičkách a dělat ťuťu ňuňu. Knížka je super, jako všechny ostatní, přečtená za odpoledne :) Konec mi byl líto, ale hodil se tam. Taky doufám, že to ještě bude mít nějaké pokračování a i kdyby ne, tak to bylo super.

M.anon
15.04.2021 4 z 5

Autorku mám hodně rada. Mám od ni všechny její knížky, ale u téhle vím, ze už si ji znovu neprectu. Nelíbilo se mi, jak se k sobě chovali.

peitho.1
09.04.2021 5 z 5

Přečteno za jeden den a opět super! Autorku jsem si opravdu oblíbila a jakmile se na trhu objeví její nová kniha, tak hned objednávám. Předpokládám (a hlavně doufám), že se se Simonem a Jeredem ještě potkáme u pokračování, protože takhle to přece skončit nemohlo, že ne??

Kiwicatko
09.04.2021 5 z 5

No ty blaaaaaho, tak to byla parada. Ani jsem nedutala a cekala, jak tohle skonci, co se vsechno zvrtne a kdo vsechno na to prijde a konec me teda dorazil. Naprosto!!!
Skoda, ze tam nebyly na konci nejake situace i z pohledu Jereda, tak jak to bylo predtim u Dana a Evana. Vim, ze by se knizky nemely porovnovat, ale tohle mi tam trosku chybelo. Mam to rada :) Ale urcite si na nas autorka pripravi nejake dalsi prekvapko v pribehu Simona a Jereda :) aspon v to doufam...

Lydia Strong
česká, 1983