Už nejsem vaše dcera

Už nejsem vaše dcera https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/1255/bmid_uz-nejsem-vase-dcera-MEM-1255.jpg 5 383 105

Teprve smrt milovaného bratra dodala Monice B. sílu uniknout z rodinného pekla. Ve zdánlivě počestné měšťanské rodině se odehrávalo nepochopitelné drama. Otec a dva starší bratři po řadu let Moniku sexuálně zneužívali, matka ji prodávala cizím mužům...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

Ich bin nicht mehr eure Tochter , 1993

Siraelxy
28.02.2014

Co ke knize říct? Že jsou mezi námi zrůdy tváříce se jako lidi....že jsou mezi námi děti tvářící se, že mají hezké rodinné vztahy.....že jsou mezi námi lidi, tváříce se, že o ničem neví..... Svět není bezpečné místo.

ideaface
13.01.2014 5 z 5

Knihu jsem kdysi objevil u rodičů v knihovně, teď jsem se k ní po letech vrátil a opět mě velmi zasáhla, dokonce takovým způsobem že jsem z toho měl celou noc noční můry, jen málokterá kniha dokáže zasáhnout tak silně jako tato.

Michaela91
02.01.2014 5 z 5

Příběh, který Vás donutí přemýšlet. Kruté, drsné a smutném chtělo se mi brečet. Nedovdu si představit, že bych to měla prožít. Chtělo to hodně odvahy povědět pravdu a já se před slečnoz skláním a obdivuju ji, že vše zvládla... neuvěřitelné co dokáží někteří rodiče idělat svým dětem.

terezaeaby
27.12.2013 5 z 5

Tuto knihu jsem četla ze zvědavosti. Byla jsem zvědavá o čem píše . Lidě vědí co je to pedofilie , víme taky co je to sexuální zneužívání a ano víme taky že to dělají i příbuzný a rodina , čteme to v novinách slyšíme to v televizi a vždy si řekneme to jsou hajzlové ale nikdy v TV ani v novinách tam nepopisujou co s oběti dělají jak je zneužívají ne tak podrobně . Četla jsem i jiné knihy o sexuálním zneužívání děti ale žádný z nich mě tak nevyděsil , tenhle příběh je otřesný , je to pravda , je to skutečnost, zvedal se mi žaludek z toho jak popisovala co všechno s tátou dělala a co dělal s jinýma . Tuto knihu doporučuji všem , člověk musí vědět co se děje ve světě a nezavřít nad tím oči.

DK197
24.11.2013 5 z 5

Otřesný příběh ve skvěle napsaném podání. Na tuhle knížku se nezapomíná. Četla jsem ji naprosto užaslá a nemohla se od ní odrhnout... Je to strašlivé, co může být lidská bytost zač a co se na našem světě může dít. Každopádně asi jsem divná, ale možná ji jednou otevřu znovu.... Protože člověk by si i to špatné měl občas připomínat.

adas
13.09.2013

Jedním slovem necharakterizovatelný příběh.
Text, který mě pohltil tak, že mě má fantazie uvrhla přímo do centra jeho dění. Do té nejtemnější a nejodpornější stránky dětství.
Děj, při kterém člověk rázem zapomene na okolní svět a je donucen prožívat každičký slovem a větou vystižený okamžik.
Nejsilnější příběh, který jsem kdy četla.
Jen pro opravdu silné nátury...

Lorelei13
11.06.2013 4 z 5

Naprosto strašlivé,tento příběh je pro mne neúnosný. Kniha, kterou jsem četla jedním dechem a doufala, že všichni shnijou v pekle za to, co jí udělali.

rtesarova88
11.05.2013

Knihu jsem přečetla během jednoho večera. I přesto, že je to děsivý příběh, že knize dávám to nejlepší hodnocení, jaké mohu.

cocci_nella
02.05.2013

tuto knihu jsem přečetla jedním dechem... naprosto otřesná výpověď snad o tom nejhorším, co se vůbec může dít dítěti, příp. dětem.... jak jsem napsala, knihu jsem přečetla jedním dechem, poprvé a bohužel i naposled.... velmi silný a smutný příběh, který zasáhne každého, kdo si knihu přečte....

Apophis
30.04.2013 5 z 5

Vynikající kniha o nejhrůznějších věcech, které se mohou jednomu člověku během života stát

aktak1203
09.04.2013 5 z 5

Knihu jsem četla asi před 10 lety a dodnes si pamatuji jak mnou otřásla. Naprosto nemyslitelné jednání lidí, vůbec si nedokážu představit, že někdo takový může existovat. Je to kniha výborná, ale s jistotou mohu říct, že znovu si jí číst nehodlám!

Madi
25.03.2013 5 z 5

Dobrá kniha s otřesným obsahem. Otec znásilňuje dceru, bratři sestru, matka syny...A co je nejhorší? Že to PRASE (tatínek) dostalo jen 8 let. Neuvěřitelné.

lela25
20.03.2013 5 z 5

Je to velmi smutná kniha.nedokážu pochopit,jak někdo takto dokáže ublížit :(

zanetamel
25.02.2013 5 z 5

Hrozně smutná a dramatická kniha. Vyvolala ve mě silné emoce. Jen pro otrlé čtenáře.

Baarbucha
13.02.2013 5 z 5

Nechce se mi věřit, že tak hrůzostrašný příběh opravdu mohl někdo prožít. Smutné na tom je, že se to děje často, ale jen málokdo dokáže zabojovat.

Nikka
10.11.2012

Tuto knihu jsem četla cca před 10 lety bylo mi 13-14 dala mi jí přečíst máma....je to moc hezká ale zároveň smutná kniha.Do teď si na ni vzpomenu.

Jenyffa
31.10.2012 5 z 5

Knihu jsem dočetla před pár dny a vím jistě, že si ji za nějakou dobu přečtu znovu. Je to opravdu silná kniha!

tygrilady
28.10.2012 5 z 5

Velice silný příběh ....mrazivý,bohužel i toto se v naší společnosti běžně děje a zavírat před tím oči nepomůže...přesto slabším povahám nedoporučuji...velice se mi tato kniha dotla...

Weiss
31.05.2012

Tak to semnou opravdu zamávalo. Hnus hnus hnus.

-Lenicka-
29.12.2011 4 z 5

Nevěřila bych tomu, že vůbec může existovat někdo tak zvrácený, tak odporný a tak primitivní jako celá ta její rodina. Kniha je to opravdu hrozná a nic horšího jsem taky nikdy nečetla a už jí nikdy nikdy nebudu číst znovu! Zanechala ve mne spoustu otázek a myšlenek..a ta její "láska k otci" je pro mne naprosto nepochopitelná...

zneužívání incest

Karin Jäckel
německá, 1948
1995  90%Už nejsem vaše dcera
2016  58%Isis, kněžka noci – ve spárech satanské sekty
1997  70%I tohle je manželství

Kniha Už nejsem vaše dcera je v