Vône života

Vône života https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267800/v-ne-zivota-267800.jpg 4 173 48

Vône v našich životoch sú premenlivé ako dni striedajúce sa s nocou. Zároveň majú v sebe čosi krásne nemenné. Vôňu domova... a lásky. Takmer všetky po nej túžime. Po istote, ktorá nás zahrieva a poskytuje pocit bezpečia. Ktorá nám dovoľuje dýchať a plniť si sny, menšie či väčšie životné plány. Magda a Lenka, hrdinky príbehu, nie sú výnimkou. Túžia po istote a láske ako milióny iných žien na celom svete. Inak je to s Alicou. Sníva o práci v zahraničí, o slobode a manžela ani deti k svojmu šťastiu nepotrebuje. No možno je to celkom inak.... celý text

kika 13
10.06.2018 3 z 5

Příběh se pěkně četl.Konec překvapivý.

Val
25.01.2018 4 z 5

Typická Vasilková. V jejich knížkách se většinou každý najde. Tato sice nebyla až tak strhující,ale jako oddychovka dobré.

Ankavi
28.12.2017 4 z 5

Tuto knihu považuji za nejslabší, které jsem od autorky četla. Příběh zprvu vypadal slibně, ale postupně se zamotal a byl překotně a velmi nereálně ukončen. Řada událostí, teré jsou popsány, by se ve skutečném životě nikdy nemohly stát, o tom jsem přesvědčena. Kniha je ale i navzdory této skutečnosti čtivá a cílovou skupinu zaujme.

mirunda
30.11.2017 4 z 5

Taková milá oddechovka u které jsem vůbec nemusela přemýšlet. Dvě z hlavních hrdinek mi ale byly nesympatické.

Maňule
16.10.2017 3 z 5

Pěkné počteníčko, další z příběhů ze života od mé oblíbené autorky. Jistě má i lepší a asi se k této již nevrátím, i tak jsem se u knihy krásně odreagovala.

ina77
19.09.2017 4 z 5

Zase hodně povedená kniha,je ze života a myslím,že je v ní hodně k zamyšlení.

kudrdlinka
03.07.2017 4 z 5

Knížka se mi sice četla dobře, hlavně v druhé půlce, ale podle mě patří k těm slabším od Táni Keleové. Celkově mi to přišlo, že té knížce ještě něco chybí. Ke konci to bylo docela smutný, ale ani mě to nějak moc nezasáhlo, navíc mi to tam přišlo takový nepravděpodobný, nereálný, hrozně rychlý.

josska
28.05.2017 3 z 5

Od autorky mám přečtené skoro všechno,tak jsem se ni těšila a byla jsem trochu zklamaná,ten konec to trochu vylepšil ale četla jsem lepší

bookcase
27.05.2017 4 z 5

Taková příjemná oddechovka, když potřebujete vypnout. Nic náročného, přesto ze života, i když teď se mi to ke konci zdálo trošku přitažené za vlasy.

Leniiis
30.04.2017 4 z 5

Tuto spisovatelku mám ráda, nicméně kdyby tady v tom případě byla kniha o pár stran delší, byla bych radši. Konec shrnutý nějak rychle, dá se říct, že postava Lenky se vůbec nijak nevyvíjela a přišla mi tam zbytečná.

VladkaBU
24.04.2017 3 z 5

... příjemná čtivá oddychovka, konec předvídatelný. Co mi ale vadilo, byly překlepy. A nebylo jich málo

gargamelka
16.04.2017 5 z 5

Knížka, která je propojena osudy jednotlivých hrdinek. V průběhu děje se jejich příběhy -kamarádství propletou. Každá má své touhy a sny. Jedna touží po dítěti, je vynikající kuchařkou, většinou její muž nemá pochopení pro její harmonogram (nepravidelná pracovní doba) a do jejího osudu přibude postava fotografa díky kterému pochopí, že vždy dělala ústupky a manželovi se podřizovala... Hrdinka Alice toužící po práci ve vysněné Barceloně, sen se plní, ale nepočítá s rozpadem vztahu o kterém si myslela, že je jen přestupní stanicí do zahraničí a s dítětem, které by jedna chtěla a pro druhou je komplikací.
Knížka se čte pohodově, nenáročná oddychovka :)

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila jako ostatní její knihy. Nevím co víc napsat. Tuto autorku doporučuji.

zaranda
24.03.2017 5 z 5

Byla to moje první knížka této autorky a nejspíše nezůstane poslední. Je jako stvořená pro příjemné nenáročné chvíle s šálkem kávy, i když hlavní dějová linka není úplně pozitivní.

Knižní střípky
27.02.2017 4 z 5

Nemám co vytknout, autorka je má oblíbená, mám doma všechny její knihy, jedná se opět o milou oddechovku, u které si vyčistím hlavu.

popeluška
19.02.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila jako všechny od mojí oblíbené autorky. Krásná, pohodová knížka....co víc si přát :-)

Sandruš
16.02.2017 4 z 5

Líbila se mi, určitě stojí za přečtení.

ave55
20.01.2017 3 z 5

Při čtení jsem kilo přibrala, protože při každém vaření nového receptu jsem letěla do ledničky pro něco dobrého. Kniha nebyla špatná, lepší průměr.

mariva
03.01.2017 4 z 5

Současný příběh působící docela reálně, stejně jako většina autorčiných knih. Dobře se čte a člověk má chvílemi (z pozice staršího) chuť poradit hrdinkám, jak by se měly zachovat. Ale o tom je život, každý si své zkušenosti musí prožít sám.

Pavouček2
02.01.2017 4 z 5

Pěkné čtení, jako vždy, jen mi to také přišlo urychleně napsané..

2011  82%Dva životy
2003  81%Manželky