Isis, kněžka noci – ve spárech satanské sekty

Isis, kněžka noci – ve spárech satanské sekty https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/279044/bmid_isis-knezka-noci-ve-sparech-satansk-VEa-279044.jpg 3 43 12

Zdánlivě spořádaná domácnost učitelky a zahradníka skrývá hrůzné tajemství: patří k satanské sektě zvané Sethova rodina. Jejich dcerka Isis je vyvolená stát se Sethovou nevěstou, jeho nejvyšší kněžkou. Od malička ji zneužívají a týrají – a Isis musí pod pohrůžkou smrti mlčet. Šokující příběh poodhaluje zvrácený život v sektě, kde zlo se vydává za dobro a dobro za zlo.... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Alpress

Isis, die Fürstin der Nacht: Als Kind in den Fängen einer satanistischen Sekte , 2003

Mufa
15.07.2023 4 z 5

Nechce se mi věřit, že se tohle opravdu někde děje. Ujistěte mě někdo, že je to v podstatě žánr sci-fi. Hodně surová kniha

Zlatinka.Emilly
09.12.2022 3 z 5

Páni, je tohle vůbec možné? Své děti přece hýčkáme, opatrujeme, opečováváme ... Buď silná Isis ve svém novém životě.

Mituli78
13.06.2022

Ježíši Kriste!!!!! A to neberu jméno Boží nadarmo!!!!! To jako vážně křičím Ježíši Kriste!

Nibiru
23.01.2022 4 z 5

Další z knih, zabývajících se hrůzným tématem satanismu a jeho odporných rituálů. Pravdivý!! příběh ženy, oběti, která byla od miminka podrobována zrůdným mučením a praktikám MK-ultra, tj. vymývání mozku, kdy tuto techniku "objevili" už za války nacisté. V dnešní "moderní" době je ovšem na satanistických obětech dovedena k takové dokonalosti, že osoba, která se tomuto podrobí, trpí celoživotně disociativní poruchou rozpadu osobnosti a velmi těžko se dokáže znovu zapojit do normálního života, naplněného citem, empatií a humánními morálními zásadami. Je třeba zdůraznit, že lidé, resp. entity, které satanismu propadly a praktikují ho v běžném životě, už snad ani za lidi nelze považovat. Protože zločiny proti lidskosti, které zvráceně praktikují na svých obětech, nemůže normální mysl vyplodit. Tito jedinci opravdu věří v "temnou stranu" Vesmíru, ve zhmotněné ZLO, tím pádem mu zaprodali svou duši a přišli o své lidství. Bohužel, lidstvo žije v Matrixu, a skutečná tvář systému, který svět ovládá, má tvář ZLA a jeho náboženství je satanismus. Tento odporný fenomén v současnosti připravuje cestu totálnímu zotročení lidstva vytvořením tzv. NWO. Všechny světové politicko-ekonomické vládnoucí vrstvy, korporace, elity mu upsaly svou duši a praktikují jeho ohavné rituály, počínaje sexuálním zneužíváním dětí a konče jejich rituálním vražděním za účelem získání nejdražší drogy ze všech: adrenochromu. To, co autorka popsala ve své knize, je jenom kapka v oceánu , v jehož odporných vlnách každoročně zmizí statisíce nevinných dětí. Je třeba, aby hodní lidé přestali zavírat oči a tvářit se, že je vše v pořádku, protože ono už dlouho není, Agenda NWO má totiž datum dovršení projektu: 2030!!

Erizzani
29.08.2020 2 z 5

Nelíbil se mi styl, kterým je kniha napsaná. Špatně se mi četla, i když některé pasáže byli naopak čtivé. Začínám mít pocit, že moje hodnocení bude stejně zmateční jako kniha sama.
Příběh byl zajímavý, těžké čtení, rozhodně to není téma pro každého.

Schary
03.03.2020 2 z 5

Kniha se mi zdála trochu zmatečně napsaná, autorka přeskakuje z jednoho období do druhého, pak k satanské teorii a zpět. Možná chtěla zachovat styl vyprávění opravdové Issis, nevím... Každopádně za mě to knize ublížilo. Jde spíš o dokument než román. Kniha patří do skupiny knih: Co si lidé jsou schopni navzájem udělat a jak ublížit....bohužel i dětem.

Damaj
12.01.2020 3 z 5

Hrůza, jak někdo může takové věci provádět dítěti, malému miminku. Je to otřesné.

vendul_
30.05.2019 5 z 5

Tak tohle je vážně silná, surová kniha. Až se mi místy zvedal žaludek. Myslím, že tohle není pro každého. Já přečtu cokoliv si myslím, ale tohle je jedna z "nejnechutnějších" knih, co jsem kdy četla. Raději ani nechci vědět, jestli se tohle v dnešním světě stále děje...

irenka7281
13.01.2019 5 z 5

Upřímně,ještě mě snad žádná knížka tolik nešokovala. Normálně čtu dvě knihy za týden,ale tuhle jsem četla snad 14 dní...nešlo to najednou

Míša07
17.12.2018 5 z 5

Moje první kniha na téma sekt a zneužívání. A upřímně... Byl jsem v šoku, co všechno je schopen člověk udělat dítěti! Nechápu, jak kdokoli může komukoli takhle ubližovat, natož své vlastní dceři (!). Obdivuji autorku, která ty hrůzy popsala bez servítek a bez obalu, nechápu, jak to zvládla a můj velký soucit a obdiv má "hrdinka" knihy, která to všechno vytrpěla, přežila a dokázala o tom mluvit. Přiznám se, že jsem knihu četl stylem: jedna kapitola a stačí, a pak jsem ji dlouho rozdýchával a odhodlával se k další.
Velmi silný zážitek a emoce ze čtení. Pokud si troufnete, můžu jen doporučit.

nycol
09.07.2017 3 z 5

Urcite je dobre, o tomhle psat, ale docetla jsem do pulky a dal to neslo. Tohle normalni zdravy clovek neda.

DK197
19.03.2017 5 z 5

Tahle kniha mi sebrala dech. Možná i proto, že ačkoli jsem s tématem sexuálního zneužívání dětí seznámena, toto bylo poprvé, kdy jsem četla a byla nucena čelit řádkům o zneužívání kojenců... Tuhle knihu jsem odkládala a zase otevírala. Vstříc těm hrůzám mučení a života uprostřed satanistické sekty. Je to hrůza.

A podobné hrůzy mě nutí být vděčná za můj život. Sebehorší okamžik již nikdy nebude takovým dětstvím. Děkuji, děkuji náhodě. A snažím se žít život s radostí.

satanismus sekty zneužívání znásilnění týrání

Karin Jäckel
německá, 1948
1995  90%Už nejsem vaše dcera
2016  58%Isis, kněžka noci – ve spárech satanské sekty
1997  70%I tohle je manželství

Kniha Isis, kněžka noci – ve spárech satanské sekty je v